Bill Gates a světová elita nenechá očkovat své vlastní děti, a mají proto dobrý důvod …..

Absolutně nejhorší zdravotní rozhodnutí, které může rodič novorozence udělat, je umožnit lékařům a zdravotním sestrám, aby vážně ohrozili imunitní systém dítěte tím, že mu injekčně podají známé neurotoxiny, cizí proteiny, karcinogeny jako rtuť, formaldehyd, opičí ledvinové buňky, viry prasat a geneticky modifikované buňky z lidských potratů. To je důvod, proč Bill Gates, neslavný a zákeřný kontroverzní podivín pro kontrolu populace a magnát Microsoftu, odmítl dát očkovat své vlastní děti, a to i přesto, že propaguje toxické očkování po celém světě, zejména v zemích třetího světa.

 

 

Dokonce Gatesův bývalý soukromý lékař ze Seattlu v 90. letech řekl: „Nevím, jestli je dal (děti) očkovat až v dospělosti, ale mohu vám říct, že podle všeho je odmítl očkovat, když byly malé.“ Toto řekl doktor Gatese při rozhovoru na lékařském sympoziu, kde tím způsobil malý rozruch mezi ošetřujícími lékaři, a byl nařčen, že porušil důvěru mezi lékařem a pacientem (i když toto sdělil lékařům na sympoziu soukromě). Přesto bylo pozdě – „kočka se dostala ven z tašky“ a nyní svět zná konečně pokrytectví elity, která radikálně, až nábožensky prosazuje vakcíny jako „svatý grál“ medicíny, a to i když drží tyto jedy dál od vlastních dětí. Elity znají moc dobře vysoké riziko vedlejších a nežádoucích účinků, které vysoce převažují nad jakýmikoli možnými přínosy.

Tři děti Billa Gatese – Jennifer, Phoebe a Rory, NIKDY nedostanou vakcíny, a jsou přesto zdravé. Nejbohatší Američané nechtějí riskovat, že jejich děti budou mít autismus, obrnu, malárii, více chřipky, osypky, příušnice a zarděnky.

přeložila tereza | zdroj: naturalnews.com

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6 komentářů

 1. fohat napsal:

  zřejmě zajimavá reakce lékaře by byla,kdyby matka kojence žádala písemnou záruku,že očkování nemá vedlejší učinky..

  • Jajo Pajo napsal:

   Takú záruku ti nikto na svete nedá. Lekár, ktorý pacientovi pichne injekciu možno ani sám nevie jej úplne zloženie. Aj ten, kto by ju priamo vyrobil nedá takú záruku, lebo to je najväčší byznys na svete. Farmaceutické koncerny nepotrebujú zdravých ľudí, lebo na nich nezarobia, ale chorých a to čím dlhšie. Oni každú chorobu utlmia, tak aby sa vrátila a tak sa zas začnú točiť peníze, peniaze, alebo peneži.

  • tereza napsal:

   Rodiče mohou dát podepsat doktorům tento dokument: https://tadesco.cz/prohlaseni-odpovednosti-lekaru-pri-ockovani/ Zajímalo by mě, kolik procent by to podepsalo. 0,1 % ? 🙂

   • Enni napsal:

    Terezko,
    tenhle zbytečný protokol koluje po internetu. Myslím,že to někdo napsal schválně, aby lidé měli klid a očkovali.
    Pokud nežiješ v právním státě,je ti takový papír úplně na nic a život dítěte to nevrátí.
    Zkus se s tím pak obrátit na soud….a budeš ráda,že to neotočí proti tobě.
    Pokud Bůh stvořil člověka,dal mu vše potřebné co potřebuje k přežití a chemie to určitě nebyla.

    V naší rodině zemřeli po očkování dvě děti.Na jednu rodinu dost velká úmrtnost,nemyslíš ??

 2. fohat napsal:

  V čele se Spokojenými Státy neochvějně ke kvalitnějšímu zdravotnictví https://rutube.ru/video/bfc72a2e27749d795db863b5773f83d3/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..