Bývalí prezidenti zbankrotované korporace USA na žebravém maratonu pro kmotra Bushe. Vytunelování Bitcoinu

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

23/10/2017

Dračí síť se pomalu, ale neúprosně uzavírá nad chazarským klanem Bush / Clinton (Scherf / Rockefeller) a jejich strojem na peníze – Federální bankou. Několik soudních vyšetřování, masivní zatýkání níže postavených chazarských mafiánů bylo zveřejněno a stalo se součástí běžné veřejné diskuze,  nikoliv pouze na blozích blogerů, které byly dříve označeny za „konspirační.“

Zajímavou známkou zoufalství Chazarů byla podívaná George Bushe staršího pózujícího se čtyřmi dalšími bývalými prezidenty (s výjimkou Donalda Trumpa) z Korporace USA jako součást „žebravého maratonu.“

Musíme si však uvědomit, že díky počítačové grafice a dvojníkům je těžké poznat, zda se tato událost skutečně konala. Například několik autorů řeklo tomuto pisateli, že Bill Clinton zemřel na AIDS počátkem tohoto roku.

Ale předpokládejme, že se tato událost skutečně stala. Výše postavený zdroj CIA v Texasu řekl toto:

„Všimněte si, že peníze jdou přes Nadaci George H.W. Bushe. Vytáhnou peníze z lidí jakýmkoli způsobem. Chazarská mafie musí být opravdu zoufalá.“

Příčiny jejich zoufalství byly v posledních týdnech posílovány. Snad nejvíce smrtící bylo pokračující zveřejňování informací o genocidách Chazarů. Začalo to s vydáním dokumentů, které ukazují, že vláda Spojených států byla zapojena do vraždy více než 500 000 indonéských osob v polovině šedesátých let.

Texaský zdroj CIA připustil, že „odstavili indonéského prezidenta Soekarnu od moci a dosadili jsme k moci Soehartu.“ Lituje, že byl součástí operace. Jeho ospravedlněním je, že prostě dělal, co mu bylo nařízeno jeho šéfem v Langley.

Prezident Donald Trump slíbil další zveřejnění v následujícím tweetu a řekl: „Předmětem dalších zveřejnění bude otevřít dlouho zadržovaných a utajovaných spisů ohledně Kennedyho.“

Tři na sobě nezávislé zdroje – jeden z NSA, jeden z Pentagonu a jeden ze CIA – všichni sdělily, že nevěří, že by Trump vydal skutečnou pravdu o atentátu na Kennedyho.

Nicméně jeden výše postavený zdroj z Pentagonu, který byl v minulosti konzistentně spolehlivý, uvedl, že „vydání spisů ohledně JFK Trumpem může znamenat obvinění z účasti Bushe staršího, Mossadu, CIA a tehdejšího establišmentu, a může být předehrou k uvolnění informací o 11. září, utajované technologii, o tajném vesmírném programu a další odhalení před masivním zatýkáním.“

Dlouhodobí čtenáři tohoto blogu již vědí, že JFK byl zavražděn, protože se snažil s využitím zlata poskytnutého Soekarnem, převzít kontrolu nad vydáváním amerických dolarů od soukromé Federální rezervní rady (Federal Reserve Board = FRB).

Pentagonské zdroje říkají, že „chazarská kontrola nad FRB je u konce, jelikož guvernér FEDu Jerome (Jay) Powell může být zvolen jako další člen FRB, když porazí tři Židy – Garyho Cohna, Janet Yellenovou a Kevina Warshe, který je zetěm Rona Laudera – miliardáře izraelské původu. Stanfordský doktor ekonomie John Taylor může také být jmenován do FEDu jako místopředseda nebo guvernér.“

Zdroj dále poznamenává: „Když nastane globální měnový reset, může být FRB včleněna do struktury Ministerstva financí Spojených států amerických a může vydávat zlatem podložené bankovky – USN (United States Notes).

