Bývalý vyšetřovatel Pentagonu: Existence UFO je prokázána „nade vší pochybnost.“

Po desetiletí lidé z celého světa hlásí, že přísahají, že spatřili mimozemský létající objekt. Nemalé množství těchto pozorovatelů pochází ze Spojených států.

Přesto pokaždé, když se něco takového objeví, oficiální vyjádření vlády zní: „mimozemské bytosti“ neexistují, ve vesmíru jsme sami. V žádných jiných galaxiích život neexistuje, v těch známých i neznámých, kromě toho lidského.

To většině lidí nezní jako rozumné vysvětlení…a to z dobrého důvodu. Jednoduše neexistuje způsob, jak zjistit, zda „tam veknu“ nežije nějaká jiná forma života, protože jsme se zatím sotva odlepili od povrchu Země. Navíc, je vrcholem lidské arogance věřit tomu, že jenom kvůli naší neschopnosti cestovat vesmírem na velké vzdálenosti, žádná jiná rasa takovou technologii vlastnit také nemůže.

Nicméně všechny pochybnosti o tom, zda existují jiné formy života, byly vyvráceny bývalým důstojníkem Pentagonu, který tvrdí, že existují přesvědčivé důkazy, že ve vesmíru nejsme sami.

Jak uvádí zpráva Telegraphu, Luise Elizondo, který kdysi vedl tajné úsilí americké vlády s názvem Program pro identifikaci hrozeb v pokročilé letecké dopravě (AATIP), tvrdí, že existují důkazy o technologicky vysoce pokročilých letadlech. Tato letadla využívají technologii, kterou nevlastní žádný národ na planetě Zemi.

Říká, že existence takové technologie byla „prokázána nade vší pochybnost“.

Elizondo řídil AATIP až do října tohoto roku, a to z kanceláře v pátém patře Pentagonu. Projekt byl financován 22 miliony dolarů z peněz „černého rozpočtu“ Kongresu. Tento program započal svoji činnost v roce 2007 a jeho existence byla potvrzena ministerstvem obrany.

V rozhovoru s Telegraphem Elizondo sdělil, že mnoho věcí, ke kterým by měl co říci, je ještě stále v procesu posuzování. Včetně toho, zda on i jeho tým vyšetřovali UFO (neidentifikovaný létající objekt), nebo zda hovořili s jakýmikoli svědky pozorování těchto objektů.

„Není mi dovoleno vést na toto téma diskuzi,“ řekl novinám. „Ale přijali jsme velice na to, abych o tom diskutoval,“ řekl papír. „Ale zvolili jsme velice komplexní přístup. Nic nebylo příliš malé pro vyšetřování.“

Nicméně prozradil toto: „Dle mého názoru jsme dosáhli bodu, kdy můžeme prohlásit, že tyto objekty existují „nade vší pochybosti“. Nesnáším pojem UFO, ale skutečně to je to, co pozorujeme.

„Myslím, že je celkem jasné, že to nejsme my a není to ani nikdo jiný z této planety, tudíž vyvstává otázka: Odkud jsou?“ dodal.

Zatímco přesný počet zkoumaných pozorování a rozhovorů se svědky je stále klasifikován, bývalý vyšetřovatel Pentagonu prozradil alespoň to, že jich bylo „spoustu“.

Také prozradil, že jeho tým během průzkumu nalezl geografické „hot spoty“, mnoho z nich poblíž jaderných zařízení a elektráren (raja: UFA lidí z povrchu se skutečně zdržují poblíž takovýchto zařízení, aby mohla v případě potřeby ihned zasáhnout). Společné faktory pohybu UFO vyšetřovatelé také identifikovali.

„Bylo to hodně dat, když jsme začali sledovat určité podobnosti mezi incidenty,“ řekl. „Extrémní manévrovatelnost, nadzvuková rychlost bez aerodynamického třesku, rychlosti od 11-12000 km/h, žádné známé letové povrchy na objektech. Mnohé z těchto dat je podloženo daty z radarového signálu, záběry z letadel i množstvím svědků.

Nikdy jsme se nesetkali s žádnými projevy nepřátelství, ale ten způsob jejich manévrování…ten neovládá nikdo na tomto světě. Je třeba zůstat bdělí, kdyby se něco začalo dít,“ dodal zlověstně.

K zamyšlení nám budiž jen to, že cokoli nebo kdokoli ty lodě ovládá ví, že nic, co bychom proti nim mohli použít, by pro ně nepředstavovalo hrozbu.

Po zprávách o Elizondově programu se v každém případě pozornost přesunula na soubor snímků, které v roce 2004 v San Diegu pořídil pilot amerického námořnictva.

David Fravor, americký námořní pilot, v roce 2004 proletěl v letounu F/A-18 poblíž něčeho, co nazval „bílým Tic Tacem“. Podle něj to bylo asi 40 stop dlouhé a nemělo to žádná křídla. „Pohybovalo se to nadpozemsky rychle a mělo neuvěřitelné manévrovací schopnosti.“ sdělil.

Co se týče samotných lodí, Elizondo to shrnul následovně: „Myslím, že je nadmíru jasné, že se nejedná o nic, co by bylo z tohoto světa.“

 

Překlad: raja, Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MarošmariankosnacsovaSysi Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Sysi
Host
Sysi

By mě zajímalo, jak je to doopravdy s Fukušimou. Podle jedněch z ní stále uniká radiace, podle druhých je ticho po pěšině – jakože žádný problém, nic se neděje.
Takže došlo k nějakému mimozemskému zásahu nebo ne ?
(Pro lidi byl sice mnohonásobně zvednut limit snesitelnosti radiace v potravinách, ale to může být z jiného důvodu, např. aby mohli bez obav bombardovat různé země radioaktivním matrošem a provádět nekontrolovatelně jaderné pokusy.)

mariankosnac
Host
mariankosnac

Údajne tam bolo videné ufo, tie následky fukušimy zatiaľ niesu tak hrozné ako sa predpokladalo takže mimozemský zásah asi bol. Boli nasadené (v mori) baktérie živiace sa rádioaktivitou.

Anonymní
Host
Anonymní

5

sova
Host
sova

Fukušima? – v některém komentáři se Benjamin Fulford zmínil, že tato havárie byla způsobena jako varování Japonsku těmi, kteří by rádi ovládli celý svět!

Maroš
Host
Maroš

V prvom z dokumentov je spomenuté, ako UFO 2x spustili v ZSSR raketový útočný systém – k odpalu
nedošlo len vďaka tomu, že v systéme chýbala veliteľská šifra na definitívne potvrdenie. V prvom dokumente
sú v závere vážne informácie o „schopnostiach“ HAARP – napríklad že je schopné vytvoriť 20 km2 plazmy /chemtrails(,
alebo sila jeho reaktívneho impulzu dokáže vychýliť Zem z obežnej dráhy, pootočiť pólmi!
UFO – CZ Dokument – Ruské Archivy
https://www.youtube.com/watch?v=heVErjADj-E
UFO – (Ne)bezpečný vesmír CZ HQ
https://www.youtube.com/watch?v=jEa0YjVdqI8