Blaha rozplétá kauzu Gorila: Liberální fašisté s vazbami na tajné služby chtějí převzít moc, 17. listopad je den D

…..ano, jsou to poslední křečovité pokusy deepstate o zvrat vlád na různých kontinentech, ale nepovede se jim to….

11:54

A pravděpodobně bude horko. Hodně horko, pokud se to deep state nepovede. Nechtěl bych být v kůži nynějších, podvodně zvolených politiků, za úpis ďáblu. Mnoho nynějších politiků prodalo svou duši, tak jak jsme ukazovali v jedno článku před několika dny….

Článek najdete ZDE: https://tadesco.cz/dnes-v-noci-se-mi-zdal-sen-desivy-sen-zmanipulovane-slovensko/

 

Poslanec Národní rady SR Ľuboš Blaha

Za uniklé nahrávky ze slovenské kauzy Gorila může někdo, kdo má vazby na zpravodajské služby a kontroluje média. Jeho cílem je vyhnat lidi před volbami do ulic a převzít moc v zemi. Tvrdí to poslanec slovenské vládní strany Směr-SD Ľuboš Blaha.

Blaha ve čtvrtek na svém Facebooku reagoval na uniklé nahrávky z korupční kauzy Gorila. Podle něj se jedná o část dobře naplánované hry, jejíž součástí je i předešlý únik nahrávek z Threemy Mariána Kočnera. Podle poslance samotné uveřejnění těchto materiálů je nezákonné a ten, kdo se k nim dostal, musí mít obrovskou moc.

„K těmto materiálům se nedá dostat zákonným způsobem. Ani jejich zveřejnění není zákonné. Tento někdo musel za tyto materiály někoho uplatit obrovskými sumami. Musí mít kontakty na zpravodajské služby. A musí mít v rukou média,“ napsal Blaha na Facebook. „Je to někdo, kdo se kvůli moci nestranní ani vraždy,“ dodal s odkazem na vraždu novináře Jána Kuciaka.

Načasování

Blaha upozorňuje na načasování uveřejněných materiálů. Nahrávkami z kauzy Gorila musel strůjce této aféry disponovat několik let, anebo přinejmenším od té doby, co byly zajištěny při domovní prohlídce podnikatele Mariána Kočnera, který je obviněný z Kuciakovy vraždy.

 

 

Uveřejnit se je ale rozhodl až nyní, poté, co již zveřejnil zprávy z Kočnerovy Threemy a měsíc před 30. výročím něžné revoluce (pozn. sametová revoluce). Cílem je vyhnat, co nejvíce lidí do ulic a ovlivnit tak parlamentní volby, jež se budou konat v únoru příštího roku. Blaha proto nevylučuje, že se do médií mohou dostat další materiály, které mají očernit stranu Směr a jejího předsedu Roberta Fica.

„Sedmnáctý listopad jako den D. Ví, že se blíží 30. výročí 17. listopadu. A zároveň se blíží volby. Potřebuje vyvolat emoci, nahnat lidi do ulic, vypeckovat ve společnosti nenávist. 17. listopad je pro sluníčka magické datum – všichni by nejraději bojovali za svobodu a demokracii a umlátili oponenty pravdou a láskou, zdají se jim mokré-lepkavé o Havlovi, touží po americkém liberalismu a nejraději by zničili Fica a vše, co popírá ten nejrobustnější kapitalismus. Ano, 17. listopad je ten orgasmický vrchol v celém tomto plánu,“ nebere si servítky Blaha.

Organizace úniku

Blaha si všímá i těch, kdo uniklé informace zveřejňuje. Jedná se o slovenský liberální Denník N.Jak dříve upozorňoval Blaha, akcionářem Denníku N je slovenská IT společnost ESET, jejíž spolumajitel Anton Zajac plánuje podpořit politickou stranu exprezidenta Andreje Kisky.

„Jedno víme jistě – tento někdo chce zničit Směr a převzít moc. A musí mít neuvěřitelné množství peněz a vlivu. A je přesvědčen o návratnosti svých investic – když převezme moc, peníze se mu vrátí,“ konstatuje Blaha.

Protesty proti Gorile organizují Karolína Farská spolu s Jurajem Šeligou a Juraj Šeliga z iniciativy nevládní organizace Za slušné Slovensko. Šeliga, jak upozorňuje Blaha, dnes pracuje pro Kisku.

