Bylo by dobré si uvědomit následující

…..než budete číst další důležitá data o tom, co se odehrává o Vás bez Vás….
05:55

Tato informace mnohé znepokojí. Žádná konspirace. Fakta. V Německu existuje ambasáda Třetí říše!

Článek ze září 2016

Psal jsem o lidech z povrchu planety Země. Žijí také mezi námi nejvíce v Německu. Pokud byste nevěřili, máte možnost navštívit nejen jejich webové stránky, ale také ambasádu a ta se nachází (oprava nacházela kdysi) na adrese Königgasse  v Berlíně…

Všichni, kteří vlastní pasy Třetí Říše nejsou povinni v Německu (pokud zde také pracují) platit jakékoliv daně. Soudy nemají právo je soudit za jakékoliv delikty, i když se o to v minulosti, z neznalosti některých soudců, pokusili. No jak asi dopadli se můžete podívat níže. Museli stíhání proti dotyčnému zastavit, protože nemají na to právo a třetí říše neuznává německé soudy.

Zde máte jeden důkaz o pravdivosti údajů doložen:

A pro všechny, kteří hledají, můžete se podívat na internetové stránky třetí říše:

Najdete je právě zde.

Bylo by dobré, kdybyste byli datováni o následujících událostech. Dle zpráv terezy von dönitz, vnučky od bývalého generála Karl Heinz von Dönitz, začalo něco neočekávaného.

Na Antarktidě vypukl dost vážný konflikt mezi silami Třetí říše a USA. Samozřejmě se nejedná o pozemní boj, ale vzdušný souboj. Je veden ve výškách od 20 do 300 kilometrů nad zemí. Účastní se ho UFO (UFA) Illuminátů a elity USA proti lidem a mocnosti Třetí Říše.

Technologie UFO z Třetí Říše se nedá srovnávat s technologií v Americe vyvinutých UFO. Proto celý souboj skončil pro jamíky totálním fiaskem a ztrátou nekonečné řady jejich UFO. Na straně Třetí Říše nebylo ani jedno UFO eliminováno! Americká elita je těsně před totálním krachem a proto se snaží o nedosažitelné. Jsou nepoučitelní.

V krátké době může po celé planetě Zemi dojít ke krachu finančního systému, který bude nejen důsledkem souboje nad Antarktidou, ale také jako jedinou možností (pokusem) elit o přežití ve stávajících podmínkách.

Jak vidíte, všemu je opět úplně jinak…

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

28
Komentujte

avatar
22 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
jirikPJliviaLacoLiběna Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

Ach ne, doufáme, že se našim emerickým přátelům pilotujícím talejřky nic nestalo a jsou v pořádku! 🙂

„ROZHOVOR Europoslanec profesor Jan Keller míní, že v ČR v roce 2016 k ničemu opravdu významnému nedošlo. Stále častěji se dle něj mluví o časované bombě v podobě italských bank. „Italové mají navíc státní dluh tak astronomický, že každý Ital je v průměru zadlužen ještě více než průměrný Řek. Nad největší německou bankou visí hrozba obrovských finančních ztrát a možného kolapsu,“ varuje Keller. “

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Tohle-je-jeden-z-naprosto-klicovych-problemu-Casovana-bomba-Profesor-Keller-vazne-o-tom-co-prijde-467717
(nic moc víc tam není)

jirik
Host
jirik

‚Budeme Vás sledovať ‚ : Stránka Bilderbergu napadnutá hackermi
http://www.infovojna.sk/article/budeme-vas-sledovat-stranka-bilderbergu-napadnuta-hackermi

Pepa
Host
Pepa

Ten restart přijde!Chazarská mafie (kabala)je skoro poražena!ke krachu finančního systému nedojde,protože bude nahrazen jiným (lepším,spravedlivějším)systémem!Tak prosím, zůstaňte naladěni a zbavte se jakéhokoliv strachu nebo naštvanosti, protože dobří právě vyhrávají. Je samozřejmě ještě hodně informací, které nelze sdílet či psát (z bezpečnostních důvodů), ale srovnáme-li současnou situaci ke druhé světové válce, tak v určitém srovnání, je to jako boje o Berlín, Německo, a Okinawu (Japonsko). Jaderné zbraně nebudou tentokrát použity.To Nám vzkazuje Benjamin Fulford a není důvod mu nevěřit.Užijte si SILVESTRA a nashledanou v Novém Roce 2017.

