Bouře začíná – aktualizace od Davida Wilcocka, Benjamina Fulforda a bílých klobouků. Díl 3

…..zde je poslední díl článku, který vypovídá o mnohém, co se vládnoucími kruhy na lidstvo připravilo. Lidské oběti jsou a byly považovány jako „materiální škody“. Vrazi jednající jménem státu. Pokud jste nečetli díl první a druhý, nic Vám nebude dávat smysl….

05:55

Zde najdete první díl:http://tadesco.cz/boure-zacina-aktualizace-od-davida-wilcocka-benjamina-fulforda-a-bilych-klobouku-dil-1/

Zde najdete druhý díl:http://tadesco.cz/boure-zacina-aktualizace-od-davida-wilcocka-benjamina-fulforda-bilych-klobouku-dil-2/

Washington Post přinesl o tom článek. Kniha popisuje jak Izrael vytvořil nejnebezpečnější vražednou mašinérii v historii světa. Autor Roman Bergman vypočítal, že Izrael a jeho tajné služby zavraždily více než 3000 lidí od konce druhé světové války.

Byli to převážně Palestinci, Egypťané, Syřané a Iránci. Ale také lidé z jiných zemí byli oběťmi útoků. Tyto útoky byly motivovány zákony Talmudu, kde stojí: „Pokud někdo přijde zabít tebe, pak se zvedni a zabij ho jako prvního. Tato věta se stala základním principem Izraelské bezpečnostní doktríny.

Nastává otázka, jak chcete vědět, zda skutečně existuje nepřátelský záměr? Bergman píše v knize, že ve jménu státní bezpečnosti byla porušena pravidla legality. Poprava podezřelých, kteří nebyli bezprostřední hrozbou a porušování izraelských zákonů, bylo formálně potrestáno jako mimosoudní zabíjení. Bergman musel svoji knihu drasticky zkrátit, protože velká část materiálu byla zablokována izraelskou cenzůrou.

Celkový dojem, kterým Bergman poukázal na vrahy, je jasný. Je řeč o chytrých, oddaných, samospravedlivých, „překofeinovaných válečníků“, kteří neustále hledají nové kreativní způsoby jak najít cestu identifikace nepřátel a jejich zabití. Nicméně nesou osobní břemeno, zabíjením nevinných civilistů vedle jejich nepřátel. Zákonitě ospravedlňují své vlastní činy a skrývají své „občasné trapné nesprávné odhady“. V knize se popisují také největší atentátní úspěchy Izraele. Existovali například němečtí jaderní vědci, kterí v padesátých a šedesátých letech pracovali pro Egypt, nebo iránští vědci, kteří byli zavražděni v posledních letech. V dubnu 1988 byl zavražděn blízký důvěrník Arafata v nelegálně Izraelem obsazených územích pásma Gazy. Byl přepaden ve své vile a před očima jeho ženy „proděravěn“ prostřílen 52 kulkami. Nicméně tímto šel „výstřel na opačnou stranu“  a ztížilo to proces ujednání míru mezi Palestinou a Izraelem – následně byl tento čin považován za závažnou strategickou chybu.

Ronen Bergman také popisuje jak se izraelští vrahové časem zlepšovali. Zabíjeli své oběti s autobombami, dopisními bombami, leteckými nálety explodujícími balíky nebo jedem. Každá vražda byla podepsána zvláštním nařízením (červenou stránkou) izraelským premiérem Arielem Sharonem a Benjaminem Netanyahuem. Když museli jednat rychle, tyto předpisy byly jednoduše ignorovány a tajné služby formulivaly vraždy jinak, aby spadaly pod jiné protokoly o rozhodování. Zabíjení nevinných civilistů bylo označeno jako „náhodné škody“. Na konci knihy popsal Bergman, jak bývalý předseda vlády Ariel Sharon pravděpodobně povolil a zorganizoval atentát na Arafata, a následně zemřel na mysteriózní rakovinu střeva. Bergman také zdůrazňuje, že nemůže popisovat vše do detailu, protože vojenští cenzoři v Izraeli mu zakázaly diskutovat o tomto tématu.

tm komentuje: tak dlouho dělali zlo, až se právě proti nim samo obrátilo a stali se také obětí těchto intrik.

Izraelští vůdci používají svou kariéru k tomu, aby neustále vymýšleli kreativní způsoby, jak zabíjet nepřátele Izraele. Jedním z nejúspěšnějších tajných vrahů byl bývalý šéf tajné služby Mossad, Meir Dagan. Stal se ale silným kritikem izraelské vlády a premiéra Benjamina Natanjahu poté, když byl v roce 2011 zproštěn funkce. Dagan překvapivě zemřel na následky rakoviny v roce 2016, a byl pravděpodobně obětí své vlastní tajné služby.

tm komentuje: intriky z hradů a zámků se staly součástí dnešního světa a doposud nevymizely. Jenom si lidé ve službách zla neuvědomují, že se zlo také proti nim jednou obrátí. Málo který vrah ve službách státu se dožil vysokého stáří.

 

A nakonec ještě zpráva od Wikileaks.

Julian Assagne tento týden odhalil jak rada pro zahraniční vztahy CFR (Council on Foreign Relations) řídí většinu masových médií v Americe a západním světě. Devadesát procent médií řídí velmi málo lidí.

tm komentuje: Zde vidíte jak skoro všechny české SRAČKOMETY vymývají lidem mozek a nutí Vám co si máte myslet a co můžete vědět. Ještě že existují dnes i alternativní média, hlavně v podobě webů…..

