Bulvár Newsroom České televize dezinformuje a kryje novinářské hyeny! A RRTV … ?

Pokud policie a soud potvrdí, že syn Babiše má skutečně těžkou nemoc (schizofrenie) kdy vysoce inteligentní myšlení střídají období  bludů a depresí, tudíž lze učinit i vraždy (viz žena na Smíchově či dokonce druhá ve škole), je třeba aktéry exemplárně potrestat, aby už si to nikdo nikdy nedovolil.

 

 

TVRDĚ A NEKOMPROMISNĚ!

DO POLICEJNÍHO OVĚŘENÍ (relativně) NESTOJÍME NA ŽÁDNÉ STRANĚ, ALE VŠE NÍŽE NASVĚDČUJE:

Pozor – nejzávažnější z režírovaného pseudodokumentu Filipa Remundy

 

Půl roku přichází smsky Kubíkovi a Slonkové, tvrdí autoři

Remunda v dokumentu: to, že Babiš bydlí v Ženevě, bylo známo, tak to rozrastrovat nemělo cenu

Slonková přímo Babišovi j. říká v dokumentu: my jsme vás hledali půl roku

A pak zneužili tajně připravené odpovědi nemocného člověka. (Ale to Slonková a Kubík odmítají, mají prý SMSky…)

Pokud se nemoc policejně potvrdí, musí být všichni tvrdě potrestáni dle švýcarských zákonů: tři roky natvrdo!

 

Takže redakce Seznamu nevěděla, kde jsou, ale půl roku si dopisovali s Kubíkem a Slonkovou?

Ta drzost a hloupost současně je neomluvitelná!

 

Všímejte si, kdo na dezinformační bariéře stojí – všechny jako dezinformátory znáte!

Ondřej Kundra – manipulátor odhalený službou BIS

Pavel Šafr – soudně stíhaný opilec, odsouzený (FORUM 24)

Jaroslav Kmenta – odsouzený za manipulace s knížkou „Kmotr“ útokem na Klause

Fero Fenič – za dva miliony prodal podíl státní FEBIO, Havlista, Slovák, strůjce „Stalinova pomníku“ Letiště Václav Havel

Petr Honzejk – Bakalovy Hospodářské noviny

Josef Klíma a Kájínek

A samozřejmě Sabina Slonková, kterou už chtěli zastřelit, Luboš Rosí – manipulátor z České televize a Jiří Kubík, který si spletl dobrodružný seriál „Zvláštní policejní vyšetřování“ s investigativní manipulativní žurnalistikou – revolverovou.

 

 

Urážky, ironie, spojování a manipulace s lidmi, a neprosto jednostranný pohled extremistů v NEWSROOM 24 z České televize, zatímco pohled z druhé strany a oponent do vyvážené veřejnoprávní televize nikdo vložit  nesmí. Sestříhané účelově tak, aby dehonestace Babiše a kritiků Evropské unie byla v souladu s linií sjezdu Evropských hodnot.

K čertu s touto propagandou, je strašné, že za toto platíme povinné výpalné a přitom tímto médiem jsme uráženi a dehonestováni a Rosí se mlátí smíchy: z nám, občanům České republiky neznámých důvodů je RRTV neprůstřelná a každou stížnost odpálkuje už od roku 2000, co Čt obsadil spacák Ruml a stížnosti jsou k ničemu.

Co je na tom hrůzné: Babiš se svými miliardami se dostal do spárů tohoto řetězce manipulátorů a velice těžko se brání, ač je dokonce premiérem. Ta hrůza spočívá v tom, že dostane li se do jejich spárů obyčejný člověk, je semlet rychleji, než v době komunistické. Komunisté šli za svojí vizí tvrdě a nesmlouvavě. Ale šli proti protivníkům čelem a věděli jsme co chtějí, kdo je kdo a i ta STB (mimo excesů několika vyšetřovatelů v kachlíkárně) byla čitelná a věděli jsme, kde je hranice a co kdo udělá.

Tahle zrůdná chátra však nebojuje čistě, nikdo neví, jakou podpásovou ránu dá, kde všude jsou chapadla chobotnice a proti kolika stovkám miliard propagany musíme bojovat.

