Černý rasismus v akci: Známý černošský herec chce vidět smrt bílých dětí a pláč jejich matek

WASHINGTON | Známý černošský komik Chris Rock uvedl ve svém pořadu, že chce žít ve světě „skutečné rovnosti“, což podle něj znamená „stejný počet“ zastřelených bílých dětí měsíčně jako černých. „Chci žít ve světě skutečné rovnosti,“ řekl Rock. „Chci žít ve světě, kde je každý měsíc zastřelený stejný počet bílých dětí.“

„Chci vidět v televizi plakat bílé matky,“ cituje negerského rasistu server freeglobe.cz. „Zdravý člověk, nezatížený neomarxismem, by chtěl, aby byl zastřelen menší počet černých dětí, nejlépe žádné, a aby černé matky nemusely plakat v televizi. Ale vysvětlete to pokrokovému herci…“ míní autor článku.

Nečekejme také, že „strážci demokracie“ začnou řvát v souvislosti s Rockem o rasismu. Nic takového jako napíchnutí přes řitní otvor na kůl, či upálení ve visu hlavou ze stromu dolů…

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

6 Komentáře zapnuto "Černý rasismus v akci: Známý černošský herec chce vidět smrt bílých dětí a pláč jejich matek"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Nula
Host
…nevrčal by som ešte kôli takémuto „umeleckému“ subjektu… Je to len ten, čo hádže prvý v dave kamene, aby vyvolal nevôľu pochopiť obe strany. Hovoril o policajnej brutalite na černošských deťoch a pokryl tak hodením toho letiaceho kameňa pohľad na skutočnosť, že práve černošské deti sú mekka násilia v amerických školách. Žiada rovnosť aj napriek svojej nevôli ju fakt prijať. Je len nástroj za prachy pre stimul protipólov v prospech tretej strany vlastniacej Netfix – tej, ktorá z toho profituje najviac cez autosugesciu v násilie a negatíva. Humor tohoto kalibru zasiahne len obézne obecenstvo z nechápania – on je tiež… Číst vice »
Maroš
Host
Maroš
Nula – tento magor sa živí podobne ako naši sio-„humoristi“ /Szatmári/ – občasným stand-upom. Nedávno som sem zavesil video Politicky nekorektný humor 2, kde tento istý domový neger hatuje svojich – ako u nás biely Cigáňov. Domový neger je výraz, ktorý označuje čierne služobníctvo, ktoré sa má tak dobre, že pohŕda ostatnými čiernymi. Je to děvka… Teraz hatuje bielych. Európa čaká na „Harmanov“ – polícia zjavne poriadok neurobí, a keď robí – má na krku ľavičiarsku anarchiu – Antifu. Ich odhalené ksichty sa údajne majú začať objavovať na sociálnych sieťach. „Jack Chambers z opoziční Fianna Fail TD řekl, že chování… Číst vice »
mariankosnac
Host
mariankosnac

Čierny humor.

jirik
Host
jirik
Matka a dcera v USA zahájily přestřelku se zločincem, který chtěl vyrabovat jejich obchod Pokusil se zmocnit peněz z pokladny a z počátku se mu to podařilo, avšak pak mu matka a dcera, které tento večer pracovaly v obchodě, začaly klást odpor. Ženám se podařilo chopit se zbraně schované pod pultem, po čemž ji také použily. Dokázaly vyhnat kriminálníka na ulici, ten se ale vrátil a začal se prát se ženou, snažil se vzít jí pistoli. Dcera se ale také vyzbrojila a dokázala poskytnout matce včasnou „palebnou podporu.“ Nakonec musely ženy ustoupit a přivolat policii. Místní média informují, že zločinec… Číst vice »
alue
Admin

Tohle mě upřímně vyděsilo. A publikum se směje a tleská…. ??? Co je vtipného na mrtvých dětech, může mi to někdo vysvětlit? Jsem asi blbá a nechápu to.

Nula
Host

…myslím, že to je jednou z „fínt“ – autosugescie Alu. Kedy si kamera nejak veľmi nevšíma publikum a aplauz je púšťaný umelo v slučke. Používa sa to už nejaký ten rok v primitívnych „show“ kôli navodeniu zábavy a pozeranosti. U diváka na druhej strane televízora to umelo nabudí pocit pozitivity a k telke sa tak vracia ako hladný k hamburgerom – fungovalo to napríklad v jednej finančnej pyramídovej hre Astram na slovensku, ktorá tak obrala dosť neslušné množstvo ľudí o svoje vklady.

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!