Cenzura jede! Facebook zablokoval stránku Aeronetu kvůli sérii článků o cenzuře emailů v ČR na freemailech Bakaly! Pozor stránky tadesco.cz jsou na facebooku zablokovány také. Jaké bude pokračování?

…..no a máme to tady. Lživá a prolhaná média, která se médii nazvat nedají, ale už jenom sra.komety, rozjela svůj arzenál odporu proti vlasnímu obyvatelstvu, připravený na totalitu, na plné obrátky.

01:54

Cenzura jede! Facebook právě zablokoval stránku Aeronetu kvůli sérii posledních článků o cenzuře emailů v České republice na freemailech Zdeňka Bakaly! Naše stránka prý šíří nenávist proti tomuto miliardářovi! Kritika kauzy o pracovním táboru v Letech nevadila, ale 3 články o cenzuře emailů u Bakaly hned vedly k zablokování našeho profilu. To je fofr! A známe podrobnosti!

Cenzura jede! Facebook právě zablokoval stránku Aeronetu kvůli sérii posledních článků o cenzuře emailů v České republice na freemailech Zdeňka Bakaly! Naše stránka prý šíří nenávist proti tomuto miliardářovi! Kritika kauzy o pracovním táboru v Letech nevadila, ale 3 články o cenzuře emailů u Bakaly hned vedly k zablokování našeho profilu. To je fofr! A známe podrobnosti!

Netrvalo dlouho a po blokaci Aeronetu v emailech Zdeňka Bakaly přichází další úder. Společnost Facebook naší redakci dnes oznámila, že nám zablokovala náš facebookový profil, a to prý z důvodu šíření nenávisti proti jednotlivcům. Nikoliv proti skupinám osob, ale proti jednotlivým konkrétním osobám. Jak nás upozornili dnes čtenáři v dopoledních hodinách, najednou se nemohli dostat na náš Facebook. Po ověření situace jsme zjistili, že náš profil na FB je převeden do režimu “unpublished”, to znamená, že ho vidíme jenom my jako správci a administrátoři. Protože už máme kontakt do irského Dublinu do evropské centrály Facebooku, pověřili jsme našeho právníka, aby zjistil podrobnosti. A co jsme se dozvěděli, z toho opravdu mrazí.

Cenzura zpravodajství na Facebooku.

Náš profil byl zablokován na základě posledních několika článků na Aeronetu, které se zabývají kauzou cenzury emailů na trojici českých freemailů, které provozuje společnost Economia Zdeňka Bakaly. Podle právníka je prý problém spatřován v diskusích, ale nikoliv na Facebooku, ale u nás na Aeronetu. Ne, to není omyl, čtete správně. Facebook totiž podle svých pravidel prý kontroluje nejen obsah na Facebooku, ale i obsah webů, na které z Facebooku vedou linky. Jinými slovy, kritická diskuse čtenářů Aeronetu zde na našem serveru je příčinou blokace našeho FB profilu. A teď to nejdůležitější. Právník nás právě teď před chvílí informoval, že Facebook považuje kritické výroky na adresu Zdeňka Bakaly ze strany diskutujících na Aeronetu za důvod pro blokaci našeho FB profilu. Nenávist prý šíříme i tím, že poukazujeme na spojení českých provozovatelů a majitelů serverů Lupa.cz a Root.cz na George Sorose. A jsme doma.

Aeronet dostal na FB blokaci kvůli diskutérům na našem webu

Jak sami vidíte, server Aeronet přináší natolik někomu nepříjemné informace, že rovnou dochází k blokaci našeho serveru na sociálních sítích. Všimněte si, že když jsme napsali sérii článků o táboru v Letech a o tzv. cikánském koncentráku, jak to nazývají některá mainstreamová média, tak to nevyvolalo u Facebooku, až na smazání jednoho článku, žádnou reakci. Jakmile ale náš server přinese sérii článků o odhalené cenzuře a zahazování emailů v České republice, a když odhalíme majetková propojení mezi Zdeňkem Bakalou, ajťáckými servery a člověkem napojeným na Open Society Fund George Sorose, okamžitě přichází od Facebooku akce a zablokování našeho profilu. Mluvil jsem o tom v pátek na rádiu, že demokracie je o pluralitě názorů. Zde vidíte, co se stane, když tu pluralitu názorů publikujete právě na Facebooku. Proti zablokování jsme se oficiálně odvolali, ale nevím, jak dlouho to bude trvat.

Pokud chcete sdílet informace přes sociální sítě, naučte se prosím používat Twitter, který netrpí tak obrovskou cenzurou jako FB, ale mnoho z vás Twitter nepoužívá. Naše články i komentáře jsou nadále na Twitteru dostupné. Podle zájmu do budoucna zvažujeme otevřít profil na službě VKontakte, což je ruská sociální síť, ale nevíme, kolik z vás tuto síť používá a nemělo by smysl zakládat profil jenom pro pět nebo deset lidí. Sdílení článků stále můžete realizovat v emailech, pokud tedy se nejedná o emaily, které blokují naše články, nově totiž máme informaci, že naše články blokuje Tiscali.cz, a to z toho důvodu, že i tento freemail používá antispam Virusfree od společnosti Excello, s.r.o. Tomáše Charváta. Tento antispam nás sice už neblokuje na Centrum.cz, Atlas.cz a Volny.cz, ale na Tiscali nás pan Charvát a jeho Virusfree nadále blokuje.