Maroš
Host
Maroš

Síce stará vec – ale priamo od Rockefellera!
Chinese Mafia destroy Illuminati – Interview with D. Rockefeller – Benjamin Fulford
https://www.youtube.com/watch?v=tW4p9N2Ocs8

Herold
Host
Herold

Určitě bude za několik let lépe, až přežijeme nebezpečné období 2017-2022. Ale Fulfordovi už se moc věřit nedá, uvádí jen polopravdy. Stále pozor na falešné proroky.

CD5
Host
CD5

Fulford kdysi napsal, že nesmí publikovat všechny zprávy, které od SBD obdrží. Je fakt, že nad některými zprávami jsem kroutil hlavou a moc jim nevěřil, ale napadlo mě, zda to není od Fulforda a SBD záměr.

Laco
Host

Súhlasím. Je to vraj hovorca iluminátov, takže uverejňuje, to čo oni chcú. nie sú chazari ich najväčšia konkurencia? Internetové stránky tretej ríše sú veľmi zaujímavé. Najmä rozhodnutie súdu v Háagu, alebo že ich súčasná typ štátu je Gmbh

ohbriel
Host
ohbriel

Ta ambasáda je zrušená nebo přesunutá?

jirik
Host
jirik

John Oliver se tentokrát zaměří na problém jaderných hlavic na území USA. Ale s těmi přece nemůže být žádný velký problém. O tak nebezpečené zbraně se jistě musí starat dokonale vycvičená obsluha v moderním prostředí.
http://videacesky.cz/video/problem-s-jadernymi-zbranemi

Soto
Host
Soto

Ale o téhle bitvě všech bitev už se psalo tušim zjara na pp. To jako zase? Škoda , že na té jejich ambasádě nejde zažádat o jejich pas a o popis cesty, jak se dostat z této prdele. PF2017

CD5
Host
CD5

O jejich pas si zažádat můžete, pokud vám v těle koluje alespoň částečně německá krev. 🙂

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

TM: víš o tom něco? Koment na zvědavci:

Morozov morozov (tečka) p (zavináč) centrum (tečka) cz
89.?.?.?

Je to katastrofální situace a vyhlídky se nelepší. Vynořují se informace, že všechny německé porodnice vyfasovaly barevné tabulky vyrobené Obamovými neziskovkami a od nového roku mají doktoři povinnost úředně určit zbarvení dítěte. Čím tmavší, tím tučnější přídavek na dítě. Dalším krokem má být uzákonění tzv. daně za světlost rasy, kdy při překročení určité světlosti pleti budou rodiče odvádět poplatek sloužící na nalákání dalších černochů ze Sýrie a Turecka.

Liběna
Host
Liběna

Škola poslala žiakov do mešity, aby sa naučili ”správne” modliť, nad všetkým dohliadal radikálny https://www.gloria.tv/video/KEWgqKBtbE2g1jgVbWthWZN47

jirik
Host
jirik

Z rozhovoru s Martinem Pecinou – Takže, pokud bychom srovnali letošní prokázanou činnost ruských informačních agentur, jako je Sputnik nebo Russia Today, které působí a ovlivňují veřejné mínění na Západě, a naopak činnost organizací spadajících do portfolia miliardáře Sorose a podobných dalších neziskovek, jež vyvíjí zištnou činnost spíše na Východě, jsou podle vás Rusové méně či více nebezpeční? A kdo je ve svých kampaních podle vás úspěšnější? Do jaké míry je možné činnost těchto organizací, působících v protikladu, vůbec srovnávat? Ještě jednou opakuji – ruská propaganda jistě existuje. O tom není pochyb. Ale ti, které já nazývám pražskou kavárnou a… Číst vice »

jirik
Host
jirik

V nejhlubší jeskyni USA byla objevena 4 miliony let stará bakterie, která je odolná vůči všem antibiotikům moderní medicíny.
Aj keď vedci zatiaľ neprišli na to, že by 4 milióny rokov stará baktéria bola patogénna a mohla by byť pre náš svet rizikom, radšej ostávajú o krok vpred. Momentálne v laboratóriách skúmajú jej vlastnosti a už teraz pracujú na látke, ktorá by ju v prípade potreby vedela zastaviť.
http://vool.cz/xoJvy

jirik
Host
jirik

Rozhovor s Oskarem Krejčím
http://vool.cz/XJHoY
pro ParlamentníListy.cz věnuje možným variantám budoucího směřování světa s Donaldem Trumpem: „V tomto nebezpečném chaosu bude zásadní problém udržení vojenské rovnováhy a rozvahy. Mockrát jsme si řekli, že zastavit ekonomiku Číny nelze jinak než vojenským násilím. Nebezpečí, že tomuto někdo propadne, nebylo odstraněno,“ říká profesor. Krejčí také analyzuje situaci EU: „I kdyby odešel kdokoli z EU, musí zůstat geopolitická osa zachována, jinak Evropská unie končí. Udržení Angely Merkelové je pro EU velmi špatná perspektiva, protože v Paříži bezesporu ke změně dojde.“

