Bylo nám vkládáno do hlavy, že se máme ke všem chovat asertivně. No tak do toho…..

…..také jsem názoru a osobně ho dodržuji CHOVEJTE SE K LIDEM TAK, JAK CHCETE, ABY SE LIDÉ CHOVALI K VÁM. Myslíte si, že to jde ve všech případech????

07:54

Asertivní odpověď ministra obrany KANADY.

Kanadská pacifistka napsala kanadským úřadům a stěžovala si na zacházení s teroristy zatčenými v Afghánistánu.
Ministr obrany jí odpověděl:
Vážená občanko,
Děkuji za Váš dopis, ve kterém vyjadřujete starost o to, jak zacházíme s teroristy Talibanu a Al Kájdy, kteří jsou v rukou kanadské armády.  Zabýváme se stížnostmi, které dostáváme od občanů, jako jste Vy, a vytvořili jsme nový pacifistický a integrační program pro teroristy. 
      V souladu s tímto programem jsme se rozhodli vybrat jednoho teroristu a umístit ho do Vaší rodiny. 
      Příští pondělí budete mít ve svém domě pana Alí Mohameda Amé Ben Mahmuda (můžete mu říkat jednoduše Amé). Očekávám, že ho dobře přijmete a budete o něj pečovat tak, jak jste vyžadovala ve svém protestním dopise. Je pravděpodobné, že si budete muset najít nějaké pomocníky pro tuto misi. 
      Naše oddělení u Vás každý týden provede kontrolu, abychom ověřili, že stále máte na mysli principy dobrého zacházení, které jste vyžadovala ve Vašem dopisu. Musím Vás upozornit, že Amé je extrémně nebezpečný psychopat, ale věříme, že s vnímavostí, kterou jste prokázala ve Vašem dopisu, se Vám podaří překonat tuto obtíž. Připomínáme, že Váš host se jeví extrémně efektivní v boji muže proti muži, že umí zabíjet tužkou nebo nůžkami na nehty. Kromě toho je Amé expert ve výrobě výbušnin z věcí, které se vyskytují běžně v domácnostech. Proto prosím mějte pod kont rolou tyto věci, i když – podle Vašeho názoru – dejte pozor, abyste se tím snad nějak nedotkla či neurazila pana Amého. Terorista se nebude s Vámi a s Vašimi dcerami chtít příliš bavit nebo nějak spojit (s výjimkou sexuálního spojení), jelikož on považuje ženy za prosté předměty. Toto je velmi citlivý aspekt, protože u něj byly pozorovány násilné tendence k ženám, které nedodržují islámská pravidla oblékání, takže věřím, že Vám nebude vadit nosit burku. Tím zvýšíte respekt ke kultuře a víře, který jste zmínila ve svém dopise. 
      Ještě jednou Vám děkuji za Váš zájem a obavu, vážíme si osob, jako jste Vy, a budeme informovat naše spoluobčany o Vaší spolupráci. 
      Hodně štěstí.

S úctou

Gordon O’Connor 
Ministr obrany
Poznámka:
Dopis je skutečný a byl publikován v tisku.

Mohlo by se vám líbit...

8
Komentujte

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
jiriksmrdutá mrtvola Václava Havlajanadater Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Ruská rodina utekla po čtvrt století z Německa zpět do vlasti. Kvůli tomu, co dětem tloukli ve škole do hlavy http://vool.cz/YI65H
zdroj – http://www.radiovaticana.cz/clanek.php4?id=25076%E2%80%8B

dater
Host
dater

Bible/tomasmarny: CHOVEJTE SE K LIDEM TAK, JAK CHCETE, ABY SE LIDÉ CHOVALI K VÁM.
A.S.LaVey: CHOVEJTE SE K LIDEM TAK, JAK SE ONI CHOVAJÍ K VÁM.
To druhé je lepší a především mnohem težší, zamyslete se…

smrdutá mrtvola Václava Havla
Host
smrdutá mrtvola Václava Havla

Jsem uživatel i toho druhýho a nechápu, proč by to mělo být těžší 🙂 A hlavně je to účinný.

jana
Host
jana

„podľa seba súdim teba“ je veľmi zlý prístup v tomto a ďalších prípadoch 🙂 iste, bolo by krásne keby na slušné zaobchádzanie dotyčný reagoval rovnako slušne, ale to je iba zbožné a nereálne prianie…. tá anténa čo máme v hlave je nastaviteľná, dá sa vypnúť aj prepnúť…. také motýliky by vedeli rozprávať však?

jirik
Host
jirik

Chcete dálnice? Stát musí dostat přednost před majiteli pozemků, navrhují poslanci
http://vool.cz/Vhevp
ps: že by se vrátilo komunistické vyvlastňování pozemků???

jirik
Host
jirik

Premiér Sobotka: Naše vztahy s Německem mají dnes výjimečnou úroveň 21. 1. 2017 9:18 Podpis Česko-německé deklarace o vzájemných vztazích a jejich budoucím vývoji vnímám jako jeden z klíčových okamžiků česko-německých vztahů. Deklarace umožnila uzavřít některé otázky minulosti a otevřela prostor pro rozvíjení spolupráce a budování vzájemné důvěry. Dala také vzniknout Česko-německému fondu budoucnosti, jehož posláním je podpora projektů, které sbližují obyvatele obou zemí, a přispívají tak k prohlubování kontaktů na mezilidské úrovni. Stejně tak položila Deklarace základ Česko-německému diskusnímu fóru, které podporuje dialog mezi Čechy a Němci a zapojuje do něj všechny společenské skupiny, které usilují o posilování vztahů… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Výpoveď zúfalého Taliana: Toto už nie je Taliansko, toto je už Afrika … (Video uvnitř)
http://www.hlavnespravy.sk/vypoved-zufaleho-taliana-toto-uz-nie-je-taliansko-toto-je-uz-afrika/887875

Anonymní
Host
Anonymní

0.5

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!