Boj o Ameriku začíná: Trump uplatňuje zákon o povstání, který opravňuje národní gardu k vojenské akci na území USA

Podle zdrojů citovaných v novinách Daily Caller je prezident Trump připraven uplatnit zákon o povstání, aby bojoval za přežití Ameriky a proti pokračující invazi ilegálních migrantů, kteří zaplavují Spojené státy jako taktiku zničení země zvenčí. Daily Caller píše:

Podle několika vyšších úředníků státní správy má prezident v úmyslu dovolávat se „obrovských pravomocí“ dle zákona, který má odstranit ilegální přistěhovalce ze země.

 

 

Zákon o povstání, schválený Kongresem již v roce 1807, umožňuje prezidentovi nasadit národní gardu a americké vojenské jednotky pro boj proti „vzpouře“ proti Spojeným státům americkým. Zákon byl upletněn jinými prezidenty k potlačení násilných povstání jako např. v Los Angeles.

Je jasné, že prezident Trump nyní uznává otevřenou vzpouru proti Americe, kterou spáchal guvernér Kalifornie, starostové „azylových měst“ a FAKE NEWS „žurnáloví teroristé,“ kteří vymývají mozky Američanům, aby nenáviděli svou vlastní zemi. (Pozn.př.: Něco podobného probíhá i u nás a v EU. Vlastenci a národní patrioti jsou označováni bruselskou propagandou za bláznivé nacionalisty.)

 

 

Probíhající pozemní invaze do Spojených států amerických je válečný akt, který je otevřeně podporován demokraty a levičáky, kteří používají nelegální přistěhovalectví, aby neutralizovali americké voliče a obsadili Spojené státy proti-americkými bojovníky, zločinci a teroristy. Jak přesně popsal Stewart Rhodes, nelegální přistěhovalectví je navrženo tak, aby importovalo teroristické buňky, které plánují provést „ofenzívu pokérovaných“ uvnitř Spojených států, kdysi aktivované nepřáteli a zrádci, kteří doslova žádají úplné zničení Ameriky.

přeložila tereza | zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3 komentáře

 1. jirik napsal:

  Spojené státy zavedly sankce proti vojenskému vzdělávacímu středisku v Gatčině, konstrukční kanceláři v Tule a moskevskému závodu Avangard. Příslušný dokument dnes zveřejnilo Ministerstvo zahraničí USA ve Federálním rejstříku, konvolutu oficiálních dokumentů americké vlády.

  Jak vyplývá z tohoto dokumentu, rozhodnutí nabylo platnosti 14. května. Na seznamu nejsou jen ruské organizace, ale i čínské a syrské právnické společnosti.

  https://sptnkne.ws/m3U8

  kdypak Rusko odmítne dodávat USA raketové motory a plyn do USA?

 2. Pavel napsal:

  Nikdy – Rusko preferuje byznys. Dokud je o jeho zboží zájem tak bude prodávat. Proč si kazit obchody?

 3. jirik napsal:

  Ahoj, moje meno je Serena Shim.

  Bola som Americkou občiankou a pracovala som ako novinárka v Sýrii. Odhalila som počas živého vysielania, že Turecká vláda pomáha ISIS. O 2 dni som zomrela počas autonehody a Americká vláda odmietla vyšetrovať moju smrť.
  ——————————

  Serena bola Americkou novinárkou Libanonského pôvodu. Podľa mnohých článkov, jej smrť nebola náhodná autonehoda, ale úkladná vražda.
  https://vk.com/socha?w=wall325721098_36229%2Fall

  https://www.globalresearch.ca/american-journalist-killed-in-turkey-for-revealing-the-truth-regarding-isis-daesh/5551946

  https://en.wikipedia.org/wiki/Serena_Shim

  takže teď už víme, kde se nachází ti nejschopnější novináři…….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..