Byla nám dána znamení. Je jasné, kdo vyhrál volby a kdo za tím stojí. Jasněji vám to nemohli říci. Nevíte kdo? No přece 666

….. stačí jeden jediný pohled do novin, nic nemusíte číst a výsledek je pro znalce naprosto jasný. Ne, není to náhoda….

12:27

Do oka každého člověka musí píchnout „zcela náhodné,“ rozumějte zmanipulované číslice. Vyhrál MACRON procentuálně 66,06 oproti 99,99% odevzdaných hlasů. Pro MACRONA hlasovalo také 20,4 miliónu voličů. Což je další 6. Zde byl dán jasný symbol o manipulaci a otočení o 180°, jak jinak. Je to ale pouze pro znalce, kteří se zabývali symbolikou. Ti vědí. Málá domů. Jak jinak, když za tím stojí opět 6 padlých andělů a chystaná NWO. Jdou tvrdě po moci. A jak si myslíte, že provedou volby v ČR?

A o tom, jak drží MACRONY ruku na své hrudi, nebudeme vůbec diskutovat, je jasný, komu bude oddaný a dle jejich nařízení bude také jednat. Je možná ale lepší, že byl zvolen, protože jeho protějšek marine le pen by mohla se svým programem dopadnout jako J.F.Kenedy.

Komedie o odstoupení SOBOTKY, komediální scény na hradě, nejsou z jeho hlavy. Kdopak chtěl v ČR udělat takový novodobý majdan????? Ale kdopak by tomu věřil, že ano, všechno jsou přece jenom nesmysly, velké náhody a babské povídačky.

Článek dole nemusíte ani číst. Stačí se podívat na číslice a je vymalováno…..

tm

 

French President elect Emmanuel Macron and his wife Brigitte Trogneux celebrate on the stage at his victory rally near the Louvre in Paris, France May 7, 2017.

Macron Wins French Presidential Run-Off

© REUTERS/ Benoit Tessier

Europe

Get short URL
Macron Wins French Presidential Election (12)
221713339

Emmanuel Macron has won in the Sunday French presidential election according to final results in metropolitan France.

Centrist Emmanuel Macron has won in the Sunday French presidential election with 66.06 percent of votes after 99.99 percent of all ballots counted, French Interior ministry data revealed.Earlier the ministry reported that a total of 20.4 million voters cast their ballots for Macron.

Right-wing candidate Marine Le Pen though has gathered 33.94 percent of votes.

Preliminary Results of the French Presidential Election
© Sputnik/
Preliminary Results of the French Presidential Election

Le Pen has already congratulated her rival after the first results‘ announcement.

The polling stations opened in France at 8 a.m. local time on Sunday. In the second round of the vote, two candidates faced each other: independent Emmanuel Macron, the leader of „En Marche!“ movement, who got 24 percent of the votes in the first round, and right-wing Marine Le Pen, who came second with 21 percent of the votes.

https://sputniknews.com/europe/201705081053370564-macron-wins-election/

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

13
Komentujte

avatar
12 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
ditstenly919smrdutá mrtvola Václava HavlaVáclavLenka Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
zvedavec
Host
zvedavec

Ako vnímať Macronovu manželku? Aký skrytý význam má ten fakt, že je od neho o 25 rokov staršia? Deti asi nemajú ani nikdy mať nebudú. Aj to je symbol. Dá sa to vysvetliť?

zimniku
Host
zimniku

Víme na čem jsme. Chtějí nám vzít duši, necháme se?
Spousta lidí, to vůbec ani netuší, že něco takového je. Plně jsou pohlceni iluzí (metrixem), a tak o svou duši přišli, nebo přicházejí. Kolikrát si připadám jak ten Don
Quijote de la Manche, který bojoval s větrnými mlýny. Ještě, že je to jen hologram, který skončí.

Sys
Host
Sys

Jakmile jsem v médiích zahlédla 66,06%, hned bylo potvrzeno mé tušení, že volby byly zmanipulované stejně jako v Holandsku a Rakousku. Evropa prostě umí lépe manipulovat než ušáci. I když, kdo ví ? Včera jsem shlédla střihové video, jak šel čas s Trumpem. A on do médií o své možné budoucí prezidentské kandidatuře mluvil už (tuším) od roku 1986. Dále jsem viděla video nebo četla článek – to už si přesně nepamatuji – kde bylo řečeno, že 34 ze 44 ušáckých prezidentů mají historicky stejné předky. Jeden rodokmen začíná Karlem Velikým a druhý Edwardem (?). Hitlary a Donald spadají do… Číst vice »