Švýcarské výzkumné centrum SPR zveřejnilo nové informace, které řečené nyní dokládají. Výzkumnící byli schopni vystopovat všechny tyto mediální společnosti které vedou do jedné jedinéRada pro zahraniční vztahy CFR (Council on Foreign Relations) Tato organizace je thing tank = myšlenková fabrika (fabrika na myšlenky, co si musíte myslet dodává tm), která je za to zodpovědná že se USA nachází neustále ve válce. Bývalý armádní major Todd Pierce popisuje, jak on a jeho vojáci, dostali rozkaz neustále působit jako primární provokatéři za pomocí vložení psychyckých nástrojů, simulovat stálou hrozbu cizího nepřítele a tak vyvolat paranoiu v americké populaci.

tm dodává: a ta stejná metoda byla použita při vymývání mozků voličů při prezidentských volbách. Jak dokonalé, že ano? Tímto chtějí vyvolat WWIII…..

Tímto mělo být zajištěno, aby se USA změnily v IMPÉRIUM- říši pod kontrolou CFR a jejích podporovatelů. Tato úsilí byla doposud vedena pomocí řízení CFR.

tm komentuje: a dnes už přechází pomalu tato organizace i do škol a diktuje, co si děti mohou myslet a co je správné a co špatné. Je to zločin proti lidskosti!!!!! Z tohoto důvodu lidé, kteří poslouchají jenom rádio a televizi, mají v hlavě právě sr..ku z mediálních srač..metů….

Při pohledu na seznam nejdůležitějších médií zjistíte, že tam jsou prakticky všechny hlavní stanice a tisková média pod kontrolou CFR, Trilaterální komise a Bilderbergu.

Proto si analytici myslí, že tyto organizace jsou vedeny elitním psychopatem, který přivede všechny američany na přijetí a akceptanci nekonečných válek, kde zabíjí  matky, otce, syny a dcery.

Všichni novináři všech velkých médiálních společností (rozumějte srač.ometů) jsou integrováni povině do CFR.

Richard Harwood, bývalý redaktor slavné Washington Post, napsal o CFR, že jeho členové jsou „VLÁDNOUCÍ ORGANIZACÍ SPOJENÝCH STÁTŮ“. To znamená, že skupina nevolených profesionálních aktérů propaguje a tím určuje vládní politiku americké vlády.

Bývalý předseda CFR a spoluzakladatel „Atlantického mostu“ a prezident světové banky a poradce pro devět amerických prezidentů John J.Mc Cloy řekl: „Kdykoliv potřebujeme muže ve Washingtonu podíváme se do listiny členů CFR, vybereme jednoho a potvrdíme volbu tím, že zavoláme do centrály v New Yorku.

Poslední čtyři prezidenti před Donaldem Trumpem byli členové CFR, včetně Baráka Obamy, který obsadil svůj kabinet s členy CFR. Také Trump má mnoho členů CFR v Bílém domě. To ukazuje že demokracie je jenom iluze a také vysvětluje

PROČ ALTERNATIVNÍ MÉDIA PŘEDSTAVUJÍ TAK VELKOU HROZBU PRO VLÁDNOUCÍ KRUHY.

PROSÍM PODĚLTE SE SE ZNÁMÝMI O TENTO ČLÁNEK A ZVYŠTE POVĚDOMÍ O TOM JAK NÁŠ ŽIVOT OVLÁDÁ HRSTKA NEBEZPEČNÝCH ŠÍLENCŮ.

Zdroj (1)

Překlad a komentáře sestavil tm

Děkujeme za čas věnovaný sebevzdělání a čtením našich článků…..

Mohlo by se vám líbit...

6
Komentujte

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
jirikNulajentaktauripepé Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ales
Host
Ales

Tohle primo navazuje na clanek:

https://aeronet.cz/news/kriminalizace-tomia-okamury-prisla-na-objednavku-mame-dukazy-stopy-vedou-k-americkemu-velvyslanectvi-a-mohutne-chobotnici-vztahu-mezi-lidmi-kteri-jezdi-do-usa-k-ideologickym-skolenim-v-dikci-usa/

Pekne to svinstvo zapada, ze?!

Jinak jiz pomalu schvaluji nutnost registrace flobertek a vzduchovek. Priprava na vyhlazeni bezi v plnem proudu dal. Teroristi se musi chcechtat jak blazni…

pepé
Host
pepé

Schvalovat si mohou co chtějí 🙂 PS.děkuji tm za dobrý článek !

tauri
Host
tauri

Milý tome,
jukni na poslední díly Akta X
Akta X – Pravda je tam někde venku s11e03
Akta X – Pravda je tam někde venku s11e02 …myslím, že i tento díl

3. mengeleho efekt
2. jak fungují mobilní telefony, čili když lidi telefonují, vědomí se nahrává do mašin a tam pak žije to vědomí, jakoby se nic nedělo.
4..nic moc a j´1 už netušim, snad to nebyla 1 s mobilama

jentak
Host
jentak
Nula
Host
Nula

Zákonitě ospravedlňují své vlastní činy a skrývají své „občasné trapné nesprávné odhady“….
Toto prebrala skoro každá „menšina“.

jirik
Host
jirik

Dvanáctiletý chlapec utíkající před norskými policisty, kteří ho na příkaz tamější sociálky Barnevernet chtějí ukrást matce! Zjevně má chlapec na věc jiný názor, jinak by neutíkal!
http://www.rukojmi.cz/clanky/5503-norsko-deti-statu-a-holocaust-ducha
Tak se podívejte, jak vypadá ona sluníčková „láska, soucit, respekt a tolerance“ v Praxi!!!

https://www.facebook.com/NordicLeifConnect/videos/10210664437347089/

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!