Bylo v USA zavedeno stanné právo? Trump svolal poradu. Tribunály již začaly?

Bylo v USA zavedeno stanné právo? Prezident Trump požádal o setkání v Bílém domě, jehož tématem byly záležitosti národní bezpečnosti a obrany. Údajně se diskutovalo také o zastavené činnosti federální vlády, které začalo 22. prosince, a to i přesto, že Demokratická strana odmítla financovat zeď na americko-mexické hranici.

Armáda již dříve oznámila, že po Vánocích se bude odvolávat na dočasné stanné právo podle zákona o povstání z roku 1807 a podle zákona o mezinárodních nouzových hospodářských opatřeních z roku 1977. Od poloviny prosince zmizelo několik prominentních světových elit Kabaly. Brzy by mělo být rozpečetěno více než 70.800 žalob podaných na federálních soudech po celé zemi během roku 2018.

 

Předpokládáme, že do 1. ledna 2019 dorazila na Guantanámo letadlová loď a sedm vězeňských lodí, spolu s generály Mattisem, Rogersem a Kellym, také s bývalým generální prokurátorem Jeff Sessionsem a Arizonskou národní gardou. Všichni byli v přípravě na vojenské tribunály, které prý byly zahájeny 2. ledna 2019.

Obvinění z více než 70.800 zapečetěných žalob, jsou podezřelí z trestných činů: vraždy, vlastizrady, protistátní činnosti, držení zbraní a drog, znásilnění dětí, mučení, únosy, zločiny z 11. září, zločiny v Bengazi, obchod s uranem, únosy pro satanistické účely, obchodování s lidmi, zneužívání a obětování dětí, to vše financované z peněz amerických daňových poplatníků prostřednictvím CIA. Celé to směřuje je královně Alžbětě a centrálním bankám. To vše organizované Vatikánem a vynucované různými mafiemi.

Mezi obviněnými jsou bývalí prezidenti USA George Bush Jr., Bill Clinton a Barak Obama; bývalá ministryně zahraničí Hillary Clintonová, bývalý předseda Sněmovny Harry Reid, bývalý ředitel národního zpravodajství Robert Clapper, bývalý ředitel CIA John Brennan, bývalý ředitel FBI James Comey, obchodník miliardář George Soros, kongresmanka Maxine Wattersová, Rumsfield, Stoz, bývalý Clintonův poradce Abedine, bývalý ředitel kampaně Clintonových John Podesta a jeho bratr, Loretta Lynch, Sally Yates, McCabe, Ohc, Carlin, Lisa Page, Peter Strzok, Bauher, Priestap a několik hollywoodských hvězd.

 

Pan Q řekl, že plán je získat zpět kontrolu nad americkou vládou obnovením původní ústavy a zachránit ekonomiku prostřednictvím opětovného zhodnocení amerického dolaru podloženého zlatem nebo aktivy, a prostřednictvím globálního měnového resetu. Nový kvantový finanční systém byl integrován se starým globálním finančním systémem a byl udělán neproniknutelným, transparentním a plně funkčním.

Očekává se, že brzy bude Federální rezervní systém odstaven. Očekává se také GESARA – osvobození od dluhů.

V pondělí 31. prosince TV stanice Fox News uvedla, že Trump měl v Bílém domě schůzku za zavřenými dveřmi s iráckými úředníky. Hlavním bodem jednání bylo znovu zavedení hodnoty (RV) iráckého dináru.

přeložila tereza | zdroj: 9

Pro znalé angličtiny máte další zprávy zde:

BREAKING: THEY Knew!!! Tom Fitton REVEALS The Truth About Hillary And Obama – DEEP STATE SCARED!

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6 komentářů

 1. JerykoOo napsal:

  Zdravím redakci tadeska! Omlouvám se za offtopic !

  Nemáte v plánu udělat aspoň krátky informativní článek o aktuálně probihájícím počinu hackerské skupiny Dark Overlord..?