„A toto Kiskovo děvče už organizuje protigorilí protesty. A samozřejmě chtějí odvolat Fica. Neboť ten pil kolu. Pravice rozkrádala Slovensko, ale ta je fajn. Terčem je Fico, neboť prý pil kolu. Jak jednoduché,“ míní Blaha.

Poslanec tím upozorňuje, že celá kauza vznikla ještě v době působení pravicových vlád Mikuláše Dzurindy z let 2002 až 2006. Uniklá nahrávka zaznamenává rozhovor současného šéfa Směru Fica z roku 2006, kdy byl opozičním poslancem, s představitelem finanční skupiny Penta Jaroslavem Haščákem, který stojí v centru celé kauzy, v bytě v centru Bratislavy.

Zpravodajská hra

Haščák se měl setkávat s politiky a podnikateli v konspiračním bytě, kde jim nabízel peníze za spolupráci. Peníze měl údajně nabízet i straně Směr-SD výměnou za její vstřícnost vůči jeho podnikatelským aktivitám. Podle Blahy ale v té době strana Směr nemohla být za kauzu Gorila odpovědná.

„Nyní je to namířeno – ať to zní jakkoliv absurdně – proti tomu, kdo s gorilami nemá nic společného: proti Směru. Nejšílenější zpravodajská hra v dějinách Slovenska. To muselo stát prachů,“ poznamenal.

Blaha upozorňuje, že se do procesu začnou zapojovat i další politici včetně Čaputové a Kisky.

„Zapojuje se i Čaputová. Prezidentka, kterou tento někdo kontroluje. Ve správný čas se do toho vloží a moralizuje,“ píše.

Čaputová se ve středu již vyjádřila ke zveřejněným nahrávkám. Podle ní je synonymem politické korupce celé jedné politické generace.

„Veřejnost je přesycena informacemi o zneužívání moci a naléhavě potřebuje vědět, jaké kroky dělá policie, prokuratura a soudy,“ myslí si Čaputová.

Vyjádřil se i Kiska.

„Oligarchové, gauneři, někteří policisté, státní zástupci a soudci unesli naši zemi. Koupili si politiky, kteří jim roky kryjí záda a udržují tento systém,“ napsal bývalý prezident na Facebooku. „Tento zkorumpovaný systém zde funguje dlouho, a stále jsou u moci ti, kteří ho udržují. Fico a Pellegrini křičeli, když jsem jako prezident mluvil o mafiánském státě. Dnes už nekřičí, protože to říkají všichni. Museli by křičet na všechny. I na slušné policisty, soudce a státní zástupce, kteří to už pochopili. A začali jednat. Je čas ukončit toto období. Strana Za lidi má připravené řešení a odborníky, kteří budou pracovat pro lidi, ne pro mafii. Je čas vrátit Slovensko všem lidem,“ uvedl.

Liberální fašisté neprojdou

Podle Blahy se celá aféra plánovala velmi dlouho a musela stát velké množství peněz.

„A pracují na ni profíci. Skoro stejní profíci, co pracovali na převratu v Černé hoře. Pamatujete si – jakási agentura Shaviv ve spolupráci s CIA,“ dodal Blaha.

Na agenturu Shaviv Blaha již upozorňoval dříve. Ta mohla být podle informací médií zapojená do pokusu o převrat v Černé Hoře a přes firmu Derker, kterou vlastní manažer firmy Aron Shaviv, je napojena na bývalého agenta CIA Josepha Assada. Agentura Shaviv se přitom podílela i na prezidentské kampani Čaputové a předvolební kampani vůdců Progresivního Slovenska/Spolu Michalovi Trubanovi a Matúšovi Vallovi.

Blaha je ale přesvědčen, že slovenští občané se nenechají údajnými strůjci převratu podvést.

