Bruselské koryto je pro něho důležitější než jeho země

07:54

…..jeho pohled naprosto prázdný, mdlý, dobrý poskok, panáček a podpindosník všech zločinců. Jak jinak….

 

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

5 Komentáře zapnuto "Bruselské koryto je pro něho důležitější než jeho země"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
eno
Host

Zaregistroval jsem za poslední 2 roky, že bylo podáno několik trestních oznámení-např. Sobotka, Stropnický, Hermann a o Babišovi nemluvím. Přesto žádný výsledek, žádné stíhání, že by všechno policie odložila?

IP
Host

Policie naopak „vyšetřuje“ toho, kdo trestní oznámení na „hovádko“ podá: kdo, kde, kdy mu poskytl informace o dotyčném „hovádku“ atp. – tudy cesta, obávám se, nevede, jelikož výkonná moc (vč. policie) kryje moc zákonodárnou (parlament), ta kryje moc soudní, která kryje moc výkonnou (respektive kryjí se navzájem a je to tudíž pouze zdání, že jsou tu tři, vzájemně se v moci omezující pilíře moci – tzv. demokracie), je to bludný kruh…čili žádné „hovádko“ (politik, oligarcha, mafián…) není odsouzen, pakliže to není „politická objednávka“ (viz např. případ Dr. Rath), čest výjimkám!

jirik
Host
jirik
Sobotka vystoupil před spolkem pornoherce Jandy s tradičními floskulemi Pro druhé téma si vybral čtvrteční vysílání Studia ČT24 půl hodiny po poledni. „To člověk obvykle nesleduje, ale zase má dobré přátele, kteří ho upozorní, když se na to dívají, aby se na to kouknul zpětně. Tak jsem se na to zpětně podíval, nu a v rámci toho vysílání byl velice široce, ba kompletně ocitován projev pana premiéra Sobotky na jakési konferenci, kterou pořádala ta partička zvaná Evropské hodnoty. Tématem byl boj proti nepřátelským dezinformačním operacím. Bohuslav Sobotka tam vystoupil jako hlavní řečník a jeho proslov byl samozřejmě jako vždy plný… Číst vice »
Vlad din Transilvania
Host
Vlad din Transilvania

…dovolím si poopravit – to není jeho země. Chazaři svou vlastní zemi nemají . Jsou to kosmopolitní parazité…

jirik
Host
jirik
Petr Mach: EU chce vnutit chudým zemím, aby dávaly migrantům dávky jako ve Švédsku. Ubytování, volný pohyb. A víte, z čeho má teď strach Merkelová? http://vool.cz/LUYxA Řecko je stále ve velkých ekonomických potížích a jedná nyní o snížení svého gigantického dluhu s Mezinárodním měnovým fondem i se svými důležitými věřiteli z EU. Itálie se podle názoru řady ekonomů potácí na pokraji finanční krize. Co vede Macrona i Merkelovou vlastně k tomu, aby usilovali o měnovou unii, kde by měly vedle sebe fungovat například vyspělé severské státy a slabší jih a východ Evropy? Vždyť samotné Německo s tím má stále velké… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!