Bohatství rodiny Rothschildů je pětkrát větší než bohatství osmi předních miliardářů světa dohromady

Nedávná zpráva společnosti Oxfam International zdůrazňuje dramatický nárůst nerovnosti příjmů, když konstatuje, že společné bohatství prvních 8 jednotlivých miliardářů světa je větší, než bohatství poloviny světové populace, což je přibližně 3,6 miliardy lidí. Cílem zprávy bylo přinést vědomí o nespravedlnosti, která existuje v našem globálním ekonomickém systému.

To vyžaduje zásadní změnu ve způsobu, jakým řídíme naše ekonomiky tak, aby fungovaly pro všechny lidi, a nikoliv jen pro málo šťastlivců.

Toto je seznam 8 předních miliardářů spolu s jejich odhadovaným bohatstvím, což dohromady představuje 426,2 miliardy dolarů.

Bill Gates – $ 75 mld.
Amancio Ortega – $ 67 mld.
Warren Buffett – $ 60.8 mld.
Carlos Slim Helu – $ 50 mld.
Jeff Bezos – $ 45.2 mld.
Mark Zuckerberg – $ 44.6 mld.
Larry Ellison – $ 43.6 mld.
Michael Bloomberg – $ 40 mld.

Společnost Oxfam tvrdí, že světové ekonomiky jsou špatně spravovány ve prospěch bohatých. Zpráva však nepojednává o závažné otázce, že největší problém světové ekonomiky je model globálního řízení soukromých centrálních bank a ničím nekrytých peněz.

Současný bankovní model je výsledkem stovek let plánovaného vývoje, strukturování, manipulace a triků, které začaly od dob Mayer Amschel Rothschilda, který v 18. století nejprve založil bankovní domy v Německu.

Pečlivé zhodnocování svého bohatství za pomoci svých pěti synů umožnilo Rothschildovi během francouzské revoluce profitovat tím, že poskytlo Rakousku financování a válečné materiály, což zase umožnilo vzkvétající rodinné říši rozvinout se do mnohonárodnostní organizace. Od té doby se stává hlavní finančník průmyslu a války.

 

Dynastie Rothschildů disponuje nepředstavitelným bohatstvím, které se jí podařilo zakrýt, poněvadž se většinou veřejně nepovažuje za nejbohatší a nejvlivnější rodinu na světě. Rozdělili si totiž svůj kapitál a podílové listy mezi mnoho svých členů rodiny, včetně mnoha potomků a dědiců. Občas se jeden člen rodiny objeví na seznamu světových miliardářů, avšak rodina jako celek představuje největší bohatství, jaké kdy bylo známo.

Celkové bohatství rodiny na aktivech je odhadováno na více než 2 biliony dolarů, včetně některých nejstarších společností na světě. Rodina Rothschildů tak ovládá více bohatství než tři čtvrtiny (nebo i více) světové populace.

Zdroj: 1

Přeložila tereza

Proto oficiální žebříček časopisu Forbes není přesný, když se na jeho seznamu neobjevují Rothschildové, Rockefellerové a další. Samozřejmě zcela záměrně. K tomu ještě dodejme, že odhadovaný majetek Vatikánu je 3 až 4 biliony amerických dolarů. Tento majetek samozřejmě vlastní a ovládá prostřednictvím mnoha obchodních společností. 

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

4 Komentáře zapnuto "Bohatství rodiny Rothschildů je pětkrát větší než bohatství osmi předních miliardářů světa dohromady"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sys
Host

Co možná nevíte a vědět byste měli. Rusko je obklíčené nejen americkými vojenskými základnami, ale i opravdu mnoha biologickými laboratořemi ve všech postsovětských republikách. Občasné úniky patogenů (zejména na Ukrajině) se veřejnosti tají.

http://www.eurasia24.cz/jak-to-je-s/item/2527-pentagon-stahuje-smrtici-biologickou-smycku-kolem-ruska

http://www.zvedavec.org/komentare/2017/08/7354-pripravuje-pentagon-biologicke-bomby-proti-evrope.htm

tomáš marný
Admin

Milá sys,
naštěstí Rusko má technologie a protilátku proti všem nebezpečným biologickým zbraním…..
tm

Sys
Host

To je jedině dobře. Ovšem když to amíci vypustí směrem do Evropy, tak se na nás Rusko vykašle, když se k němu Evropa chová tak, jak se chová. Sankčně, pomlouvačně a agresivně.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!