Celebrity objevily další šílený trend. Sandra Bullock a Cate Blanchett vyrazily do boje proti vráskám se sérem z dětských předkožek

Pokaždé, když si myslíme, že nás už nemůže nic překvapit, vždycky se najde něco, co překoná všechna naše očekávání.  Nedávno jsme psali o trendu, kdy si celebrity nechávají do obličeje vpichovat vlastní krev. Teď se na scéně objevilo zázračné sérum vyhlazující pleť a odstraňující nečistoty. A vyrobené je z dětských předkožek.

Propagátorkami nejnovějšího a asi na dlouho nejbláznivějšího trendu mezi celebritami jsou herečky Sandra Bullock a Cate Blanchett. Sérum známé pod zkratkou EGF prý provádí s pletí hotové zázraky. O vyhlazení pokožky se v něm starají kmenové buňky malých dětí. Výrobci séra je podle serveru DailyStar získávají z předkožek korejských novorozenců.

Herečky vyrazily na proceduru společně

Na použití kmenových buněk není nic špatného, navíc čím jsou mladší, tím lépe účinkují,“říká kosmetička Georgia Louise. „Mladé kmenové buňky nutí ty staré produkovat kolagen a zahlazovat vrásky.“ Získávání předkožek pro výrobu séra je navíc prý zcela etické, využívá se při něm to, co by se jinak zahodilo. Vlastně proč ne. Pro placentu se už vymyslelo tolik různých využití, že recyklace předkožek byla na spadnutí.

Samotná procedura začíná čištěním a TCA peelingem.  Pak přichází na řadu mikrojehličkování a elektrizující maska na zklidnění pokožky. Až nakonec přijde na řadu aplikace séra s kmenovými buňkami mikrojehličkami.

Tento proces umožňuje dostat kmenové buňky co nejšetrněji a zároveň nejhlouběji do těla. Léčba sérem EGF je šetrná a účinná. Zájemci by se neměli bát toho, z čeho se kmenové buňky získávají,“ ukončuje rozhovor kosmetička.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5
Komentujte

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Moudravrba.lakalueMarošRuna Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Runa
Host
Runa

Som jediná, komu sa z toho dvíha žalúdok? Toto už nemôžu byť ľudia. Žiadna etika, morálka, zdravý rozum, len biznis. Dnes predkožky novorodencov, zajtra nenarodené plody, lebo aj tak to ešte nie je človek. A pozajtra farmy na embryá, lebo veď dopyt je veľký a zákazníkov veľa. A kmeňové bunky musia byť čo najviac mladé a čerstvé. Bože, kde to žijeme??

Maroš
Host
Maroš

He he! To sme boli ešte decká na ZDŠ – možno siedmaci-ôsmaci – v školskej jedálni navarili inak super slepačiu polievku – samá koža a ja mám z hydiny najradšej krídla a kožu – pečenú-varenú. Spolužiak – ktorému tiež chutilo – potmehúdsky zahlásil – „Polievka z predkožiek…“ Mám to vytetované v hlave! Tiež sranda situácia, keď sme vtipkovali v jedálni a spolužiačka vybuchla a z nosa jej vyfŕkli písmenká – vtedy to bol taký cestovinový hit – aby sa detičky učili abecedu aj pri jedle. Zlaté časy – keby sme vtedy vedeli, koľko tej Fantozziovskej srandy nás čaká v budúcom… Číst vice »

alue
Admin

Co komu vadí?? – Furt se říká ,,třiďte odpad, třiďte odpad…“ 😀

.lak
Host
.lak

No, nevím proč mne sprosté maso experně zavádí na specializaci aplikace mne vlastní. Daktylce? 😀

Moudravrba
Host

Pokud to neubližuje dětem a je to odpad jako říkají, tak s tím problém nemám. Ale asi sám na sobě bych to neaplikoval 🙂