Bitcoin je výtvorem NSA, který má občany připravit na zavedení jediné celosvětové digitální měny. Zde jsou důkazy (1/2)

Předpokládám, že čtenáři, kteří se dostali až k tomuto článku, jsou již dostatečně uvědomělí a tedy není nutné, abych vysvětloval, jak je to s historií mafiánů stojících za oponou a jejich touhou zavést jedinou světovou měnu. (Pokud ještě nerozumíte tomu, co je cílem globalizačního bankovního impéria a nemáte ponětí o nadcházejícím kolapsu světového měnového systému, jste asi 5 000 článků pozadu.)

Začíná být čím dál více jasné, že Bitcoin je výtvorem NSA, který byl zaveden jako „normalizační“ experiment, jehož účelem je veřejnost přimět, aby si zvykla na digitální měnu. Jakmile toho dosáhne, budou fiat měny (měny s nuceným oběhem) uměle vyhlazeny v důsledku zinscenovaného kolapsu dluhového systému a následně nahrazeny vládou schválenou kryptoměnou. Všechny transakce a digitální peněženky tak budou volně přístupné zraku západních vlád.

 

Matematici NSA naplánovali zavedení „digitální hotovosti“ již před 20 lety

O jaké důkazy se toto tvrzení opírá? Nejprve se podívejte na dokument s názvem „Jak vytvořit mincovnu: Kryptografie anonymních elektronických peněz.“ Tento dokument, který mimochodem vyšel v roce 1997 – ano, před dvaceti lety – podrobně popisuje celkovou strukturu a funkci kryptoměny jménem Bitcoin.

Kdo je jeho autorem? Snažte se nebýt v šoku, až se dozvíte, že jeho tvůrci jsou „matematičtí kryptografové z Národní bezpečnostní agentury, konkrétně z Úřadu pro výzkum a technologii v oblasti bezpečnosti informací.“

Jinými slovy, NSA naplánovala klíčové prvky Bitcoinu dlouho předtím, než Bitcoin reálně vznikl. V tomto dokumentu je podrobně popsána většina protokolů Bitcoinu, včetně technik pro ověřování podpisu, které eliminují padělané kryptomince pomocí ověřování transakcí a několika dalších prvků, které podporují anonymitu a bezpečnost transakcí. Dokument dokonce poukazuje na zvýšené riziko praní špinavých peněz, což je s kryptoměnou poměrně snadné. 

Ačkoli Bitcoin do této struktury přidává těžení a sdílený systém autentizace transakcí typu blockchain peer-to-peer, je jasné, že NSA se zabývala kryptoměnami dlouho předtím, než se uživatelé o tomto pojmu vůbec dozvěděli. Všimněte si také, že jméno osoby, které se připisuje vynález Bitcoinu, je Satoshi Nakamoto, který je mimo jiné známý i tím, že si pro sebe jeden milion Bitcoinů vyhradil. Milióny článků a on-line diskuzí identitu Satishiho Nakamoto zpochybňují a některé příspěvky dokonce tvrdí, že spolupracuje s NSA. Další pravděpodobné vysvětlení však spočívá v tom, že Satoshi Nakamoto ve skutečnosti je NSA, což znamená, že buď pro ni pracuje, nebo je loutka vytvořená proto, aby poskytla záštitu tohoto velkolepého experimentu.

 

NSA napsala kryptografickou hašovací funkci, která Bitcoinu slouží k zabezpečení všech transakcní

Vedle skutečnosti, že NSA vytvořila technický dokument o kryptoměně dlouho před Bitcoinem, je také tvůrcem haše SHA-256, na kterém závisí každá transakce Bitcoinů na světě. Jak vysvětluje článek The Hacker News: „Integrita Bitcoinu závisí na hašovací funkci zvané SHA-256, která byla navržena NSA a publikována Národním institutem pro standardy a technologie (NIST).“

Článek dodává:

Za předpokladu, že NSA s funkcí SHA-256 provedla něco, co neměl šanci zjistit žádný externí výzkumník, mohla si tímto způsobem agentura zaručit schopnost, pomocí důvěryhodných a zjistitelných akcí, falšovat transakce. Skutečně děsivé však je to, že někdo najde způsob, jak nalézt v SHA-256 kolize, aniž by musel použít brute-force útoky či spoustu hardwaru, a poté převezme kontrolu nad sítí.“ Sdělil výzkumník v oblasti kryptografie Matthew D. Green z Johns Hopkins University.

