„Božské graffiti“: Japonsko překvapily záhadné úkazy na obloze

Úkaz na obloze vyvolal mezi obyvateli kontroverzní reakce. Mnoho uživatelů Twitteru sdílelo fotografie tohoto neobvyklého jevu online.

Obyvatelé Japonska nad ostrovem Kjúšú zachytili barevné mraky, které připomínaly kouřový opar zářící modrou, červenou a bílou barvou.

Podle WeatherNews byl tento podivný úkaz způsoben vypuštěním rakety Epsilon-3, které se konalo v úterý v 6:06 hodin ráno ve vesmírném středisku Učinoura v prefektuře Kagošima.

Start byl původně naplánován na dřívější čas, avšak byl odložen kvůli špatným meteorologickým podmínkám.

Jak uvádí hlášení, tento zvláštní výjev byl částečně způsoben přetrvávající vlhkostí vzduchu, což z kondenzačních stop nad Kjúšú, které za sebou raketa nechala, učinilo mimořádnou podívanou.

Uživatelé sociálních sítí na tento jev reagovali bezprostředním publikováním snímků a videí, které se jim podařilo pořídit. Někteří z nich byli uchváceni jeho krásou a přirovnávali jej k „božským graffiti“.

Nicméně, jiní se spíše obávají skutečnosti, že kolem poletují rakety, co na obloze zanechávají podivné stopy.

Překlad: raja, Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
CZKoctomaník Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
octomaník
Host

Chemtrails páchajú na nás masovú genocídu – návod ako môžete bojovať za svoje životy a vzoprieť sa Iluminátom. Byť v EU je podpísanie zmluvy z diablom. http://necenzurovane.net/gosudarjon/g6.html (některá videa v odkazi jsou smazaná) http://octovani.mablog.eu/category/octujeme/ zabi_sionizmus • pred 2 rokmi Marek Szűcs pred 2 h Chemtrails? Pre mňa dlho blbosť, však som pilot a nič také som nerobil, a viem ako fungujú kondezačné stopy a prečo sa vlastne tvoria. Avšak približne pred rokom mi začalo vrtať v hlave prečo blbý Airbus 320 (2 motorové lietadlo) ťahá za sebou 5 čiar, ešte by mohlo ťahať 3 keby zaplo APU avšak kto by… Číst vice »

CZK
Host
CZK

Podle těch stop to vypadá, že chvíli bloudila, nežli našla ten správný směr 🙂