Texaský zdroj ze CIA, který tvrdí, že sice nenávidí Bushe st., ale zdá se, že je s ním úzce spjat, říká, že chazarská mafie je připravena se pomstít tak, že by učinila drastická opatření a varovala, že „celý internet má nainstalovaná zadní vrátka a chazarská mafie vytáhne kabel ze zástrčky jako konečný akt. Bingo! Všechny globální finanční záznamy v počítači by tak zmizely. Vlastně ne, pardón, omlouvám se, museli to být přece muslimové, severokorejci, Rusko, Írán, nebo možná jiný strašák … prostě kdokoliv, kdo se zrovna hodí do jejich agendy.“

Zdroj CIA v Asii souhlasně poznamenává:
„Zamýšlejí zhroucení celého systému. Pravděpodobně to bude způsobeno kolapsem akciového trhu v USA, následováno kolapsem akciového trhu v Tokiu. Proč si myslíte, že oba dva dosahují nových výšin téměř každý den? Padesáti procentní korekce Indexu Dow Jones by vymazala 10 až 12 bilionů dolarů. Přidejte k tomu burzu v Tokiu, kde může být smazáno dalších 5 až 7 bilionů dolarů. To by stačilo k bankrotu celého finančního systému, neboť tyto dva trhy jsou spojeny jako siamská dvojčata, a jejich pád by zahájil dominový efekt postihující světové akciové trhy. Evropa by následovala téměř okamžitě.“ (Pozn. př.: Také pražská burza má nový rekord. Článek ZDE.)

Tento zdroj měl také následující varování ohledně krypto-měn:

„Jak oba víme, skuteční tvůrci Bitcoinu (nikoliv údajný japonský vynálezce Satoshi Nakamoto) vytvořili v systému zadní vrátka od samého počátku. Až příjde správný čas, vyprázdní VŠECHNY Bitcoinové peněženky a zmizí s více jak 100 miliardami dolarů, což je současná hodnota Bitcoinu. Pravděpodobně to bude mnohem víc, zvlášť pokud hacknou všechny blockchainy (Block chain je databáze transakcí, které se účastní systému založeného na protokolu Bitcoin). Kdo je za oponou a tahá za provázky? Skutečný čaroděj ze země Oz? Ta stejná skupina, která stvořila internet tak, aby citlivé údaje mohly být odesílány v kyberprostoru bez jakékoliv detekce, od základny k základně, rychle a tiše.“

Tato hrozba způsobující chaos na internetu je také určitě spojena se skutečností, že Trump jmenuje právníka se specializací na antimonopolní právo Joseph Simonse do Federální obchodní komise (antimonopolní úřad). To vedlo ke spekulacím, že chazarské pevnosti jako Google a Facebook mohou být také znárodněny a / nebo rozděleny.

Jasným signál toho, že finanční systém řízený Chazary je podvod, bylo zveřejnění schodku rozpočtu Korporace USA ve výši 666 miliard dolarů ve fiskálním roce 2017. Skutečný schodek pro tento rok se však blíží jednomu bilionu dolarů. Řekněme, že toto satanské číslo schodku 666 miliard byl  jejich způsob vypuštění ptáčka (zprávy)do světa. Jsou v bankrotu, proto je už zcela jedno, jaká čísla uvedou.

To pravděpodobně vysvětluje, proč tolik ultra-bohatých lidí nakupuje fyzické zlato, umělecká díla, vzácné drahokamy a vše, co je hmatatelné, cenné a přenosné, a přepravitelné do jejich úkrytů, které si postavili na odlehlých místech. Pokud si myslí, že se kdekoliv na této planetě mohou skrývat, tak jsou velmi naivní. Jejich nejlepší volbou je se vzdát a doufat v mír a usmíření.

V každém případě, Číňaně, Rusové a jiní, se již připravili na scénář zhroucení západního finančního systému, a to svým mezinárodním platebním systémem CIPS. To znamená, že finanční bouři přečkají poměrně hladce.

Na Západě bude poptávka po hotovosti, papírových účetních knihách. Bude třeba zajistit logistiku pro potraviny, benzín a další důležité věci, dokud nebude možné spustit nový finanční systém, tentokrát bez Chazarů. Písemné listiny a tituly k půdě, fyzické podílové listy a další finanční dokumenty budou pak vloženy v nové náhradě založené podle skutečnosti. Dluhy nebudou do nového systému vkládány.

