Blokády ve Francii pokračují a pravděpodobně přejdou do generální stávky

…..blokády od soboty pokračují až do dnešního dne a rozšířily se na další části Francie….

13:54

Nespokojená střední třída s vysokým zdaněním, zvýšením cen benzínu, elektrické energie a plynu, další nepopulární opatření „MAKARONA“, vyhnala konečně spící ovečky do ulic. Domluva probíhá přes sociální sitě. Francouzi nakonec dospěli k názoru, že je nutné udělat generální stávku.

Přípravy zatím probíhají a během několika dnů uvidíme, jak se všechno „rozjede“.

Nutné také podotknout, že všichni občané Francie mají „pokrk“ jakýchkoliv slibů vlády,  když vidí že důchodci nemají peníze a přivandrovalcům je „cpou horm dolem“. Výsledek zrušení mnoha firem ve Francii a vývoz práce do zahraničí nyní sklidí MAKARON s veškerou „poctou“. Davy neustále požadují jeho demisi…..

 

Pěkný obrázek s nápisem MAKRONE JSI ZLODĚJ

V následujících dnech se také ukáže, jestli se ke stávce ve Francii, kde pomalu začala revoluce, se přidá Německo. Zde se také na sociálních sítích lidé odhodlávají udělat podobná opatření jako ve Francii.

 

 

 

tm

https://www.sueddeutsche.de/politik/frankreich-die-wut-der-autofahrer

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10 komentářů

 1. Ilona napsal:

  Tak tohle video se ztratilo neskutečně rychle! Chtela jsem to pustit, naběhla Orlice s pochodem a cca po 15.vterinach byla pryč a skočil mi tam dokument o horách, na což občas koukám!
  A teď už tu není ani odkaz, nic. Proste jen velký NIC!

 2. kalia napsal:

  nechápu, že na novinkách o tom nic nepíšou (že tuto zprávu nepovažují za důležitou/zajímavou natolik, aby ji zveřejnili)

  • tomáš marný napsal:

   Milá kaila,
   to je jasné, proč to tam nedali. Aby si lidé v ČR neuvědomili svoji sílu a neudělali to stejné zde, to by totiž byl jejich konec, jasné že ano?????
   tm

   • kalia napsal:

    tak už to na novinkách chvilku bylo a pak to z hlavní stránky zmizelo
    (já myslela, že média mají povinnost informovat, ať se jim to líbí a nebo nelíbí – co se kde děje)

   • noro napsal:

    dobre robia, po skolabovani zaosbovania sa prebudia dalsii… a to nevyzyvam k nicomu, len podotykam… aj ked makaronke teplej pussy analnej horolezkyni to bude jedno… furt bude safe. najskor by sa mali prebudit ochrancovia statu, vedenia, ako policia, bezpecnostne sluzby a armada. to su tiez ludia co trpia system, a preco?, lebo su slepy a hlupy. ak by sa oni otocili… game over

   • inkvizitor napsal:

    Je to Tomáši marný! Čech vyleze do ulic, až mu bude zima a bude mít hlad. Zatím jen nadáváme na netu či v hospodě. Tož tak…

 3. Olaf napsal:

  Tak ale Macrona si žabožrouti zvolili sami, ne? Stejně jako Předtím Hollanda, Sarka apod. Le Penové, ani jejímu otci, šanci nikdy nedali

 4. MUDrland Wenca napsal:

  Valerij Pjakin: Abyste se SAMI OD SEBE nerozhodli a nešli na majdan v Kyjevě, nebo na náměstí Bastily v Paříži, jako to udělali lidé teď tam.
  Abyste se nestali pěšáky v cizích rukách, panákem, loutkou v cizích rukách. Abyste dokázali ubránit zájmy své i své rodiny, musíte mít znalosti o řízení složitých sociálních supersystémů
  a takové znalosti najdete pouze v jediném zdroji, v pracích vnitřního prediktoru SSSR,
  v Koncepci sociální bezpečnosti.

  Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-19-11-2018/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.