Carská rodina nebyla nikdy postřílena. Odporuje to logice událostí. Před několika lety jsem četl i důkazy v Rusku ze soukromých utajených spisů. Je nutné se ohlédnout zpět

…..vše bylo jenom podvrženo lidem za určitými nejmenovanými budoucími událostmi a z toho plynoucími „ÚČINKY“. Jinak by se tah, „budoucí šach mat“ nepovedl. Bylo to skutečně geniálně vymyšleno….

13:27 

Je to něco podobného jako falešné popravy Sadáma Huseina, likvidace Kadáfiho a mnohých jiných lidí…..

A opět zde platí pravidlo: LIDÉ UVĚŘÍ JEDNODUCHÉ LŽI, NEŽ SLOŽITÉ PRAVDĚ

Stačí se podívat na dvojičky v NY a celý cirkus kolem 911. Nyní vše leze ven. A kolik lidí tomu věřilo…..

Nebo „neexistující“ chemtraily. Ano dnes lidé nevěří ani svým očím a událostem kolem sebe. No v podstatě neumějí svobodně myslet a musejí si nechat líbit od polomozků či lidí s amputovaným mozkem vrážet klíny do hlavy…..

Film skutečně stojí za zhlédnutí:

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

  1. mirek napsal:

    Bývalý ministr zahraničí SSSR Andrej Gromyko,byl carův syn,důkazy lze dohledat.

  2. 54Alice napsal:

    Velmi zaujimave video. Chcem sa spytat ta aféra kde sa jedna žena vydavala za preživčiho člena cárskej rodiny je realna alebo to bolo od nej spekulacia? Som osobne presvedčená že nik im nič neurobil a boli tam dvojnici už uvezneny ale potrebovali vyvolať revoluciu. Prečo to už je iná stránka veci. Ale čitala som a verím tomu že aj Lenin je z potomkov cárskej rodiny. A čo Putin? Uź neviem či ešte je potomkom cárskej rodiny.

  3. Korina napsal:

    Lidstvo se nechá vodit za nos, protože má v podstatě dobrou vlastnost a to je důvěřivost, zvláště k autoritám. Nemá schopnost více přemýšlet a to i z obyčejné lenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.