Budoucnost, která záleží na nás

…..v diskuzích i v mejlících se mne lidé ptají, co mohou udělat nebo dělat v dnešní době. Že se snad už nic nedá udělat! Není pravda. Každý může přiložit ruku k dílu a pomoci našim potomkům….

04:54

Nemůžeme lamentovat nad rozlitou vodou a sedět nečinně na zadnici u počítače. Zde je jeden z nápadů, jak se zapojit do akce proti zotročení národa a pomoci dobré věci. Ano, Slávek Popelka má pravdu. Všichni máme „pokrk EU“ v čele s Angelou Hitler Merkelovou, která se o zotročení nejen své země, ale i okolních států postarala. Potřebují nás jenom na placení daní, za které nás nakonec zotročí a staneme se jejich věčnými otroky…..

Pak bude pozdě lamentovat a otáčet se, kde jsme udělali chybu. V takovéto pozici si můžeme už sypat jenom popel na hlavu a omlouvat se našim dětem….

Jak vidíte, jsou mezi námi lidé, kteří se neustále snaží udělat pro náš národ to nejlepší…..

Můžeme se zapojit a pomoci všichni….

Budoucnost, která záleží na nás

Pokud zůstaneme součástí Evropské Unie, je jen otázkou času, kdy naši zemi zaplaví muslimští migranti. Důsledky toho začínají být zřejmé v západní části Evropy. Znamená to rozklad a postupný konec naší civilizace a návrat o několik staletí zpět.

Vedle těchto pochmurných vyhlídek nám Unie přinesla ztrátu samostatnosti, několikabilionové zadlužení státu, statisíce rodin uvízlých v dluhových pastích, milion exekucí ročně, desetitisíce lidí živořících léta bez domova…

Jsme jedním z nejschopnějších a nejvíce tvořivých národů světa. Víceré předpovědi mluví o naší velké budoucnosti. A přesto nám byla v EU přidělena role odbytiště podřadných, předražených výrobků a zdroje levné pracovní síly. Naše výrobní základna byla z velké části zlikvidována zahraničními „investory“ nebo se dostala do rukou cizinců. Stali jsme se kolonií.

Není důvod nadále v EU setrvávat. Proto Holešovská výzva zahajuje kampaň za vystoupení ČR z Evropské Unie.

Příloha: visačka s nápisem „Jsem pro vystoupení ČR z Evropské Unie“

www.holesovskavyzvasp.cz

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/…..

Slávek Popelka

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. Dobrá rada nad zlato napsal:

  Nechci tady dělat reklamu politickým stranám.Ale vystoupení z EU ale i z NATO má od prvopočátku Národní demokracie a ze svých cílů nikdy nic neslevila, i když je ze strany režimu perzekuována. EU je potřeba rozložit zevnitř a velkou příležitost k tomu máte v nadcházejících eurovolbách.

  • bloblo napsal:

   Přesně tak.

   Sázka na vyčpělýho supernaivu Popelku je sázka na špatnou kartu. Tady jedna jeho úžasná akce, kdy vysoce racionálně blokuje dopravu. https://www.youtube.com/watch?v=DjK4czqBwtg

  • Anan napsal:

   Pro náš malý zotročený stát není možnost vystoupit z EU reálná. Není to pocit méněcennosti ale naši vládní poskoci ani sněmovna se senátem prostě referendum o vystoupení z EU nedopustí ani nemají dovoleno to dopustit. Podvodem jsme se do EU dostali a legálně se z ní dostat nemáme dovoleno. EU se musí rozpadnout sama i za pomoci nadcházejících eurovoleb.

   • Dan napsal:

    Mate pravdu. Bez aktivity obcanu a jejich vzdelavani ale neni mozne se z toho dostat. Volebni pravo ma dnes kazde hovado, nekteri prodaji i svuj hlas pro nejako stranu. Je jim jedno, co je to za stranu. Voli i ti, co z dani ziji a nepracuji, ti voli zasadne CSSD, protoze vedi, ze ta jim nasype. Nebo povaleci v neziskovkach, kterym ten bordel vyhovuje.

 2. fohat napsal:

  každý inkarnát si zvolil v metavědomí pohlaví,rodiče,stát a dobu,ve které se bude učit..No a jediný spolehlivý recept je tady Mimozemštan,co tam netrpělivě poštěkává,nechápe,že tady vládne korupce,touha po penězích,vládnutí a skoro se každý se dá koupit za prachy jako dobytek na trhu..Takže jeho křik,že když se nelíbí vláda,tak se má zlikvidovat je marrrný..To ostatní ovšem FUNGUJE https://rutube.ru/video/457e89ad9a50270261741b06b2e634dd/?ref=search

 3. jirik napsal:

  Peter Socha
  Väčšiu blbosť si napísať nemohol.

  Od Vianoc sypú sračky nonstop. Prv to bol zmutovany RS vírus. A teraz zas vyspali nejaký nový druh chrípky ☠

  Tie keci o Plejadanoch a podobne kraviny sú pre malé deti. Ja vidím entity, no divné je, že žiaden Plejadan ani iný ET za mnou neprišiel.

  Je to iba iná forma Matrixu, aby sme my vnímavý sedeli doma na guliach s pocitom VEĎ PLEJAĎANIA NÁS ZACHRÁNIA…

  https://vk.com/socha?w=wall325721098_28679%2Fall

  tm – nebyly by zase nějaké testy půdy, vody,….?????

 4. jirik napsal:

  Vojenská přítomnost USA v Evropě je nezbytná nejen pro zajišťování její bezpečnosti, ale i pro síly za hranicemi regionu, řekl v pátek na Mnichovské bezpečnostní konferenci generální tajemník NATO Jens Stoltenberg.

  „Zájmem Evropy je to, aby bylo NATO silné, protože USA a Kanada poskytují podporu. Je také v zájmu USA mít silnou organizaci NATO,“ prohlásil Stoltenberg během diskuze s účastníky fóra, jehož translace se provádí na stránce konference.

  Podle jeho slov, „americká vojenská přítomnost v Evropě slouží nejen pro to, aby bylo možné ochránit Evropu, ale ještě i k tomu, aby bylo možné projektovat sílu za hranice Evropy, což bylo mnoho let zájmem USA“.

  „Jestliže je americký voják zraněn v Afghánistánu, tak ho vezou do Německa. Velitelství USA pro Afriku se nenachází v Africe, ale ve Stuttgartu. Není pochyb, že vojenská přítomnost USA v Evropě je nezbytná také proto, aby bylo možné do jisté míry poskytnout platformy pro americké zájmy ve sféře bezpečnosti,“ řekl generální tajemník NATO.

  Prezident USA Donald Trump dříve vyhrožoval tím, že USA vystoupí z Aliance kvůli nedostatečným finančním prostředkům, které členské země vydělují na své armády.

  https://sptnkne.ws/kHBP

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..