A na závěr – všimněte si: na novinářskou práci si hyeny Slonková a Kubík vzali místo Alfreda Hitchcocka Filipa Remundu, aby ta manipulace na diváky byla profesionální.  

 

 

A RRTV tuto manipulativní dezinformaci Slonková – Kubík – Rosí – Newsroom určitě posvětí.

Přece to propagandu a dezinformaci umě sestříhanou dělají pro dobro Evropské unie a to se smí.

MŮŽE BÝT NĚCO ZVRÁCENĚJŠÍHO?

V sobotu bude na Klárově demonstrace na podporu Babiše. I my tam půjdeme: nikoliv podpořit Babiše, ale proti těmto lžím, dezinformacím a podvodům, kdy se zneužijí i nemocné děti, na kterých pracují profesionální režiséři a střihači, takže to žádná seriozní investigativní novinařina není!

 

zdroj: 9

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

20
Komentujte

avatar
8 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
pavel blahetatomáš marnýAleš KubínDastinsycho Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Důchodci a vláda
comment image
—–
Jídlo pro odpadky, foceno před recepcí. Není to dost dobré? NĚMECKO/ AZYLANTI VYHAZUJÍ POTRAVINY
Kterak ti nebozí, hladoví a před válkou a suchem prchající uprchlíčci a imigranti vyhazují jídlo..
https://vk.com/socha?w=wall325721098_22637%2Fall

formis
Host
formis

Asi chyba v desetinné čárce.

sycho
Host
sycho

25 milionu krat 12 mesicu je 30 miliard? Napiste pani Alici, ze k tomu opravdu neni co dodat 🙂

verdadero
Host
verdadero

Dobrý den, naučte se počítat . Je to 300 milionů

Prodost
Host
Prodost

Jsou to podle těchto čísel 303 miliony, 565 tisíc, 200 Kč. I tak jsou nám za korunu přeraženi. Ale hlavně, nemá smysl se rozčilovat a tím jim věnovat nadbytek energie. Stačí se podívat na ty zástupy 17. listopadu, abyste pochopila, že nám není pomoci. Je to, jakoby se otevřely brány všech detenčních ústavů ve státě. To je ale problém celého záprdního (dříve západního) světa. Těch, kdož nemají schopnost kritického myšlení je drtivá většina a to i v parlamentu, v senátu, atd. Vydalo by to na nepublikovatelnou publikaci

Maroš
Host
Maroš
jana
Host
jana

je to už priam hmatateľné na akej strane sú títo…. chcela som napísať ľudia, ale ľudia to nie sú. sú agresívni, neľudskí. prichádza mi na rozum spojenie so satanizmom, alebo ešte film They live.

Maroš
Host
Maroš

A „preto všetko treba byť pripojený na e-Health“ a vaše zdravie bude verejné tajomstvo. Inak – matka Babiša juniora sa vyjadrila, že jej rozhovor ao synom nakrútili hyeny skrytou kamerou – napriek tomu, že vyjadrila nesúhlas s nakrúcaním vôbec – a sme pri téme „autorizácie“, keď stojíte sami proti mediálnemu mäsopriemyslu. Autentické vyjadrenie Babišovej je v spravodajstve na začiatku relácie Infovojny o LEXIKONE – tu
https://www.youtube.com/watch?v=FCu238Syos8

Radek
Host
Radek

a co takhle použít všechny páky, které nám vnutilo GDPR, zákon na ochranu osobních údajů atd.? S každým uvedením osobních údajů je nutné mít informovaný souhlas, není možné někoho jen tak bez jeho souhlasu natáčet – NATOŽ na základě takto NElegálně získané nahrávky vyvolávat revoluce!
Myslím, že by to Babiš mohl hnát hodně vysoko – a milí imvestigativní redaktoři nebo jejich chlebodárce by musel zaplatit tučnou pokutu!

Olaf
Host
Olaf

Výpalné Nečeské televizi nikdo platit nemusí. Stačí vyplnit čestné prohlášení. A nelžu, telku fakt nemám a nemusím. K čemu nějaká televize v době internetu?