jirik
Host
jirik

Mnoho centrálnych bánk pracuje na zavedení digitálnych mien. Tieto kryptografické meny by nevyhnutne mali za následok zrušenie hotovosti
http://www.hlavnespravy.sk/digitalne-meny-elegantna-forma-zrusenia-hotovosti/879238

jirik
Host
jirik

EU, Česká republika a švédské kapky vhodné pročíst i diskuzi (2011-2013)
Švédské kapky. Schweden bitter.
http://www.inmagazin.cz/clanek/576_svedske-kapky-schweden-bitter-.aspx

jirik
Host
jirik

Jan Petránek. Jasné argumenty a objektivní fakta o ruských mýtech
https://www.youtube.com/watch?v=ZrZg4WoTkFg

livia
Host
livia

Na stránkach ríše je v hlavičke zložky ich vlajka? Farby rovnaké ako vlajky Jemenskej len prehodené 🙂 Náhoda?

PJ
Host
PJ

Polsko má na vlajce stejné barvy jako Indonésie, jen jsou taky přehozené – taky náhoda?

jirik
Host
jirik

Řek Diogenes Laertios se při svých cestách mezi Kelty zajímal o keltské školy, vedené druidy, v nichž byla vychována budoucí keltská správní, vojenská a duchovní šlechta. Na otázku o náplni a zaměření studia dostal od druidského učitele tuto odpověď: „Učíme mladé lidi ctít bohy, nekonat zlé činy a za všech situací se chovat čestně.“ Toto stručné objasnění Laertiovi postačilo k tomu, aby vysoce ocenil duchovní kulturu Keltů.
http://vool.cz/y7OXb

jirik
Host
jirik

Česká republika chce zakotviť právo občana na zbraň do ústavy. To by malo zabezpečiť účinnejší boj proti terorizmu
http://vool.cz/aNr4o

jirik
Host
jirik

Pan ministr Chovanec tvrdí, že česká vláda jde v otázce držení zbraní proti politice Evropské unie. Není to pravda. Vláda chystá ústavní novelu, která rozšíří právo použit zbraň drženou občanem pro zajištění bezpečností České republiky. Zároveň vláda připravuje novelu zákona, která zkomplikuje možnost občanů legálně držet zbraň. Ve stejné době Evropská komise schválila omezení vlastnit krátké i dlouhé poloautomatické zbraně. Tato omezení se týkají technických charakteristik, například kapacity zásobníků. Tato omezení budeme muset jako členové Evropské unie po určité době promítnout do naší legislativy. Pan ministr Chovanec tedy zastírá skutečný stav věcí: propaguje, že občané budou moci použit zbraň proti… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Bývalý premiér a nynější šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker v Evropské unii léta blokoval snahy o reformy, které by donutily nadnárodní firmy řádně platit daně. Píše to dnešní vydání Lidových novin. http://vool.cz/ecgoE

jirik
Host
jirik

19.2.2016 diskuze na zastupitelstvu města Havířova.Nejdříve hlas vytočených občanů a trapné výmluvy co reakce z řad zastupitelů. Krajský zastupitel za Moravskoslezský kraj Mgr. Lubomír Volný (SPD) pak iniciativně vystoupil na městském zastupitelstvu v Havířově a žádal, aby město přijalo usnesení o odmítnutí přijímání migrantů v katastru města. V Havířově je totiž azylové zařízení, do kterého Sobotkova, Babišova a Bělobrádkova vláda přijímá migranty, a občané si stěžují na zhoršující se bezpečnost a na arogantní chování migrantů, které potkávají volně na ulici. Zastupitelé města Haviřov odmítli navrhované usneseni přijmout a jen se nesmyslně vymlouvali. A jen dodáváme, ze většinu v havířovském zastupiltestvu… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Ako uvádza agentúra Reuters, Slovenský premiér Róbert Fico v pondelok pred novinármi vyzval lídrov Európskych krajín, aby už viac neusporadúvali referendá, pretože nimi vystavujú nebezpečenstvu Európsku úniu a Eurozónu. Tými to svojimi vyjadreniami zaujal aj mimo republiky a viaceré zahraničné média prinášajú toto jeho vyjadrenie
http://vool.cz/V3kS1

jirik
Host
jirik

Francúzsky politik: Citroen musel v Paríži zatvoriť fabriku kvôli stúpajúcim náboženským požiadavkám moslimských pracovníkov, čo znižovalo efektivitu produkcie
http://vool.cz/1rYrX