„Liberální fašisté neprojdou. No pasaran!“ pronesl heslo španělských republikánů z občanské války. „My Slovensko uchráníme! A když bude třeba, půjdeme do ulic. Proti Velkému bratrovi, který to tu celé organizuje. Buďme připraveni!“ dodal.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/slovensko/2019101710832815-blaha-rozpleta-kauzu-gorila-liberalni-fasiste-s-vazbami-na-tajne-sluzby-chteji-prevzit-moc-17/

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9 komentářů

 1. Marek napsal:

  Teraz sa to spusti budu kydat jeden na druheho. Blaha s tymto cakal,kym to pripravia,lebo PS Spolu pustilo cez internet reklamu s maskami Fica a Kalinaka,ako vykradaju banku a smeju sa ludom do oci.
  Je to o charaktere jednotlivych ludi je jedno ci modry,zleny alebo fialovy. Chapadla globaneho prediktora postavili a rozostvali definitivne ludi medzi soubou.
  Njalesie by bolo tie ich nakradnute majetky pekne opat znerodnit a prerozdelit do systemu a nepotrebujeme nezmyselne firmy a neziskovky. Bud bude vlasndut stat,alebo oligarchovia. Je to otazka buduceho systemu fungovania spolocnosti. Kedze tieto volby budu asi posledne v starom systeme a chysta sa novy volebny system na regionalnom zaklade vratane znizenia poslancov v parlamente.
  Ti co su mimo hru chcu a potrebuju si nakradnut peniaze z eurofondov,lebo 12 rokov tru biedu o tom to je peniaze a moc a opat peniaze.

  • Maroš napsal:

   Čím menej poslancov – tým ľahšia korupcia! Medzi 150 ľuďmi je šanca, že sa niekto ozve! Inak – skúsenosti s manipuláciami v čsr. sneme mali aj za prvej Slovenskej republiky, preto bol prijatý ústavný zákon o organizovaní politických strán výhradne na stavovskom, teda porofesíjno-existenčnom princípe, čo zohľadňovalo reálnu oprávnenosť akéhosi záujmu! Teda žiadne také, že založíme si 50 strán „kvôli spektru názorov“. Srať na vaše názory! Dôležité sú oprávnené záujmy! To je politikum! Preto prvá SR kole sionom a liberálom oči! Lebo bola veľmi pragmatická a hlavne – neumožňovala rozvrat ani 5. kolónou! Národnostné záujmy štátotvorného národa hájila jediná strana. Národnostné záujmy ostatných národností hájila spoločná strana! Takže ani Maďari, Rusíni, Poliaci, Cigáni sa nemohli vyťahovať nad ostatnými – vsjo ravno! Navyše – ústava z 21. júla 1939 mala zakotvenú ochranu práce a rodiny – čo zase klalo a dodnes kole oči komunistom! Veď preto po vojne v roku 1946 na Slovensku komunisti nevyhrali – nebol dôvod ich voliť! Už si v týchto blízko-historických faktoch urobte konečne poriadok doboha!
   https://www.upn.gov.sk/data/pdf/ustava1939.pdf

   Sion-boľševik sa opäť stavia do vedúcej role! Nasrať!

 2. RD7 napsal:

  Prosty slovensky lid vyhraje pouze tak, ze se opet nenecha „nakoupit“ druhou stranou. Frakce Fica nebo Kisky? To se muzete Slovaku rovnou zeptat, jestli se porad chteji posouvat „z louze pod okap“. A ze je Ficova odnoz trochu „lepsi“? I tak v ni porad zustava dost „spatneho“. V konecnem dusledku maji obe strany stejneho loutkovodice, ktery jen lidu dava pocit, ze se jednou za cas neco meni.

 3. Vaclav napsal:

  Zpravodajske sluzby uvolnuji materialy, ktere maji zmenit politickou moc na poslusnou, ktera bude plne podporovat NWO. K tomu slouzila i vrazda Kuciaka. Agenti Deep State jsou na Slovaci horecne aktivni. Budou pripravovat slovensky Majdan.

 4. Nula napsal:

  … zatiaľ len malý ťah jazdcom, snáď sa podarí v čas naučiť spoločnosť hrať kráľovsku hru „šach“a nezabávať sa na vyhadzovanej…?!
  – Aron na slovensku pôsobí už dlhší čas.
  Článok z roku 2014 : https://adamkemeny.blog.pravda.sk/2014/07/11/ako-sa-minister-lipsic-s-izraelskym-agentom-zaplietol/
  Cítim tu zápletku na tretiu stranu…

 5. Nula napsal:

  … ťah druhý – pešiakom(pozn. bude obetovaný) – článok z roku 2016 ako Aron s Repom pomohli 149 irackým kresťanom sa asimilovať na slovensku
  https://www.timesofisrael.com/how-an-israeli-opened-slovakias-doors-for-iraqi-christian-refugees/

  • Nula napsal:

   Repa je dobrý – na obetu. Odkrývame vežu – článok z apríla tohoto roku kde je spomenuté, že Repa pracuje pre Shaviva, vypracoval PR pre Čaputovú a Valla(primátor BA), ktorému zodvihol volebný rating zo 4 perc na 36,54perc.
   https://www.eureporter.co/politics/2019/04/01/zuzana-caputova-becomes-slovakias-first-female-president/

   • Nula napsal:

    ťahy so „strelcami“ – Kiska a spol., Matovič si prejdem zajtra, nájdeme nejakú spojitosť – pardon rozspojitosť(pozn. k tomu to je od roku. 1989 rozohrané). Dámu a kráľa nemáme(pozn. nikdy sme namali) to Shaviv vie určite, takže je to pre neho len tréning/zábavka
    Podkladám: článkom kde Shaviv je uvádzaný ako „Britsko-Izraelský politický stratég“ pôsobiaci v 20 štátoch
    https://www.thejc.com/news/uk-news/how-key-bibi-adviser-helped-cameron-win-1.58961
    Hm… kto, čo „vedie“ Shaviva ? Peniaze to podľa mňa nebudú. Ako PR funkčný v 20 štátoch musí mať toľko pesticídov(pozn.peňazi) na polia – len polí má málo…?! Netanjahu to nebude – poriešil mu „výhru“, takže z česti chlapskej určite usúdil, že na jeho hru/konštruktivitu/stratégiu nemá … – to je zatiaľ len môj názor?! Briti ?
    Znovu zatiaľ len môj názor – Shaviv potrebuje výzvu – oponenta/protihráča. To, čo sa deje a serie Vás sú len figúrky.
    Hore som spomenul „nájdeme spolu“ nejaké východisko, poďme to spolu prehrabať. Vy Češi ste dostali privilégium kráľa/dámy a veží, nám Slovákom to bolo ubrané, ale bez koní a strelcov v zadných radoch to rozdelene nikdy neuhráme – preto nás „rozsekli“. To čo vyjde/podarí sa u nás, sa bude praktizovať u Vás, a to čo vyjde/podarí sa u Vás sa zas bude praktizovať u nás. Ja už nechcem byť pešiak/komparz/údržbár nejakého egoistu/iluzionistu/majstra z poza hraníc mimo ČeskoSlovenska, ktorému vychádzajú jeho „úspešné ťahy“ !!! Problémom je naša spoločná pasivita k dianiu. Už som to tu spomínal neraz – vyjde článok, k nemu názor, ale žiadne otázky, bádania …hľadanie pravdy/istiny ?! Ako máme potom evolučne rásť, keď nám osadlovel mozok správami, ktoré sa už stali – nezmeníme ich a informácie nás tak míňajú ako vietor v jeho pokrývke – vlasoch ? Hmm…? 🙂

    • Nula napsal:

     tretia strana… Skočil som si na stránku, kedže som tu spomenul odkrytie kvázy veže/neveže na Slovensku – Čaputovú od americkej CIA/Central Inteligence Agency: https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/geos/print_lo.html
     … a kukám, veža Čaputová je tu odkrytá ako „prezidentka“ už od 14ho júna 2014 ! …. hm….?
     Pozn. – inak na to, že to je „Central Inteligence Agency“ tam majú dosť zastaralé info…?! Zrejme nieje čo riešiť, všetko je pod „palcom“ a suverenita je predster na kľud. Zatiaľ mi vychádza k Matovičovi a Kiskovi so „spol.s.r.o“, že fungujú ako užitoční idioti. Ak niekto čítal Klimova, na tieto posty/úlohy sú špeciálne vyberané „večne nespokojné subjekty“ – dodávam (nervózne kone pred dostihom – osedlám ťa jockejom Kariéra, Prestíž, Peniaz, Moc – obiehaš, vyhrávaš, nevládzeš, skončíš nadetý v saláme konzumu spoločnosti, ale najväčší profit mám ja, ktorý na Teba vsádza z tribúny …)?!
     Takže máme tu zatiaľ riadiace konzorcium anglo-sion (britsko-amerického) so prostredkovateľom/kúzelníkom/iluzionistom z izraela, ktorý naučil nejaké bežné triky zvedavého komparzistu Repu, ktorý „tlmočí“ slovenskému obecenstvu zábavu z cudzieho jazyka…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..