Jinými slovy, jestliže má hašovací funkce SHA-256, vytvořená NSA, zadní vrátka umožňující prolomit šifrování, znamenalo by to, že NSA má možnost krást Bitcoiny od kohokoli a to kdykoli se jí zachce. Tento článek, jehož autorem je Mohit Kumar, dochází k záhadnému závěru: „Dokonce i dnes je příliš brzy činit o Bitcoinu závěry. Možná byl již od prvního dne navržen jako nástroj, který má pomoci udržet kontrolu nad světovými peněžními zásobami.“

Tímto prohlášením Kumar vskutku trefně narazil na cíl, který se za Bitcoinem skrývá: Zmocnit se kontroly nad peněžními zásobami světa. Jakmile se systém fiatové měny rozpadne, bude nahrazen systémem s jedinou digitální měnou kontrolovanou globalisty.

Pokračování

Překlad: raja, Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

10 Komentáře zapnuto "Bitcoin je výtvorem NSA, který má občany připravit na zavedení jediné celosvětové digitální měny. Zde jsou důkazy (1/2)"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Anonymní
Host
Anonymní

3.5

zdeněk
Host
zdeněk

Jak se redakce tadeaca staví k investicím do kryptoměn?

tomáš marný
Admin

Milý zdeňku,
ruskou kryptoměnu klidně, ale vidíš, jak je to s tou ostatní. Škoda cokoliv dodávat…..
tm

streda
Host
streda

Bitcoin není ničím podložený. Ať už je tvůrce kdokoliv, rozhodne-li se vše ukončit, nebo došlo-li by k zničení sítě, je po majetku. Není to uložení peněz pro lidi, co mají 200.000 nebo 10x tolik na účtu – dost nebezpečné. Ať si hrají miliardáři.

Anonymní
Host
Anonymní

5

Anonymní
Host
Anonymní

1

Vitězslav Crha
Host
Vitězslav Crha
Ano to jsem si říkal také,že do Bitcoinu nikdy nepůjdu,protože vznikl na západě a to samo je dosti podezřelé. Navíc minimálně 3-4krát v týdnu mi kdosi volá z nějakého cool centra a doslova přesvědčuje o nutnosti investování do Bitcoinu. Jenomže já žádné fiat sktivitě brutálně nevěřím a tuším,že na konci toho všeho bude velká krádež a mnoho nešťastných lidí-investorů. Naproti tomu jsem si říkal,že možná do Etherea by se dalo jít a to pro to,že je to ruská obdoba Bitcoinu,ale zde nehrozí to samé,protože jej zaštiťuje vláda a její nový podložený finanční systém a bude se zároveň opírat o výsledky… Číst vice »
Melichar
Host
Melichar

Já tedy prostředky na ukládání při důchodu nemám, ale co jsem dříve našetřil, jsem dal do vlastního domu, chaty, zahrad, stromů, keřů, zásob oblečení, obutí, vybavení domácnosti, prostředků na dojetí na zahradu a trvanlivých zásob potravin všeho druhu vč. kvalitního tvrdého alkoholu a vína. Část mi bude sloužit a část mohu směnit. Bitcoinů a drahých kovů se nikdo nenají.

rajče
Host
rajče

Tento odkaz je velice důležitý.Původně vložený v originálním článku http://groups.csail.mit.edu/mac/classes/6.805/articles/money/nsamint/nsamint.htm . Děkuji Vám za Vaši práci

tomáš marný
Admin

5

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!