Co byste udělali s návštěvou, která vám doma všechno pohaní a pokálí vám koberec?

Vážení čtenáři tadesco.cz, v návaznosti na některé komentáře, u kterých jde poznat, že je psal nějaký méně duševně zámožný jedinec, bych vám rád vzkázal následující…..

15:40

Představte si prosím tuto situaci.

Přijde k vám návštěva. Jste k ní milí a rádi jí ukážete svůj dům. Provedete ji s láskou a úsměvem, ukážete jí obrazy, krb, obyváček s polštářky a čekáte, že když daný člověk přišel sám dobrovolně a vy jste ho přijali s otevřenou náručí, že se bude chovat slušně.

Najednou však zjistíte, že jste si do domu nevpustili lidskou bytost, ale spíše nějakého asociála skříženého s opičákem. U vchodu se nepřezuje, nanosí vám na čisté koberce blato, pohaní obrazy v chodbě, pár jich strhne, na všechno napluje jak to máte blbě, jak jste si to zařídili nevkusně, jak jste neschopní, jak je váš dům hnusný a nakonec, aby korunoval svoji úroveň, vám natočí čokoládový bochník rovnou doprostřed obyváku….. Tím nemyslím zmrzlinu, ale exkrement.

Co byste s takovou návštěvou, milí čtenáři tadesco.cz, udělali?

No určitě byste ji nepochválili, určitě byste ji nenechali dál řádit a už vůbec byste neměli zájem, aby taková návštěva přišla ještě jednou. Že ano. I kdyby vám nadávala, že nejste demokrat a berete jí svobodu slova a rozhodnutí, chytnete ji za flígr a vyrazíte z domu, protože uklízet po někom svinčík, fakt nemáte zapotřebí, ať si ho jde dělat někam jinam.

A teď si představte, že takové podobenství s domem má návaznost na to, když píšete nějaký web. Nedivte se potom, že mažeme sprosté komentáře, když o takové lidi nestojíme. Nakonec, jste tu všichni zcela dobrovolně ze své vlastní vůle, nikdo vás nenutí tadesco číst, pokud s ním nesouhlasíte a nesouzníte, můžete jít kdykoliv jinam, můžete třeba číst hovínky.cz, nebo si můžete v prohlížeči zahrát hada, pokud vás náročná témata nebaví.

Prosím vás tedy touto formou, abyste opravdu přemýšleli nad věcmi které píšete do diskuzí, protože lidem kteří to po vás čtou, občas vstávají vlasy hrůzou na hlavě při představě, co to k nim přišlo za návštěvu. Pamatujte, že vaše komentáře jsou vaše vizitka a že to po vás čtou lidé, kteří si na vás podle toho udělají názor a také vám podle toho budou oplácet stejnou mincí.

 

….. s láskou a úsměvem tm ….

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

21
Komentujte

avatar
11 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
18 Comment authors
Marošnikytomáš marnýstreleccmartin martin Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Co udělat rubriku – perličky z komentářů?

raja
Admin

To byste asi nechtěl číst.

alue
Admin

mno, na mém webu taková série budila emoce… půlka publika z toho měla srandu a druhá se urážela, asi v tom viděli sami sebe 😀 každopádně čtenářská úspěšnost takových materiálů je celkem vysoká, je však otázka, jestli se to sem hodí a pak je otázka, jestli má smysl věnovat energii nějakým slintům a cancům, když jsou k dispozici lepší věci.

Jirka
Host
Jirka

Perličky z komentů určitě nedělat.
Mě se tu líbí 🙂
Děkuji za dobrou práci.
Jirka

Jana
Host
Jana

Veľmi pekne napísané 😊 zdielam a šírim ďalej ❤

Ales
Host
Ales

Souhlas. Proc se nejakymi urazkami a nechutnostmi zabyvat? To neni cenzura. To je vytrideni lidskeho odpadu.
At se jdou podivat na „dokument“ veci budoucich, jmenem Idiocracy. Tohle zde opravdu nechceme!

martin jeřábek
Host
martin jeřábek

Dobrý den , prosím , nemáte někdo známé ve Francii ? něco se děje na francouzko-německých hranicích , prý je tam hodně vojska , pokoušela jsem se něco zjistit , ale nikde není ani zmínka . A je to dost divné , prý takové manévry nikdo za posledních 12let neviděl (je to od člověka , který tam pravidelně jezdí ) Díky za jakékoliv info To se mi líbí Zobrazit další reakce Komentář 1414 Komentáře Milana Marie Janíčková Milana Marie Janíčková Též mě zajímá, háčkuji se 🙂. 2 Spravovat To se mi líbíZobrazit další reakce · Odpovědět · 7 h Ola… Číst vice »

