Black goo: Znovuobjevení geniálního oleje – BLACK GOO 5.

(Slovo úvodem od TM) Před pár lety jsem měl přednášku o vysoce nebezpečné inteligenci, která se nachází na naší planetě Zemi. Není to žádná sranda a někteří lidé se snažili černý olej zneužít a nabádali jiné ať to vypijí. S tím že budou mít nadpřirozené schopnosti. Každého před tím varuji. Lahvička s olejem stála 800 dolarů a prodávali ji nějací pochybní pocestní v Praze. Také ti, kteří prodávají drogy!!!! Vzhledem k tomu, že téma o BLACK GOO je opět velice aktuální, přikládám článek z roku 2014.
Důležité věci, které se záměrně lidstvu nesdělují: BLACK GOO
Zhruba před rokem jsem měl přednášku o černém oleji, který je pro lidstvo vysoce nebezpečný. O problému vím asi 14 let. Je to až nepochopitelná záležitost skoro sc- fi obsažené ve sci-fi. Pozor vážení abyste nakonec nebyli s tímto sami konfrontováni.
22 vědců, mělo u společnosti Marcony Electric Limited v 80. letech dělat přísně tajný výzkum na popud anglické královské rodiny. Touto rodinou byl také výzkum financován a nechala olej dovézt z Falklandských ostrovů. Každý z těchto vědců spáchal sebevraždu a jmenovaná společnost zanikla.
Black goo může totiž člověku na krátkou dobu propůjčit nepochopitelné vlastnosti vidění, čtení myšlenek a naučení se jakéhokoliv jazyka přes noc. Je to vetřelec, který když se do vás dostane, prvně vám pomůže, ale potom…..

CELÝ ČLÁNEK NA ALUŠKA.ORG ZDE:  1. Black goo: Znovuobjevení geniálního oleje

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9
Komentujte

avatar
4 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
LenkaLukášSonicCZKtomáš marný Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Vojtěch Šperka
Host
Vojtěch Šperka

Používá se black zoo v mikroelektronice jako základ pro výrobu procesorových čipů pro umělou inteligenci?

pavel blaheta
Host
pavel blaheta

To vypadá velmi zajímavě a asi by nebylo od věci vyzkoušet to lidmi, kteří jsou na tom hodně blbě. Třena umírají na rakovinu a v bolestech. Pokud by jim to pomohlo tak každý rok navíc zejména ve spojení s nadpřirozenými schopnostmi by mohl být dobrý dar. Otázka je zda při požití toho „oleje“ člověk ztratí svou duši anebo ne.

Tauri
Host
Tauri

Black goo není lék.. Pokud je někdo nemocný, má to svůj psychický původ. Pokud si někdo myslí, že za něho druzí vyřeší cizí problémy, je na omylu a jen uhýbá před následky svých činů, čili zodpovědnosti. Duši člověk neztratí, jen člověk ztratí moc nad svým rozhodováním, pokud nemá silnou mysl. A každý dar si člověk musí zasloužit, protože leda tak člověk pozná, jaký má dar hodnotu, kterou musel pochopit, aby věděl, jak funguje. Pokud to dostane jen tak, jak ví, jak k tomu přišel? Pokud tohle člověk pozná, zjistí, že nemá skoro cenu nikomu pomáhat, protože pomocí člověk zbavuje druhého… Číst vice »

CZK
Host
CZK

Více-méně je to správně řečeno. Ale dodal bych, že bez pomoci to někdy nejde. Přes velehory musí přejít každý sám, nikdo nikoho neponese. Ale někdo tě musí naučit používat lana, vázat uzly, …… Pomoc může být, že hladového nasytím, aby nabral dost sil a mohl se dále živit sám. Nebo pomůžu tím, že někoho naučím chytat ryby, aby se mohl živit sám. I v tom Matrixu měl hrdina své učitele, kteří ho učili používat mysl tím správným způsobem. Bez jejich pomoci by skončil dříve, nežli by začal.

Sonic
Host
Sonic

Prepáč,ale s tvojím pohľadom na vec nemôžem súhlasiť. Nie každý zdravotný problém má pôvod v psychike.Určite si už niekedy užil liek,alebo prijal cudziu pomoc,chcel si tým snáď uhnúť pred následkami svojich činov? Dušu človek stratiť nemôže (teda nie takto),to duša môže prísť o telo. Tento chybný názor že môžeme prísť o dušu máme lebo sa vnímame z pohľadu existencie tela a dušu nik nevidí,no opak je pravdou. Keď šoférujeme auto,tiež si nemyslíme že sme auto,aj keď sa s ním identifikujeme pomocou riadiacich procesov ktoré na ňom vykonávame. Rovnako ako sa vžijeme do postavičky keď sa hráme na niektorej hernej konzole… Číst vice »

Sonic
Host
Sonic

Skôr by som to formuloval že duša môže prísť o svoje telo. Alebo prinajmenšom to môže potlačiť jej schopnosť „plného“ riadenia telesných procesov,teda uvedomenia si seba a prežívania tejto formy existencie v ľudskom tele.

Lukáš
Host
Lukáš

Toto mi připomíná komiks Venom, příští týden má být v kinech film. Ve zkratce, borec se nakazí černým mimozemským parazitem, s kterým pak sdílí tělo. Je to velice velice podobné….

Lenka
Host
Lenka

Tedka vyšel v kině nový film Venon (marvel).
Tome, co na to říkáš?:) https://www.youtube.com/watch?v=OXNElmCLFjw ( je ještě druhý trailer)

Dneska jsem na něm byla, film se mi moc líbil. Ikdyž chápu, že to z hlediska reality je trochu jinak.
Myslím, že kdybys to viděl, tak by to mohlo stát za článek. Byla bych ráda :). Děkuji.