Byly nalezeny konkrétní artefakty, které dokazují, že Mayové byli v kontaktu s mimozemšťany

Tyto starověké mayské artefakty představují soubor extrémně provokativních předmětů, které podle mnohých dokazují, že starověkou civilizaci v dávné minulosti navštívily bytosti mimozemského původu.

Podle dostupných zpráv, kontakt mezi mimozemskými rasami a Mayy podporují též překlady určitých kódů zadržených mexickou vládou.

mexstatues-3

Jestli byl starověký lid navštíven mimozemskými bytostmi či nikoli je otázka vyvolávající podnětnou debatu a zajisté zůstane jedním z nejtajemnějších témat pro nadcházející roky. Zatímco mnoho lidí má stále pochybnosti o tom, jestli nás již v minulosti navštívili mimozemšťané, další jsou skálopevně přesvědčeni, že setkání takového druhu byla a jsou skutečností a že důkazy můžeme nalézt v dědictví starověkých kultur celého světa, od starých písemností až po složité obrazce na zdech jeskyní. Důkazy lze najít všude.

Zmíněné artefakty náleží starým Mayům a mexická vláda je měla v držení nejméně 80 let.

“Mexiko vydá kodexy, artefakty a významné dokumenty s důkazy o mayském kontaktu s mimozemskými bytostmi a všechna data v nich obsažena budou podepřena výzkumem archeologů. Mexická vláda nevydává toto prohlášení jenom tak – vše, co tvrdíme, máme v úmyslu podložit důkazy.“

Záhadné artefakty byly poprvé prezentovány v roce 2011 Dr. Nassimem Harameinem během konference v německém Saarbrückenu:

diskmaya1

Výše vidíte fotografii artefaktů – disků, o které se jedná. Různé oblasti jsou očíslovány, abychom se mohli věnovat každému vyobrazení jednotlivě.

1) Má být obraz Země a její atmosféry. To je znázorněno dvěma kruhy. Podle mého obraz dutozemě.

2/3) Má být kometa nebo asteroid pohybující se směrem k Zemi.

4) Předpokládá se, že je to speciálně navržená vesmírná loď určená ke zneškodnění či odklonění komety.

5) Má být astronaut řídící loď.

6) Věří se, že tento obraz znázorňuje inteligentně řízenou vesmírnou loď.

Podle Luise Augusta Rosando „kontakt mezi Mayy a mimozemšťany podporují překlady určitých kódů, které vláda uchovávala po nějaký čas v bezpečí podzemních prostorů.“

Podle zpráv jsou hlubojo v mexické džugli ukryté přistávací plochy, které jsou nejméně 3000 let staré. Zanechali je zde starověcí návštěvníci z nebes.

8502462feeaf298c5035639e6a372c8e

 

přeložila: raja

zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

1 Komentář zapnuto "Byly nalezeny konkrétní artefakty, které dokazují, že Mayové byli v kontaktu s mimozemšťany"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
JerykoOo
Host
JerykoOo

Hmm se s tím nějak roztrhnul pytel… v pouštích NASCA se taky objevily zajímavé nálezy,odkaz níže (možná by nebyl špatný samostatný článek)

Že by se fakt chystali k částečnému odhalení ?

https://www.youtube.com/watch?v=xZPDhPeQnRY&t=14s
– odkaz na video od GAIA (ti to celé dokumentují, svuj dokument o tomto připravuje i Nat.Geo.)

dodatečné informace k nálezu (nazory na vyzkumniky,info o graveroberech co to našli )+ další nalezy atd. lze dohledat na foru abovetopsecret.com

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!