Bylo v USA zavedeno stanné právo? Trump svolal poradu. Tribunály již začaly?

Bylo v USA zavedeno stanné právo? Prezident Trump požádal o setkání v Bílém domě, jehož tématem byly záležitosti národní bezpečnosti a obrany. Údajně se diskutovalo také o zastavené činnosti federální vlády, které začalo 22. prosince, a to i přesto, že Demokratická strana odmítla financovat zeď na americko-mexické hranici.

Armáda již dříve oznámila, že po Vánocích se bude odvolávat na dočasné stanné právo podle zákona o povstání z roku 1807 a podle zákona o mezinárodních nouzových hospodářských opatřeních z roku 1977. Od poloviny prosince zmizelo několik prominentních světových elit Kabaly. Brzy by mělo být rozpečetěno více než 70.800 žalob podaných na federálních soudech po celé zemi během roku 2018.

 

Předpokládáme, že do 1. ledna 2019 dorazila na Guantanámo letadlová loď a sedm vězeňských lodí, spolu s generály Mattisem, Rogersem a Kellym, také s bývalým generální prokurátorem Jeff Sessionsem a Arizonskou národní gardou. Všichni byli v přípravě na vojenské tribunály, které prý byly zahájeny 2. ledna 2019.

Obvinění z více než 70.800 zapečetěných žalob, jsou podezřelí z trestných činů: vraždy, vlastizrady, protistátní činnosti, držení zbraní a drog, znásilnění dětí, mučení, únosy, zločiny z 11. září, zločiny v Bengazi, obchod s uranem, únosy pro satanistické účely, obchodování s lidmi, zneužívání a obětování dětí, to vše financované z peněz amerických daňových poplatníků prostřednictvím CIA. Celé to směřuje je královně Alžbětě a centrálním bankám. To vše organizované Vatikánem a vynucované různými mafiemi.

Mezi obviněnými jsou bývalí prezidenti USA George Bush Jr., Bill Clinton a Barak Obama; bývalá ministryně zahraničí Hillary Clintonová, bývalý předseda Sněmovny Harry Reid, bývalý ředitel národního zpravodajství Robert Clapper, bývalý ředitel CIA John Brennan, bývalý ředitel FBI James Comey, obchodník miliardář George Soros, kongresmanka Maxine Wattersová, Rumsfield, Stoz, bývalý Clintonův poradce Abedine, bývalý ředitel kampaně Clintonových John Podesta a jeho bratr, Loretta Lynch, Sally Yates, McCabe, Ohc, Carlin, Lisa Page, Peter Strzok, Bauher, Priestap a několik hollywoodských hvězd.

 

Pan Q řekl, že plán je získat zpět kontrolu nad americkou vládou obnovením původní ústavy a zachránit ekonomiku prostřednictvím opětovného zhodnocení amerického dolaru podloženého zlatem nebo aktivy, a prostřednictvím globálního měnového resetu. Nový kvantový finanční systém byl integrován se starým globálním finančním systémem a byl udělán neproniknutelným, transparentním a plně funkčním.

Očekává se, že brzy bude Federální rezervní systém odstaven. Očekává se také GESARA – osvobození od dluhů.

V pondělí 31. prosince TV stanice Fox News uvedla, že Trump měl v Bílém domě schůzku za zavřenými dveřmi s iráckými úředníky. Hlavním bodem jednání bylo znovu zavedení hodnoty (RV) iráckého dináru.

přeložila tereza | zdroj: 9

Pro znalé angličtiny máte další zprávy zde:

BREAKING: THEY Knew!!! Tom Fitton REVEALS The Truth About Hillary And Obama – DEEP STATE SCARED!

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

6
Komentujte

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
MargonStanislavafohatJerykoOoformis Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Pavel
Host
Pavel
JerykoOo
Host
JerykoOo

Zdravím redakci tadeska! Omlouvám se za offtopic ! Nemáte v plánu udělat aspoň krátky informativní článek o aktuálně probihájícím počinu hackerské skupiny Dark Overlord..? Ve zkratce – skupina hackeru co se proslavila hackováním např. HBO,Netflix atd. začla 1.1 na všech soc. sítích propagovat prodej ukradených dat (hlavně 9/11 – pojišťovny co to řešily a dokumentace k řízení pojistných udalosti, dále vyslechy FBI,CIA , řízení letového provozu, zkratka dosud nepublikované informace) Jedná se o cca 18 000 dokumentu , rozdělěno do 5 vrstev podle toho jak jsou „devastační“ .. vše je kryptovano… (zatím uvolnili kryptovaci klíče pro 1 vrstvu a nějaké… Číst vice »

Stanislava
Host
Stanislava

Ako je možné, že Hillary Clinton sa nechala počuť, že vyhrá nasledovné voľby v USA ?

Margon
Host
Margon

Nojono. Tyhle ,,informace“ už tady probíhají více než rok a teď se Killery Clintonová
nechala slyšet, že vyhraje příští prezidentské volby…. tak jako co ???