„Bláznivé“ severokorejské fanynky na ZOH naštvaly sociální sítě (VIDEO)

Uživatelé Twitteru posuzují bujaré fanynky z KLDR, které přijely do Pchjongčchangu podpořit své krajany na Olympiádě. Někteří zdůrazňují, že tým fanynek v červené uniformě, který sborově zpívá písně v korejštině, příliš dráždí.

Video skupiny fanynek z KLDR zveřejňují fanouškové, kteří se ocítli vedle nich bok po boku. Uživatelé, kteří navštívili zápasy v rychlobruslení a hokeji, poznamenávají, že někdy jejich entuziasmus zlobí.

„Je to jedná z nejvíce dráždivých věcí, které jsem někdy viděl vlastními oči. Severokorejský pozdrav na Olympiádě“.

​Představení Severokorejců na mnohé zapůsobilo silným dojmem.

​Fanynkám nevadila hlasitá hudba, která zněla během přestávek mezi zápasy.

 

Na sociálních sítích jsou zveřejněny desítky videí s představením severokorejské delegace a všechny se stávají virálními.

Nynějších zimních olympijských her se účastní reprezentace KLDR v počtu deseti sportovců.

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

3 Komentáře zapnuto "„Bláznivé“ severokorejské fanynky na ZOH naštvaly sociální sítě (VIDEO)"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
aston
Host
aston

Přijdou mi do jisté míry mozkově vymyté, ale hlavně bezesporu posedlé nacionalismem, který je propagován za pomocí silného strachu. Chudáci, ani si to někteří asi neuvědomují…

Liběna
Host
Liběna

A me se libi, jak je z toho „zapad“ v pr…i ! :DDD Jsou mozna vice natacene na videa, jak cele olympijske hry…Ja jim fandim, i kdyz jsou mozkove vymyte : )

jirik
Host
jirik
Norský expert na doping Mads Kaggestad zkritizoval norské olympioniky za „léky“, které si přivezli do Pchjongčchangu. Uvedl to v místní televizi …. Krátce před zahájením ZOH v Jižní Koreji informovala norská média o „zázračném léku“, který si norští sportovci vzali s sebou do Pchjongčchangu. Jedná se o celeston a kenacort, což jsou velmi silné stimulanty a mohou mít podstatný vliv na sportovní výkon. Přičemž WADA oficiálně nezakazovala tyto léky, tento problém se nyní pouze posuzuje, ale omezila jejich použití příslušnými lékařskými indikacemi. Kaggestad považuje za správné, že Norsko přiznalo seznam léků před Olympijskými hrami 2018, ale vyjádřil obavy z jeho… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!