  Ve zkratce – skupina hackeru co se proslavila hackováním např. HBO,Netflix atd. začla 1.1 na všech soc. sítích propagovat prodej ukradených dat (hlavně 9/11 – pojišťovny co to řešily a dokumentace k řízení pojistných udalosti, dále vyslechy FBI,CIA , řízení letového provozu, zkratka dosud nepublikované informace)

  Jedná se o cca 18 000 dokumentu , rozdělěno do 5 vrstev podle toho jak jsou „devastační“ .. vše je kryptovano… (zatím uvolnili kryptovaci klíče pro 1 vrstvu a nějaké checkpointy z dalších vrstev)

  Dle tvrzení samotných DarkOverlord na 4chanu (než byli zabanování) obsahuje poslední vrstva informace o UFO a smoking gun info ohledně toho kdo je odpovědný za 9/11- je to pravda ? Kdo ví , možná chcou jen zvednout cenu, udělat to zajimavým víc než to je

  Data nejsou jen z pojišťoven (obsahují i zpravy CIA a FBI ohledně vyšetřování – to je tak když se k černotám používájí vládní kontraktoři a ti po sobě pořádně neuklidí, tzn. data se kteryma pracovali nesmazali )

  Nutno dodat , že DarkOverlord nejsou žádní bojovnící za svobodu, dělají to čistě pro zisk a je jim jedno komu data prodají a jaké to může mít dopady.. (jejich vlastní tvrzení) Nejsem si nyní jist jak se vyjadřili k tomu, kdyby je někdo přeplatil, zda by data z 5 vrstvy nakonec vubec nevypustili nebo by je šíleně zredaktovali – už si přesně na tento detail nevzpomínám.

  Prostě vydirají ty kdo jsou zapletení aby si zaplatili redakci jejich jmen, dále rozběhli sbírku , pro ty co „hledají“ a za určité obnosy Vám dají přístup k dalším vrstvam ( platba v BC , pro zajímavost za přístup k datům v poslední vrstvě chcou 2 mil dolarů v BC) Co s daty budete dělat je na Vás..

  Jen pro info – tato zpráva byla na RT,Sputnik (anglická verze ,nevim jak v te české) dále pak Forbes a dalši (Cnn ,CBS atd. toto samozřejmě ignorují)

  Informací je mnoho , včetně toho že si mužete dokumenty ktere byly zatím uvolněny pročíst…

  Sdíleli tyto informace na Twitteru,4chanu,Redditu – všude již byli zabanování, aktuální informace jsou k dispozici zde:

  https://steemit.com/@thedarkoverlord

  Další informace (od začatku, první zpravy atd)jsou pak na foru ATS

  http://www.abovetopsecret.com/forum/thread1228008/pg1

  Zde jsou i odkazy na stažení 11GB zašifrovaných dat + zde najdete i dešifrovaci klíče které byly dosud uvolněny (ruzné blogy tyto informace sdílí, včetně ukazky již dekryptovaných dat.

  Je k tomu obrovské množství informací.. a přibývá to. Bohužel kdo neumí anglicky si moc nepočte , překlady zprav DarkOverlord by se asi daly zmáknout

  Na závěr můj nazor: Proč ??? Proč takto riskují , pujdou po ních uplně všichni ! Snowden nebo MCKinnon jsou v porovnání s informaci DarkOverlord nic..Je možné , že ví ,že něco vyleze na povrch a tyto data již mají delší dobu a tak se rozhodli že se na tom napakují dokud to ma nějakou relativní hodnotu… Spekulací je mnoho ! Jisto ovšem je ,že dokumenty které dosud uvolnili jsou pravé !!

  (P.S za gramatiku atp. se omlouvám, není čas..)

 2. Stanislava napsal:

  Ako je možné, že Hillary Clinton sa nechala počuť, že vyhrá nasledovné voľby v USA ?

 3. Margon napsal:

  Nojono. Tyhle ,,informace“ už tady probíhají více než rok a teď se Killery Clintonová
  nechala slyšet, že vyhraje příští prezidentské volby…. tak jako co ???

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..