Tyto hrozby o zhroucení finančního systému mají v sobě nádech zoufalství, a odrážejí trvalou a nezastavitelnou demontáž chazarské mafie na mnoha frontách, speciálně v USA.

Vyšetřování toho, proč Clintonovi prodali 20 % zásob uranu v USA do Ruska, vede k tomu, co se zdá být jako výměna za dary, je jedna fronta, na které Chazaři zaznamenali ztráty. Spoluvina bývalého šéfa FBI James Comeyo pod ochranou Hillary Clintonové je další zajímavost.

Americká armáda jde po lidech, kteří provedli masakr v Las Vegas. Vojenské zdroje v Japonsku (napojené na americkou armádu) říkají, že G4S, britská bezpečnostní firma se 600 tis. zaměstnanci (působí i v ČR), „byla po celém Las Vegas“ a že se tito lidé na tom podíleli.

Toto vyšetřování povede k větvi chazarské mafie v Chicagu a odtamtud do Itálie.

Vyšetřování Harvey Weinsteina se také stává hlavním průnikem na území Chazarů a k ukončení chazarské kontroly nad Hollywoodem. Takto se o tom vyjádřil zdroj z Pentagonu:

„Hollywoodské drama ‚Pomsta Gojímů‘ je senzace, protože člen kmene Weinstein byl vyloučen nejen z Filmové akademie, ale také z Televizní akademie, ocenění mu byly nuceni odebrat též Asociace amerických producentů, Asociace amerických režisérů a Harvardská univerzita.“

Tisíce pedofilů bylo zatčeno po celém světě, kteří poukazují na výše postavené pedofily a satanisty. FBI v Hollywoodu zatkla 120 obchodníků s lidmi a zachránila 84 sexuálně zneužívaných mladistvých. V Brazílii bylo zatčeno 108 lidí v největším zátahu proti pedofilům v Latinské Americe.

Podle pentagonských zdrojů FBI vyšetřuje spojení Weinsteina na pedofilní kruhy a agenta Mossada Jeff Epsteina. Vyšetřování Epsteina neúprosně směřuje k lidem, jako je Bill Clinton a bývalý britský premiér Tony Blair, protože dětské oběti se nyní cítí už dost bezpečně, aby ukázaly na své tríznitele.

Mezitím izraelský národ, vedený chazarskou lůzou, utrpěl velkou porážku, když Rusové a Íránci převzali ropná pole v Kurdistánu, která byla jedním z hlavních zdrojů příjmů tohoto národa. Další bude následovat.

V Evropě se Česká republika stala posledním národem (po Velké Británii, Maďarsku, Polsku a dalších), který se distancoval od fašistů z EU tím, že si zvolil za předsedu vlády nacionalistického miliardáře ve stylu Trumpa, Andreje Babiše.

V Japonsku však síly chazarské mafie vedené bratrancem Barbary Bushové, Richardem Armitagem, vytvořily to, co Japonská strana nezávislosti a další označily za zfalšované volby, aby si Chazaři udrželi u moci svoji loutku Shinzo Abeho.

A toto o něm musel říci asijský zdroj CIA: „Richard Armitage je jistá pravá ruka Bushe staršího. Historie tohoto chlápka sahá zpět až do vietnamských dnů. Jeho specialita: pašování drog a zbraní, v malém pak obchod s lidmi. Jeden čas byl také náměstkem ministra obrany. Během jeho působení v Pentagonu se převezlo velké množství zlata nezapsaného v účetní knize. „Jiné zdroje sdělily v minulosti tomuto pisateli, že zrada Armitage byla jedním z hlavních důvodů, proč USA prohrály vietnamskou válku.

Takže až sesadí Armitageho šéfa, Bushe staršího, Armitage a jeho síť kumpánů bude též čelit spravedlnosti.

