Bože, oroduj za nás… Merkel předsedkyní EK?

Bože, oroduj za nás… Merkel by se měla prý stát »Předsedkyní Evropské komise« v následujícím roce. Cokoli se může stát v příštím roce po Brexitu, každopádně Evropa bude mít nové vedení, informuje independent.co.uk.

 

 

Nové poslance Evropského parlamentu, nového předsedu Evropské rady a Evropské centrální banky. Nový bude i vysoký představitel pro zahraniční politiku. EU bude mít nové komisaře a především nového předsedu Evropské komise.

Merkel říká, že její poslední velkou výzvou je: „Obnovit důvěru a účel Evropské Unie“. Pouze tato jediná Němka, může vést post-Brexitovou Evropu proti prezidentům Trumpovi (USA), Putinovi (Rusko) a Xi (Čína), aby si tito politici uvědomili, že EU všechna rozhodnutí myslí vážně.

Neukousla si Evropská Unie drobet velký krajíc? To ta baba ty kecy myslí vážně, když se chce stavět s tím co teď EU vyprodukuje a dokáže, a jak se TEĎ žije v Evropské Unii, včetně toho jakou má Evropa perspektivu pod politiky obdobného ražení, atd…. To se chce stavět do opozice vůči všem?!

Zešílela snad nadobro?! Asi ano.

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6 komentářů

 1. marmaris napsal:

  Kdy už ta bába konečně zatřepe brkem?!!

 2. oskar napsal:

  „Bože, oroduj za nás… Merkel předsedkyní EK?“ A proč by měl Bůh orodovat za debilní plebs, který v Německu volí Merkelovou a v ČR chce za každou cenu zůstat v EU? Bůh není debil

  • .lak napsal:

   To nepomůže, kontinent je sociopatknutý školstvím workoliků pro kapitál a ten nesnese jiné bohy i modly natož lidské zdroje.

 3. Vítězslav Crha napsal:

  Naprosto se toho nebojím, protože Merklová už ví co má dělat,jinak jí to bouchne do ksichtu. A ona to moc dobře ví. Stejně už nebude moci toho moc učinit,ale alespoň pomůže zabránit 3. sv. válce,protože už byla poučena, co je její role,když tu první zpackala. Na tu ale dostala naprosto jiné noty a od někoho úplně jiného. Jak říkám nebojte se ničeho, protože vše je náležitě připraveno. Nic se už neděje náhodou, viz její cesta do Pobaltských republik. Úkol byl splněn a nyní má další zadání. Toť vše. Pokud chcete znát více musíte hledat a studovat spousty materiálů a dozvíte se co a jak bude,co už bylo a co už se nikdy nevrátí. Svět je v pohybu a ne malém.

 4. .lak napsal:

  Nic z patra v euálu s „tahouvny evropy do předpeklí pro evropany i kultuře natož civilizaci prostě není a s dárečky být nemůže být ani omylem.
  https://www.youtube.com/watch?v=Jl5CuCmePBw
  https://ceobag.wordpress.com/2014/02/07/14-africkych-zemi-musi-francii-platit-dan-z-kolonizace-ve-prospech-otroctvi-a-kolonizace/

 5. Dastin napsal:

  Jsem rad, ze jsem postarsi clovek………….. kdyby mi nekdo chtel dat nekolik let zivota v tomto bordelu navic, tak ho poslu do prdele……..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.