Dastin
Host
Dastin

Nekteri maji misto mozku koblihu a proto jdou za svym guru… Uz zapomneli jak vydal Nikulina tem chazarskym ku…… (z vlastni obce) do USSA. Zapomneli jak je krmi smradlavym srotem z agrofertu, kosteleckych uzenin, penamu a vodnanske drubeze (bylo nalezeno smradlave kur. maso v Lidlu) , jake ku…. ma v EU parlamentu jourovou, plesouna telicku (uz se tele nasralo uz ho nema rado), jake ministry dosazoval tepleho robertka pelikanu, chazara stropnickeho, potom priblblou lezbu do obrany, jak se pachtuje se socany, jak nabizel sorosovi misto pro vysokou skolu, jak platil toho cu..ka drahose a proti Milosovi, jak podepsal jeho ministr… Číst vice »

Dastin
Host
Dastin

To jsem prebral z NETu, je to trefne a libilo se mi to….. Kličkovaná mezi informacemi od trestně stíhaného agenta StB. Nejdříve se dozvídáme, že v době čerpání dotací firma nebyla jeho a že netuší, čí byla. Když prolhaní novináři v kampani proti němu zjistí, kdo byl v té době majitel, vzpomene si náhle, že vlastně firmu vlastnily jeho děti. Když další prolhaní novináři v další vylhané kampani proti němu naleznou jeho syna, který tvrdí, že byl nedobrovolně držen na Krymu, je to nejdříve sprostá lež a hyenismus, když zveřejňují zdravotní stav jeho dětí, protože jeho dcera (o té v… Číst vice »

sycho
Host
sycho

Proc by melo byt zakazano jezdit na krym? na vlastni triko muzete jet prakticky kam chcete a vzdor obecne predstave, na krymu se turisticky ruch rozviji, protoze tam rusaci vlitli a nenechali to tam zmasakrovat ukrajinskou ‚vladou’…

Dastin
Host
Dastin

Psal jsem neco o zakazu jezdit na Krym??? Osobne jsem kdysi jako kluk, za komara, na Krymu byl a byla to ta nejkrasnejsi dovolena, krome Jugosky.
Psal jsem jen ze se mamlas vymlouva a lze, jako maly kluk………

Aleš Kubín
Host
Aleš Kubín

Po ovoci je poznáte!!! To je nepopiratelný fakt, díky Dastine. Jsem rád, že se na to někdo dívá z úhlu pravdy. Díky a souhlas. V tomto tadescu nerozumím. Buď se budeme hádat o subjektivitě nebo budeme řešit situace objetkivně, zatím jsme jako lidi, k tomuto nedošli v širším pojetí, škoda.

tomáš marný
Admin

Milý aleši,
můžete konkrétně napsat v čem tadescu nerozumíte? Rád bych to věděl a byl v obraze. Nevyjadřujete se přesně…..
tm

m.petr
Host
m.petr

PRAVÝ BLOK-PARADOXY BABIŠE

Aleš Kubín
Host
Aleš Kubín

Že by se mu ty lži a manipulace co dělá ostatním, začali vracet?! Chudáček miliardář Babiš…. Karma rules!!!!!

Aleš Kubín
Host
Aleš Kubín

Omlouvám se, ale jít podpořit takového člověka jako je Babiš, to bych se musel propadnout hanbou. Samozřejmě nesouhlasím s dezinformacemi a manipulacemi obecně. Jen jsem přesvědčen že si pan Babiš pouze jí to co sám vaří. A co musel udělat za zvěrstva aby měl to co má a byl tam kde je a vy tam jdete. No comment.

pavel blaheta
Host
pavel blaheta

Aleši Aleši – měl jsi na střední alespoň základy filosofie a práva? První tezí, kterou jsme se učili bylo : Qui bono. V čí prospěch? A tady je to přece zřejmé. Nikdo z těch co nesouhlasíme s těmi podrazáckými metodami Slonkové a spol. přece neadorujeme Babiše. Jen si, nejen, že umíme představit, ale zcela jasně vidíme kdo za tou kampaní stojí, kdo by z ní měl prospěch pokud by se podařilo Babiše odstavit a to tedy promiň, ale za tím jsou mnohem větší prasata a gauneři než je Babiš. A nikdo nám z venku nebude říkat co máme udělat s… Číst vice »