Mezitím jak Západ zůstává obezřetný s odstraněním gangsterů, kteří infiltrovali nejvyšší úrovně moci, Čína jde z výšky na novou výšku. V průběhu svého stranického kongresu, konajícího se jednou za pět let, vypracovávají přesný plán, jak přesně realizovat své sny o budoucnosti své země. Oni plánují nejen pět let dopředu, ale 10, 20 i 30 let do budoucnosti.

Pokud Západ nechce zůstat pozadu, musí dokončit vyčištění od korupce, a pospíšit si s restartem finančních a politických systémů.

Zdroj: 1

 

Mohlo by se vám líbit...

21 komentářů

 1. .lak napsal:

  Z korporátu přivezl? noty burešovi vječný periodický kandidát, že by něco jako „kadel z kuňcléře hradníkem .-) hop09“ nově za ANOnisty? Tady jako vždy už s tradicí vítězí nejhorší varianta „hladových her“ a na náhody věří snílci. HUNTER GAMES

 2. Belakarus napsal:

  K těm Bitcoinům. Pokud by ukradli VŠECHNY Bitcoiny, jak by pak mohli zmizet s více než 100 miliardami dolarů?

  Bitcoin je něco jako jiná měna. Pokud mám dolary a nakoupím za něj bitcion, tak ty dolary vlastní prodávající a já vlastním ten bitcoin. Pokud mi někdo ukradne Bitcoin, tak ho bude muset nejprve zase prodat někomu za ty dolary. Pokud někdo ukradne VŠECHNY Bitcoiny, tak Bitcoin ztratí na důvěryhodnosti, komu ten zloděj pak prodá VŠECHNY ty Bitciony, aby za ně utržil ty zmíněné dolary? Vždyť pak by už ani obchody nepřijímaly Bitcoiny.

  • CZK napsal:

   Nevím, zda se nedopouštím omylu, ale z toho, co ke mně dosud doputovalo, tak to vidím asi takto. Bitcoin je jakási „podzemní“ neuznaná měna. To, že se ve virtuálním prostředí rozběhl obchod této kryptoměny za jiné měny nic neznamená, protože ji vlastně ani nikdo negarantuje. Takže když z pondělí na úterý přestane fungovat, tak není nikdo, na kom by se mohl poslední držitel bitcoinu dožadovat proplacení. Je to jenom taková nepsaná dohoda, že lze směnit tuto měnu za jinou měnu.
   Jinak řečeno – někdo tady vytvořil virtuální měnu ze vzduchu, která existuje jenom proto, že jsou lidé ochotní to akceptovat a směňovat za jiné měny. Takže až ztratí bitcoin na důvěryhodnosti, tak vzhledem k tomu, že je to měna vyrobená z luftu, tak mu zůstanou pouze ostatní světové měny. Držitélé bitcoinů budou mít zase luft a vydavatel a správce bitcoinů neztratí ani haléř, protože v průběhu doby přeměnil ten luft na jiné, reálné měny.

   • Belakarus napsal:

    Jistě, chápu, že majitelé bitcoinu by to nedokázali už směnit za jinou měnu, ale narážel jsem na něco jiného, co bylo napsáno v článku.

    „…vyprázdní VŠECHNY Bitcoinové peněženky a zmizí s více jak 100 miliardami dolarů, což je současná hodnota Bitcoinu“

    V průběhu let, kdy se postupně uvolňovalo množství bitcoinu, sice vydavatel za ně utržil nějaké peníze v jiné měně, ale časem bitcoiny získaly vyšší hodnotu tím, jak se vyvíjel trh, jak se s nimi obchodovalo. Teď má sice jeden bitcoin hodnotu klidně i 6000 dolarů, ale vydavatel ho při uvolňování za něj tuhle sumu nezískal, získal mnohem méně.

    Ten, kdo je vydal, už nějaké peníze v jiné měně získal. Tím, že bitcoin ztratí hodnotu (nebo majitelé bitcoinu o bitcoiny přijdou), ten vydavatel už nic dalšího nezíská. To je to, o co mi jde. Nelze krádeží všech bitcoinů „ukrást 100 miliard dolarů“ jak se píše v článku. To by je musel všechny vzít a všechny někomu znovu prodat za aktuální hodnotu.