Cenzura je poslední zbraní ve chvíli, kdy druhé straně už došly všechny argumenty

Znovu se můžete přesvědčit, že státní cenzura vůbec není třeba. Tuto cenzuru totiž ochotně provozují soukromé a nadnárodní firmy, které tuto cenzuru omlouvají nejrůznějšími způsoby, obvykle ochranou před nenávistnými komentáři atd. Kdokoliv je nepohodlný, je zablokován a obviněn, že šíří hate speech. A když tuto nenávist nelze nalézt na stránkách Facebooku, administrátoři FB klidně vlezou na všechny weby, na které linky z Facebooku odkazují, a tam hledají tak dlouho, dokud nenajdou nějaký nenávistný komentář. Na základě něho potom zablokují FB profil. Takto snadno a jednoduše se realizuje cenzura v liberální společnosti. Evidentně jsou články o cenzuře českých emailů natolik výbušné téma, že je vyvíjena snaha zablokovat každého, kdo by o tom chtěl psát a informovat.

“Našim cílem je učinit svět více otevřeným a propojeným.” Hmmm, tak určitě… ty blokace FB profilů to jen potvrzují. Mark Zuckerberg, zakladatel Facebooku. Foto: AP.

Aeronet.cz si není vědom, že by na Facebooku nebo v našich článcích někdo šířil nenávist proti někomu, protože je to i v rozporu s našimi diskusními pravidly. Nemůžeme a nebudeme však mazat a blokovat komentáře uživatelů našeho serveru jenom kvůli tomu, že mají silně kritické postoje proti lidem, kteří jsou zapojeni v různých kauzách, o kterých náš server přináší zpravodajství a informace. Očekáváme, že Facebook náš profil odblokuje, protože si nejsme vědomi, že bychom úmyslně proti někomu šířili nenávist. Pouze kriticky a otevřeně informujeme o událostech, které zůstávají bez povšimnutí českých mainstreamových médií. Jakékoliv blokování profilů na Facebooku z důvodů přinášení zpravodajství je v rozporu se zákony ČR, neboť takové jednání Facebooku by naplňovalo rámec cenzury, která je ústavou zapovězena. Facebook je sice americká firma, ale na území Evropské unie musí dodržovat pravidla a zákony jednotlivých členských zemí EU.

Nepohodlný server, který dělá práci za mainstream a rozkrývá kauzy. Tak ho zablokujeme, a bude!

Náš server se stává pro mnoho mocných a vlivných lidí nepohodlný. Jistým kruhům podnikatelů a politiků jsme před volbami překazili plány s českým lithiem, přinesli jsme informace o aktivizaci kapitálu George Sorose, který si přijel minulý rok do Prahy otevřít bankovní účet, přinesli jsme informace v průběhu prezidentských voleb, zmobilizovali jsme velkou část voličů k podpoře Miloše Zemana, odkrýváme skandální kauzu neuvěřitelné cenzury a zahazování milionů emailů v České republice podle politického klíče. Tyto informace jsou jako třaskavé rozbušky, které odhalují procesy, které probíhají uvnitř České republiky a nedostává se jim naprosto žádné pozornosti ze strany mainstreamu. A když nikdo už neví, jak proti našim informacím bojovat, přistoupí se k cenzuře, k zahazování emailů, k blokaci profilů na sociálních sítích. Pamatujete si, co jsem říkal o roce 2018 před Vánoci? Nový rok 2018 přinese mnoho změn, cenzuru, brutální útoky proti svobodě slova. A je to tady.

Nebuďte lhostejní a pomozte nám, prosím. Sdílejte tento článek tam, kde to jde, na sociálních sítích a přes emaily svým přátelům a známým. Nespoléhejte jen na Facebook, jako na jediný sociální zdroj. Otevřete si účet na Twitteru a zkuste i VKontakte. Pomozte lidem pochopit, že informační válka vstoupila do další fáze, do otevřené cenzury a blokování nepohodlných webů. Proti takovému jednání se musíme všichni postavit, protože pokud to neuděláme, jednoho dne nás zablokují všechny a všude. Děkujeme vám, že nejste lhostejní. Bojujete nejen za pravdu, ale hlavně za budoucnost svých dětí.

