• Nezařazené
  • 0

Čechové proberte se!

!!!!!tm: důležitý a zajímavý komentář v diskuzích na prvopodstatě od nicku Referendus!!!! Děti proberte se!!!!! V cirkusu vedeným naší vládou už jsme, je nebezpečí, že nás nyní prodají, jak muže tak ženy….

Referendus napsal:

Prosím vás přátelé, občané České republiky, Češi ! To je všechno možný, ale hlavní důvod je koupit Evropu pro Araby jako kvalitní životní prostor za prachy z nafty !!!!!!!!!!
Proto jsou přepláceni poslanci a senátoři České republiky, aby nikdy na REFERENDUM o sebeurčení občanů nepřistoupili !!!!!!Proto se řeší podružnosti a na generálie „není čas“ . Proto komunisté národní majetek v roce 1988 zestátnili, aby ho Venda Klausů mohl zprivatizovat a následně prodat i cizákům !!! Proto také vláda důkladně hlídá, aby nebyl tento zestátněný národní majetek zablokován na všech katastrálních úřadech České republiky. Je to průhledné a trapné, ovšem naivita značné části občanů tomu žel napomáhá.

09:27

Po kolikáté už tzv. DEMOKRACIE skončia diktaturou ? Je to zneužitelný a proto ZASTARALÝ a VADNÝ systém. Pokud si občané trvalým tlakem nevytvoří místo demokracie – PARCIÁLNÍ PROGRAMII – v níž nebudou mít mandát osoby , ale dílčí programy se svými osobními garanty, NEHNEME SE Z MÍSTA !!!!!!!!!!!. Sestry a bratři Čechové—PROBERTE SE !!!! Český sokol a potomek československých legionářů

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Upozornit na