   • Belakarus napsal:

    Jistě, chápu, že majitelé bitcoinu by to nedokázali už směnit za jinou měnu, ale narážel jsem na něco jiného, co bylo napsáno v článku.

    „…vyprázdní VŠECHNY Bitcoinové peněženky a zmizí s více jak 100 miliardami dolarů, což je současná hodnota Bitcoinu“

    V průběhu let, kdy se postupně uvolňovalo množství bitcoinu, sice vydavatel za ně utržil nějaké peníze v jiné měně, ale časem bitcoiny získaly vyšší hodnotu tím, jak se vyvíjel trh, jak se s nimi obchodovalo. Teď má sice jeden bitcoin hodnotu klidně i 6000 dolarů, ale vydavatel ho při uvolňování za něj tuhle sumu nezískal, získal mnohem méně.

    Ten, kdo je vydal, už nějaké peníze v jiné měně získal. Tím, že bitcoin ztratí hodnotu (nebo majitelé bitcoinu o bitcoiny přijdou), ten vydavatel už nic dalšího nezíská. To je to, o co mi jde. Nelze krádeží všech bitcoinů „ukrást 100 miliard dolarů“ jak se píše v článku. To by je musel všechny vzít a všechny někomu znovu prodat za aktuální hodnotu.

 3. jirik napsal:

  Seattle – Usnadnit doručování balíčků chce internetový obchod Amazon. Dodá zásilku do bytu, i když v něm zrovna nikdo není.

  Novinku nazvanou Amazon Key mohou od 8. listopadu vyzkoušet zákazníci, kteří jsou zapojení do věrnostního programu Prime. Služba bude zatím dostupná v 37 městech Spojených států amerických.

  Majitel bytu si musí vedle chytrého zámku pořídit také inteligentní kameru Cloud Cam. Cena za vybavení začíná v přepočtu na pěti a půl tisících korunách.

  Lidé si při zadávání objednávky v e-shopu vyberou možnost dodávky přímo do domu. Poslíčkovi se zásilkou pak na dálku otevře dveře díky aplikaci v telefonu.
  http://vool.cz/XUs3N

 4. cholekalciferol napsal:

  Hm…. Andrej Babiš nacionalistický ?? Neprotiřečí si takhle náhodou komentář B. Fulforda „V Evropě se Česká republika stala posledním národem (po Velké Británii, Maďarsku, Polsku a dalších), který se distancoval od fašistů z EU tím, že si zvolil za předsedu vlády nacionalistického miliardáře ve stylu Trumpa, Andreje Babiše. “ s článkem zveřejněným na těchto stránkách nedávno… Babišovo ANO je napojené na zločince Sorose víc, než jsme mysleli… Už v době svého vzniku bylo hnutí ANO účelově založeno právě pro věci příští
  ( tedy dnešní)

 5. jirik napsal:

  Štúdia s názvom “Zlomený kontinent: Európske krízy a osud Západu”, ktorú pre Washington Post vypracoval bývalý novinár William Drozdiak sa venuje hlavným faktorom, ktoré vedú k zániku Európskej únie. Sú nimi nacionalizmus, spoločná mena euro, nekontrolovaný Schengenský priestor a vstup krajín z bývalého Východného bloku.
  http://www.hlavnespravy.sk/europsku-uniu-caka-zanik-ukazuje-studia-dovodom-su-tieto-faktory/1184460

 6. jirik napsal:

  USA chtějí, aby Sýrie byla jednotná, ale v nové vládě není místo pro Bašára Asada. Vládě jeho rodiny přichází konec, prohlásil americký ministr zahraničí Rex Tillerson po setkání se zvláštním zmocněncem OSN pro Sýrii Staffanem de Misturou v Ženevě.

  „Spojené státy chtějí (vidět) celou a jednotnou Sýrii bez jakékoliv role pro (prezidenta) Bašára Asada ve vládě,“ cituje Tillersona agentura Reuters.