Sys
Host
Sys

A to já bych klidně k té ruce Makarona diskutovala. Páč má ušácké školy a zkušensti, tak je zvyklý, že v ušákstánu si při hymně všichni přidržují srdce, což má znázorňovat, jak je jim jejich země drahá. Nic na tom nemění fakt, že tento zvyk vyznívá navenek hodně „falešně“, zvláště pak, když jej používají okatě ti největší zrádci národa. Takže v tomto případě se jen Makaron opičí, nebo mu nedošlo, že tohoto falešného gesta není ve Francii třeba. Tím ovšem v žádném případě nechci vyloučit, že by Makaron nepatřil tam, kam na 99,99% patří :))) Je zajímavé, že gesto „zasunutí“… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Kdo je Briggitte Macronová?

Manželka francouzského prezidenta, která kvůli svému věku vyvolává tolik zájmu a vášní, se narodila v severofrancouzském městě Amiens jako Brigitte Marie-Claude Trogneuxová. Byla nejmladší ze šesti sourozenců. Rodina byla poměrně zámožná, vlastnila známou čokoládovnu a výrobnu potravin, jež dobře prosperovaly.

Budoucí paní učitelka se vdala již jako jedenadvacetiletá a 22. června 1974 (pro připomenutí, Emmanuel Macron se narodil až poté – 22. prosince 1977) si vzala nastávajícího bankéře Andrého Louise Auzièra. Má s ním tři děti a dnes je už sedminásobnou babičkou.
https://www.reflex.cz/clanek/zajimavosti/79283/nezvykly-pribeh-brigitte-macronove-nejdrive-ucitelka-a-milenka-noveho-prezidenta-dnes-prvni-dama-francie.html

jirik
Host
jirik

Francouzská policie zbila novinářku Sputniku France během manifestace proti výsledkům voleb v Paříži, vzali ji ochrannou přilbu a pokusili se ji rozbít telefon, uvádí se ve zprávě agentury.

Podle novinářky Sputniku France ji vzali veškeré ochranné prostředky a málem ji rozbili telefon, ze kterého probíhal přímý přenos z místa události.

Mnozí novináři, kteří jsou na akci přítomni, byli policisty také napadeni.
https://cz.sputniknews.com/svet/201705085250847-pariz-pochod-volby-policie-novinarka-sputnik/

jirik
Host
jirik

Akce protestu proti vítězství Emmanuela Macrona v prezidentských volbách, která v Paříži začala v pondělí na Náměstí republiky, pokračuje mnohatisícovým průvodem po bulváru du Temple, uvádí korespondent RIA Novosti. Účastní se ho zástupci levicových organizacích, odborů, anarchistů a antifašistů. Před začátkem průvodu na mítinku vystupující vyzývali k zahájení aktivního politického boje s budoucí vládou Emmanuela Macrona a zněli antikapitalistické slogany. Na letácích, které se na akci rozdávají, jsou výzvy k francouzským voličům, aby bojkotovali volby. „Jako vždy každý kandidát slibuje, že se bude lišit od ostatních, že tentokrát se opravdu všechno změní, ale pokaždé jsme viděli, jak to dopadlo,“ uvádí… Číst vice »

Lenka
Host
Lenka

Satan dostane svou šanci před koncem. To ale neznamená že vyhraje. Doufejme.

Václav
Host
Václav

Je velice divné, že z tak malé účasti voličů bylo přes 11% neplatných hlasů. Tohle není normální. A myslím, že i tohle je cesta jak ovlivnili volby.

stenly919
Host
stenly919

No na to anni nebylo potřeba symboliky, stačilo se podívat na on line přenos na sputniku, v 8 hodin večer se uzavřely volební místnosti a o tři minuty později už byl macron vyhlašován jako vítěz. A to se má ve francii hlasovat i poštou(hlasy posílající se přes poštu) Každý, kdo trochu přemýšlí , ví že sečíst všechny hlasy v urnách za méně než tři minuty je holý nesmysl a sečíst k tomu ješět hlasy poslané poštou je nesmysl další..Jinak s tou rukou to gesto je zajímavé, podobné je vidět skoro na všech vyobrazeních napoleona, ale on měl ruku opačnoou a… Číst vice »

dit
Host
dit

Zdravím,to číslo ))))
cituji
Lidé s jedním rodičem vysokoškolákem mají o 666 % větší šanci podlehnout sluníčkářské epidemii Zdroj http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Slun%C3%AD%C4%8Dk%C3%A1%C5%99