Black goo: Znovuobjevení geniálního oleje – BLACK GOO 5.

(Slovo úvodem od TM) Před pár lety jsem měl přednášku o vysoce nebezpečné inteligenci, která se nachází na naší planetě Zemi. Není to žádná sranda a někteří lidé se snažili černý olej zneužít a nabádali jiné ať to vypijí. S tím že budou mít nadpřirozené schopnosti. Každého před tím varuji. Lahvička s olejem stála 800 dolarů a prodávali ji nějací pochybní pocestní v Praze. Také ti, kteří prodávají drogy!!!! Vzhledem k tomu, že téma o BLACK GOO je opět velice aktuální, přikládám článek z roku 2014.
Důležité věci, které se záměrně lidstvu nesdělují: BLACK GOO
Zhruba před rokem jsem měl přednášku o černém oleji, který je pro lidstvo vysoce nebezpečný. O problému vím asi 14 let. Je to až nepochopitelná záležitost skoro sc- fi obsažené ve sci-fi. Pozor vážení abyste nakonec nebyli s tímto sami konfrontováni.
22 vědců, mělo u společnosti Marcony Electric Limited v 80. letech dělat přísně tajný výzkum na popud anglické královské rodiny. Touto rodinou byl také výzkum financován a nechala olej dovézt z Falklandských ostrovů. Každý z těchto vědců spáchal sebevraždu a jmenovaná společnost zanikla.
Black goo může totiž člověku na krátkou dobu propůjčit nepochopitelné vlastnosti vidění, čtení myšlenek a naučení se jakéhokoliv jazyka přes noc. Je to vetřelec, který když se do vás dostane, prvně vám pomůže, ale potom…..

CELÝ ČLÁNEK NA ALUŠKA.ORG ZDE:  1. Black goo: Znovuobjevení geniálního oleje

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9 komentářů

 1. pavel blaheta napsal:

  To vypadá velmi zajímavě a asi by nebylo od věci vyzkoušet to lidmi, kteří jsou na tom hodně blbě. Třena umírají na rakovinu a v bolestech. Pokud by jim to pomohlo tak každý rok navíc zejména ve spojení s nadpřirozenými schopnostmi by mohl být dobrý dar. Otázka je zda při požití toho „oleje“ člověk ztratí svou duši anebo ne.

  • Tauri napsal:

   Black goo není lék..
   Pokud je někdo nemocný, má to svůj psychický původ. Pokud si někdo myslí, že za něho druzí vyřeší cizí problémy, je na omylu a jen uhýbá před následky svých činů, čili zodpovědnosti. Duši člověk neztratí, jen člověk ztratí moc nad svým rozhodováním, pokud nemá silnou mysl. A každý dar si člověk musí zasloužit, protože leda tak člověk pozná, jaký má dar hodnotu, kterou musel pochopit, aby věděl, jak funguje.
   Pokud to dostane jen tak, jak ví, jak k tomu přišel? Pokud tohle člověk pozná, zjistí, že nemá skoro cenu nikomu pomáhat, protože pomocí člověk zbavuje druhého tím, aby v sobě našel sílu a to, proč se mu to stalo a v dnešní době se z pomoci stala samozřejmost, která nemá hodnotu.
   Pokud jsi sledoval film Matrix, zjistíš, že pomoct si můžeš vždy jen ty sám..
   Můžem si jen občas vypomáhat, zbytek je na nás samotných..

   • CZK napsal:

    Více-méně je to správně řečeno. Ale dodal bych, že bez pomoci to někdy nejde. Přes velehory musí přejít každý sám, nikdo nikoho neponese. Ale někdo tě musí naučit používat lana, vázat uzly, …… Pomoc může být, že hladového nasytím, aby nabral dost sil a mohl se dále živit sám. Nebo pomůžu tím, že někoho naučím chytat ryby, aby se mohl živit sám. I v tom Matrixu měl hrdina své učitele, kteří ho učili používat mysl tím správným způsobem. Bez jejich pomoci by skončil dříve, nežli by začal.

   • Sonic napsal:

    Prepáč,ale s tvojím pohľadom na vec nemôžem súhlasiť. Nie každý zdravotný problém má pôvod v psychike.Určite si už niekedy užil liek,alebo prijal cudziu pomoc,chcel si tým snáď uhnúť pred následkami svojich činov? Dušu človek stratiť nemôže (teda nie takto),to duša môže prísť o telo. Tento chybný názor že môžeme prísť o dušu máme lebo sa vnímame z pohľadu existencie tela a dušu nik nevidí,no opak je pravdou. Keď šoférujeme auto,tiež si nemyslíme že sme auto,aj keď sa s ním identifikujeme pomocou riadiacich procesov ktoré na ňom vykonávame. Rovnako ako sa vžijeme do postavičky keď sa hráme na niektorej hernej konzole hru. Nie sme postavička,tak ako nie sme naše telo! Sme duša. Naše nervy a orgány sú akési rozhranie tejto konzoly zvanej človek-telo. Naša duša si rôznymi skúsenosťami aktivuje rôzne schopnosti,ktoré naše telá podla svojho stavu vedia transformovať do 3D. Netreba okolo toho robiť akési okultistické bububu. Aj keď niektoré veci sa nám tak javia.Z tohoto pohľadu to teda žiadne dary nie sú,veď nič nieje zadarmo. A to že vieš a musíš poznať ako si k čomu prišiel a len vtedy to môžeš používať je síce logické,ale aj to má jednu vážnu trhlinu….nikto sa nenarodí len raz!…ako? si chceš potom pamätať a poznať niečo k čomu zväčša nemáš prístup,ale tá schopnosť-funkcia tu je. Niekto si spomenie,ale zďaleka nie každý na veci z predošlých životov. No a to že nemá cenu nikomu pomáhať je síce skoro 100% pravda,ale len vtedy ak toto nerešpektuješ z dobroty svojej duše a srdca môžeš sa bezpečne presvedčiť že si človek s ľudskou dušou. Nemôžeme plnohodnotne žiť za niekoho jeho život,ale môžeme mu byť príkladom a nakaziť ho ľudskosťou. Oko za oko je síce aj zákonom vesmíru,no pomoc a súcit by mala byť zákonom ľudských bytostí…toto je spôsob ako ovládať zákony karmy,stať sa pánmi karmy.No je to len čiastočka toho čo pred nami ešte je.

  • Sonic napsal:

   Skôr by som to formuloval že duša môže prísť o svoje telo. Alebo prinajmenšom to môže potlačiť jej schopnosť „plného“ riadenia telesných procesov,teda uvedomenia si seba a prežívania tejto formy existencie v ľudskom tele.

 2. Lukáš napsal:

  Toto mi připomíná komiks Venom, příští týden má být v kinech film. Ve zkratce, borec se nakazí černým mimozemským parazitem, s kterým pak sdílí tělo. Je to velice velice podobné….

 3. Lenka napsal:

  Tedka vyšel v kině nový film Venon (marvel).
  Tome, co na to říkáš?:) https://www.youtube.com/watch?v=OXNElmCLFjw ( je ještě druhý trailer)

  Dneska jsem na něm byla, film se mi moc líbil. Ikdyž chápu, že to z hlediska reality je trochu jinak.
  Myslím, že kdybys to viděl, tak by to mohlo stát za článek. Byla bych ráda :). Děkuji.

 4. tomáš marný napsal:

  ?????

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.