  „Vládě rodiny Asadů přichází konec. Jedinou otázkou je, jak to má proběhnout,“ prohlásil americký ministr zahraničí.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201710266189342-tillerson-vlada-asada-syrie-konec/

 7. jirik napsal:

  Vedení SSSR se domnívalo, že vražda amerického prezidenta Johna Kennedyho v roce 1963 byla spiknutím, přičemž se nevylučovalo, že se spiknutí mohl účastnit viceprezident Lyndon Johnson, píše se v odtajněném dokumentu FBI z roku 1966.

  Podle informací zdroje FBI v rezidentuře KGB v New Yorku dostali v roce 1965 sovětští rozvědčíci úkol připravovat informace o Johnsonovi, jeho osobě, biografii, osobních přátelích, rodině a o všech, kdo ho podporovali. „Náš zdroj dodal, že se v instrukcích z Moskvy uvádělo, že má „v současné chvíli“ KGB informace, které údajně ukazují, že byl prezident Johnson zodpovědný za vraždu zesnulého prezidenta Johna Kennedyho. Ústřední sídlo KGB vysvětlilo, že ve světle těchto informací musela sovětská vláda zjistit, jaké jsou osobní vztahy prezidenta Johnsona s (bratry prezidenta — red.) Robertem a Tedem Kennedym,“ píše se v dokumentu FBI, který je podepsaný jejím tehdejším ředitelem Edgarem Hooverem.

  Druhý zdroj, který se nacházel v SSSR, řekl FBI už v roce 1963, že vedení Komunistické strany Sovětského svazu považovalo vraždu za výsledek vnitřního spiknutí v USA.

  „Podle našeho zdroje se oficiální zástupci KSSS domnívali, že se jednalo o dobře organizované spiknutí ze strany ultrapravice v USA, aby vyvolali „převrat“. Vypadá to, že byli přesvědčeni, že vražda nebyla prací jednoho člověka, ale byla výsledkem důkladně naplánované akce, v které hrálo roli několik lidí,“ píše se v dokumentu.
  „(Vedení KSSS — red.) se domnívalo, že tyto elementy (účastníci spiknutí — red.) chtěli použít vraždu k zesílení antikomunistických nálad v USA, aby je poté použili pro ukončení jednání se Sovětským svazem, napadení Kuby a poté vyvolaní války. V důsledku tohoto přesvědčení byl Sovětský svaz okamžitě ve stavu zvýšené připravenosti,“ píše se ve zprávě.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201710276190693-dokument-FBI-SSSR-vrazda-Kennedy-spiknuti-viceprezident/

  • jirik napsal:

   Americký prezident Donald Trump odložil zveřejnění některých utajovaných dokumentů z vyšetřování atentátu na někdejší hlavu USA Johna F. Kennedyho. Podle tajných služeb by mohly ohrozit národní bezpečnost.

   Prezident schválil zveřejnění pouze 2 800 z celkem 3 810 dokumentů FBI a CIA, informovala agentura AP.

   Podle úředníků z Bílého domu Trump neměl jinou možnost než nechat některé složky v režimu utajení kvůli obavám o národní bezpečnost. Tyto záznamy se nyní budou dalších šest měsíců zkoumat.

   Podle úředníků se Trump bude snažit přesvědčit federální úřady o tom, že záznamy by měly zůstat utajené i po tomto přezkumu pouze ve výjimečných případech.
   http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11348-trump-odmitl-zverejnit-dokumenty-kennedy-narodni-bezpecnost

   • Vítek K. napsal:

    „… by mohly ohrozit národní bezpečnost.“ Houbelec národní bezpečnost. Vyšla by najevo krutá pravda. Např. kdo opravdu stál za příkazem zastřelit Kennedyho.

    • jirik napsal:

     Bude zajímavé jestli putin odtajní informace o kennedym….

