Čerstvý kruh v obilí, je překrásný

Nový kruh v obilí. Tento je krásný, co říkáte?

18. 7. 2017 Cley Hill, Nr Warminster, Wiltshire.

 

zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

24 komentářů

 1. Zbyněk_555 napsal:

  Ten je přímo fantastický! Moc děkujeme TM….. Jsem zvědavý na letošní úlovky kruhů v obilí v okolí Blanska…
  Krásný den všem
  z

 2. zdeněk540 napsal:

  A co se nám s ním lidé z létajících talířů snaží říct?

 3. julisu napsal:

  Velice dekuji ze jste pochvalily me dilko. ET. 😀 😀 Skoda, ze jen nevim kde a za jakym ucelem vzniklo

 4. pépé napsal:

  Nezáleží na kráse nebo velikosti ale co Nám nebo Někomu sděluje!

 5. marcela napsal:

  🙂 ano, moc krásný……..zástupci světla se totiž před cestou na Zemi dohodli, že si své poslání budou navzájem připomínat.Tyto bytosti z hvězd se proto vybavily různými kódy- zvuky, barvami, světly, obrazy, slovy a symboly- vibrační rezonancí, aby na svůj závazek nazapomněly.
  Podle dohody se tyto kódy měly vyskytovat v různých formách, ve vizionářském výtvarném umění, v pronikavém pohledu z očí do očí, v řeči a pcitech – ve všem co vyvolává hlubokou touhu po probuzení a uskutečnění lásky. Tím, že přinášíte na Zemi lásku, roztahujete Boží plášť. Vysíláte léčivé a láskyplné vlny do těla Země, která po nich dychtivě touží.
  Objevíte-li své poslání v této době, probudí se i vaše vlohy a mohou dávat sílu jiným….

 6. Svetbezvalekaneziskovek napsal:

  Díky fantazie! Však jsou lidé kteří vědí co je to za symbol! Neví pan Tomáš kdo by nám pověděl o jakou symboliku jde? M.

  • tomáš marný napsal:

   Milý světe,
   vzhledem k dvojité dualitě se jedná zde o zobrazení a prolnutí muže a ženy, dvou symbolů, které nám mají něco říci. Nebudeme tvrdit že hákový kříž je takový či makový, když lidé nepochopily podstatu…..
   tm

   • Milan napsal:

    Děkuji Tomáši. Milan Curych ale už vlastně Prachovske skály!

    • Nula napsal:

     mužský princíp je tu v úzadí a prekrýva ho ženský – t.j. ženy preberajú/resp. je to teraz na ich pleciach aby rozvinuli v spoločnosti tri stupne vývoja vedomia človeka – oni budú tie, ktoré rozložia programovacie riadky Matrixu do troj rozmerného vnemu /pozn. pridaním ďalšej dimenzie z trojrozmerného hmotného rozmeru v tvare kocky v strede obrazca po hroty šesť cípej hviezdy/. S tým sa však neztotožňuje ego mužov v riadiacich pozíciách operačných systémov náboženstiev – preto ten chaoz naokolo tu na Zemi…. Duchovná časť obrazca – tj. tie kruhové časti okolo – tam zatiaľ nedosiahnem. Tu bude musieť zabrať bádaním niekto iný na dekódovanie 🙂

  • pépé napsal:

   Rosekruciáni moc dobře vědí kdo vytváří ty symboly a co znamenají 🙂 https://cs.wikipedia.org/wiki/Rosekruci%C3%A1ni

   • Sys napsal:

    Jj, co když to nejsou vzkazy pro nás, ale pro kabalu. Je tam toho požehnaně. 9 hranolů, uprostřed kostka (jako v Mekce), po rozložení je z ní rovnoramenný kříž, pak jsou tam dvě pyramidy (jak nahoře, tak dole) atd.

    • Sys napsal:

     Oprava: 10 hranolů a pokud bych započítala ještě další 3, které se víceméně jeví jako rozpůlené trojúhelníky, bylo by jich 13.
     Černobílých spojených kruhů je 6×2 = 12.
     Ostatní geometrické tvary jsou po šesti.

     • Petra napsal:

      Platonova tělesa jsou obsažena v květu života. Od krychle až po 16-ti stěn. Kdo se začne zajímat o květ života, tak ty obrazce uvidí. …Všechno živé je tvořeno podle stejného vzoru, květ života vysvětluje i dělení buněk.

    • pépé napsal:

     Dobrá dedukce Sys,ty symboly skutečně nejsou pro nás to ale neznamená že (jistý) okruh lidí nezná pravý účel těch symbolů.

 7. Petra napsal:

  Květ života, posvátná geometrie člověka….ty trojúhelníky jsou mužská a ženská energie 🙂

 8. Mato napsal:

  Symbol v strede sa volá Merkaba – je to silný žiarič a v preklade znamená svetelné telo….

  • Petra napsal:

   Ahoj Mato, před rokem jsem zkoušela si aktivovat Mer-ka-bu, slouží k tomu 17 meditačních dechů, kdy se roztáčí ve směru a proti směru hodinových ručiček mužská a ženská energie, meditovala jsem ve vaně(…jediný místo, kde mám klid:-), ale když za mnou začaly praskat šampony, tak jsem dostala strach :-D…od tý doby jsem to nezkoušela. …četla jsem Prastaré tajemství květu života, od Melchizedeka, ale ten patří do sekty new age. Tak nevím kde je pravda, ať si pravdu najde každý sám….Když se chce člověk malinko osvobodit od matrixovýho světa a nastavenýho systému, tak na něj číhaj sekty v podobě New age nebo Vesmírných lidí a jim podobných. Nejlepší je věřit sám sobě….krásný stránky kam se ráda vracím jsou https://www.psychologiechaosu.cz/

 9. áťa napsal:

  Davidova hvězda. Ta je ale destruktivní, ne?

 10. .lak napsal:

  Taky jsem to zaujetím pozoroval a vytanulo mi na mysli že to co je vevnitř kruhu je oddělené od okolí i ta hvězda může cosi naznačit ale kdy jsem to chytnul už nevím ale nejméně před 5.let taky s obrazci a tedy tam to znamenalo oddělení reality od všeho okolo. Nicméně kruh není pravidelný a to by mohlo že není v pohybu oddělený vnějšku. Ale to je jenom možný plytký dojem že jsme v řízeném řekněme „akvárku. https://www.youtube.com/watch?v=T7bbUPSgKAM

 11. Jiří Lexa napsal:

  je to symbol nanebevzetí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.