Pafčák
Host
Pafčák

Domnívám se, že to nepochopí neboť rezonují na nižší úrovni bytí, když nevidí a necítí ani to základní, co se kolem nich děje. Příkladem pro všechny bytosti na této planetě je každodenní chemtrails (sprejování) přímo nad jejich dutýma kedlubnama.
Nenechte se za žádných okolností svést z cesty. Silám temna dochází delší dobu šťáva a kope z posledních sil.
Celému Vašemu týmu od srdce děkuji Za Vaši skvělou práci.

mariankosnac
Host
mariankosnac

Len premýšľam či je lepšia cenzúra aby bol poriadok s „trollmi“ alebo vykašlat sa na to ušetriť čas a nechať diskusie voľné. Lebo poznáte zákony vesmíru. Aby sa to nejak nevrátilo. Napríklad že vám zcenzurujú/zrušia web. Takto nám napríklad padol „komunizmus“ i keď to možno komunisti mysleli dobre.

raja
Admin

To je přece hloupost. Zákony vesmíru neříkají, že si lidé mají nechat cokoliv líbit, aby se jim to náhodou nevymstilo, když se ozvou. To nedává logiku. Každý člověk, který si váží sebe, své práce a svého času se za sebe přece musí umět postavit. To nemá co dělat se zákony vesmíru, ale se zdravým rozumem.

sibolet
Host
sibolet

Neuškodí to sem znovu hodit.. https://rutube.ru/video/12ef6be5e32233f927992fa2b2187f3d/ Mimochodem,paralerně házím tato videa sem na rutube i na youtube..A tam zmizel učet za základě lživého tvrzení….Kopie toho všeho je tady https://rutube.ru/search/?query=paatal%20czechia

Irile
Host
Irile

Naprosto chápu!
Zazila jsem podobné návštěvy i na mém webu.Raději jsem zrušila komentáře.
Po čase jsem zjistila,že urážky psali lidé plní závisti a pomstichtivosti…A jeden ,,guru“ ockoval své faninky, aby mě tam sprostě urážely.
U mě to zastavit šlo a tim jsem je pěkně naštvala.
Vim,že zde bez komentářů by to nešlo.
Sprosté nadávky jsou ukázkou malosti a nizkosti pisatele.
On však ze svého úhlu pohledu ani nemůže pochopit jak je navýsost trapný …

Nesrovnávejte nesrovnatelné…
Host
Nesrovnávejte nesrovnatelné…

Souhlasim s Vami prepisuji Vas citat: „Sprosté nadávky jsou ukázkou malosti a nizkosti pisatele.
On však ze svého úhlu pohledu ani nemůže pochopit jak je navýsost trapný …“

martin martin
Host
martin martin

Tyhle zmetky hned blokovat, jsou schopní zaspamovat i email, už se mi to stalo na Alušce.

strelecc
Host
strelecc

Ti co sem píšou nenávistné komentáře zde nejsou proto, že je baví chodit si číst Tadesco. Jsou to trollové nějakým způsobem svými zaměstnavateli motivovaní. Já jsem si dříve myslel že jde o nějaké zapšklé důchodce, ale pak napsal jeden dobře informovaný web, jde hlavně o zaměstnance Evropského domu v Praze, americké rozhlasové stanice Hlas Ameriky na Hagiboru a studenty filosofické fakulty. Účelem trollů je odvést pozornost od článku ke kravinám, kterých se mají lidi chytnout a místo o podstatě článku psát o jejich příspěvku. Drží služby a reagují v kteroukoli denní i noční hodinu. Obrana proti tomu je na ně… Číst vice »

niky
Host
niky

A co takhle udělat rubriku – perličky z komentářů, ve smyslu – nejpřínosnější a nejhodnotnější komentáře? 🙂 🙂

Maroš
Host
Maroš

niky – dobrý nápad – bodla by na to celá nástenka – niečo ako brigáda socialistickej práce – najlepší úderníci, foto a tak.
Hodnotenie strany – to je to, čo ľudia – namiesto peňazí, potrebujú k životu najviac – hlavne tí – ktorí mali ťažké dectvo – z rozvedenej robotníckej rodiny. Ku… – treba pridávať aj tie lajky – ako pre plebs na gladiátorských hrách v Koloseu – palec dole – skap!, palec hore – prepustiť z otroctva! POCIT MOCI!!! U mňa máš palec hore – rovno v pr….. Sorry – lebo „som vozíčkár“!
Vozíčkář se proboural do výtahové šachty
https://www.youtube.com/watch?v=Xt18h0867EQ