    • jirik napsal:

     Zveřejním všechny dokumenty o atentátu na Kennedyho, vzkázal Trump

     Americký prezident Donald Trump chce zveřejnit i zbylé dokumenty o vraždě jednoho ze svých předchůdců Johna F. Kennedyho v roce 1963. Rozhodl se tak po poradě s personálním šéfem Bílého domu Johnem Kellym, Ústřední zpravodajskou službou (CIA) a dalšími agenturami, uvedl na Twitteru.
     https://www.novinky.cz/zahranicni/453281-zverejnim-vsechny-dokumenty-o-atentatu-na-kennedyho-vzkazal-trump.html

     • jirik napsal:

      Allan Dulles: Top Secrect MJ12, CIA; od ředitele CIA (MJ-1). [Za vlády JFK v letech 1960 až 1963 byl šéfem CIA Allen Dulles.] Musíte vědět, že Lancer [krycí jméno JFK] měl nějaké otázky, ohledně našich aktivit, což nemůžeme dovolit. Prosím sdělte mi své názory nejpozději do října 1963.

      Ten člověk [Allen Dulles] byl šéfem CIA, MJ-1 a šel proti přáním prezidenta, který se snažil si zjistit více informací… JFK zabili 22.11.1963 v Dallasu.
      Robert Wood: Tento spálený dokument je dle mého názoru zatím jediným, který bychom mohli chápat jako souhlas se zavražděním prezidenta J. F. Kennedyho. Allen Dulles ve své zprávě vlastně píše, že pokud JFK bude pokračovat v tom, co dělá, mohl by to být problém. Vyjmenovává seznam opatření, která by měla být provedena. Jedno z posledních výslovně říká, že pokud to bude nutné, měl by být JFK odstraněn (zavražděn).
      https://www.suenee.cz/vysetrovani-vrazdy-jfk-zbyvajici-utajovane-dokumenty-jsou-uz-davno-k-dispozici/

 8. Soto napsal:

  Koukám, že benjamin tentokrát trochu učesal své literární dílo, než ho vypustil jako ptáka, pořádného, vypaseneho , do světa.
  Až na jednu drobnustku, on popisuje vypnutí internetu zadnimi vrátky, ale mysli tim vymazani hlavních dat z pc.

  Kolik % se tak odhadují ztráty na polpulaci eů?

  Pjakin 2x podobě mluvi o problému ve španělsku a podruhé, že bude zájem to tam uklidnit jejich armádou. To.je přeci směšné. Nato to zvládne samo roztriskat na cimpr campr, nějaké tupé Katalansko. Mám dojem, že to myslel obrazně, myslel na větší flák eu.

 9. Vítek K. napsal:

  „… by mohly ohrozit národní bezpečnost.“ Houbelec národní bezpečnost. Vyšla by najevo krutá pravda. Např. kdo opravdu stál za příkazem zastřelit Kennedyho.

 10. jirik napsal:

  Svět se po 11. září 2001 změnil. Amerika vyhlásila válku terorismu, letiště po celém světě zpřísnily bezpečnost a tajné služby byly vybičovány k maximální ostraze. Zároveň ale probíhala řada kroků, které nebyly na první pohled patrné nebo byly přísně utajené. Jedním z nich je i program americké rozvědky, která si ve spolupráci s desítkami dalších států včetně Česka nakládala s vězni po svém, bez ohledu na spravedlivé soudy.

  Zdroj: https://globe24.cz/svet/42507-cesko-spolupracovalo-s-americkou-cia-podilelo-se-na-desivem-programu-tajnych-veznic

 11. jirik napsal:

  Harabin znovu uspel v disciplinárnom konaní. Vrátane odvolaní je to už 8:0 !
  Odvolací disciplinárny senát zamietol odvolanie predsedníčky Najvyššieho súdu Daniely Švecovej. Voči rozhodnutiu disciplinárneho senátu. Štefan Harabin to označil za „tvrdú ranu pre politickú juristútku od sudcov nižších stupňov“
  http://www.hlavnespravy.sk/harabin-znovu-uspel-v-disciplinarnom-konani-vratane-odvolani-je-uz-80/1188750
  —-
  Poliaci chcú vyzbrojiť národ. Nech sa ľudia môžu brániť proti migrantom, ale aj Rusom. Zjednodušia predpisy, žiadne skúšky ani psychotesty
  http://www.hlavnespravy.sk/v-polsku-planuju-zjednodusit-pristup-k-strelnym-zbraniam-chcu-posilnit-obranyschopnost-krajiny/1189250

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1 + 18 =

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!