-VK-

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

11 Komentáře zapnuto "Cenzura jede! Facebook zablokoval stránku Aeronetu kvůli sérii článků o cenzuře emailů v ČR na freemailech Bakaly! Pozor stránky tadesco.cz jsou na facebooku zablokovány také. Jaké bude pokračování?"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
pepé
Host
pepé

Lidé na povrchu planety byly naprogramováni, aby věřili, že být jemný a pečující o jiné vnímající bytosti je slabostí. Toto programování vzešlo od Archonů, pak bylo distribuováno skrze sítě Jezuitů a Illuminátů a potom skrze masmédia k povrchové populaci prostřednictvím memu „přežití statnějšího“. http://bod-zlomu.blogspot.cz/2018/02/moc-bohyne.html

pepé
Host
pepé
RM
Host

Už bylo na čase vás zablokovat a aeronet taky. Jen zbytečně strašíte lidi vymyšlenými věcmi a lžete až to hezký není. Jak to například dopadlo s pozemky a budovami pro migranty? To bylo pořád že „za měsíc přineseme víc informací“ a nakonec nic. Skutek utek, nic se neděje, tak jako se vším, co se píše na těchto stránkách. Vsadím boty na to, že můj komentář tu nezveřejníte – proč taky, když se vám nehodí do krámu, nejste svolni k nějaké věcné diskuzi a CENZURUJETE úplne stejně, jako se rozčilujete ve článku viz výše.

oblivion
Host
oblivion

Ty si ale neuveritelný blbec …. vygumovana hlava. A takíto ako ty pomáhajú likvidovat slobodu slova a našu budúcnosť.

Sysi
Host

RM, proč sem tedy chodíte číst a necháváte se dobrovolně strašit pravdou, když máte raději mainstreamovou lež ? Plán těch nejvyšších (j)elit zahrnuje konec papírových, tedy fyzických peněz, zrušení soukromého vlastnictví – abyste lépe porozuměl, tam spadají i ty pozemky a mají nachystáno dalších mnoho „zlepšováků“ pro šťastný život ovčího stáda. Tomu bude dovoleno pást se v hlídané ohradě a synchronně bečet. Běda, dovolí-li se nějaká ovce zabučet asynchronně, bude prostě zlikvidována.
Kdybyste se nestavěl na zadní a trochu pohledal, dovíte se výše popsané od samotných (j)elit, protože oni už si dávno servítky neberou.

niky
Host
No víte, to, že se nějaká událost, o které se tu psalo, nestala, může být také tím, že (j)elita-jak trefně píše sysi, prostě změnila naplánovaný chod, oni jedou na pěti kolejích naráz a mění to podle potřeby. Když se o něčem, co plánují, dozví velmi hodně lidí, už to pak neprovedou, protože by to nemělo úplně požadovaný účinek a hlavně, provalilo by se, že ty „dezinformace a konspirační teorie“, měly pravdu. Oni se nejvíce obávají právě toho, že by se lidé dozvěděli pravdu-pak by totiž přestali být poslušnými ovcemi. Navíc tu působí ještě konstruktivní síly, které mnohému špatnému zabránily. Elity… Číst vice »
tereza
Admin

Plně souhlasím. Jen dodám, že „elity“ jedou ve svých plánech po několika kolejích zárověň. Takže pokud nastane problém na koleji č. 1, jen přehodí výhybku a jedou po koleji č. 2. Pokud i na ní se vyskytne překážka, opět přehodí výhybku na kolej č. 3 a jedou dál.

octomaník
Host
O vyhození redaktorů pro informování o chemtrailu jsem měl v jednom článku – A nyní informování o chemtrails v České republice v televizním vysílání a/ Česká televize Chemtrails neuvěřitelný důkaz o manipulaci počasím na ČT CZ Tak jsem narazil na tento dokument který popisuje zcela otevřeně a veřejně chemtrails. Nemluví se přímo o tom všem co se s námi tajně provádí, ale jako důkaz toho že chemtrails není jen nějaký výmysl. Jasně je zde řečeno dost na to, aby to i ty co o tom ještě pochybují přesvědčilo, dokonce tam ukázali i fotky přímo letadla s hustou čárou za sebou,… Číst vice »
Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

A pozor. Přichází další průser z Bruselu. Brusel se chystá zatočit s fake news a připravuje novou legislativu. Více bychom se měli dozvědět už koncem března. Jde z toho strach!

http://www.epshark.cz/clanek/424/evropa-navrat-do-totality

izajas
Host
izajas
nerad to hovorim, ale pri zakladani uctu uzivatel plne suhlasi s celou radou blbosti, akoze vsetko co tam umiestnite sa stava majetkom fb a ma na to autorske prava… cize aj ked rozhorcenie je sice opravnene, ale zialbohu v prave su tu oni…urcite na to maju v tej tisicstrankovej zmluve o pouzivani aj klauzulu ktora to osetruje. FB je nicim iny ako system ktory nalakal ludi, a presvedcil tie masy ludi ze ich informacne pole je proste najsirsie a najlepsie. a je „zadarmo“… ludia proste vsetci naskakali do pasce. Keby sa rozhodli, tak mozu znicit nejedno podnikanie, lebo spuusta firiem… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!