Čerstvý kruh v obilí, je překrásný

Nový kruh v obilí. Tento je krásný, co říkáte?

18. 7. 2017 Cley Hill, Nr Warminster, Wiltshire.

 

zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

24
Komentujte

avatar
12 Comment threads
12 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
PetrapépéNulaJiří LexaSys Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Zbyněk_555
Host
Zbyněk_555

Ten je přímo fantastický! Moc děkujeme TM….. Jsem zvědavý na letošní úlovky kruhů v obilí v okolí Blanska…
Krásný den všem
z

zdeněk540
Host
zdeněk540

A co se nám s ním lidé z létajících talířů snaží říct?

julisu
Host
julisu

Velice dekuji ze jste pochvalily me dilko. ET. 😀 😀 Skoda, ze jen nevim kde a za jakym ucelem vzniklo

pépé
Host
pépé

Nezáleží na kráse nebo velikosti ale co Nám nebo Někomu sděluje!

marcela
Host
marcela

🙂 ano, moc krásný……..zástupci světla se totiž před cestou na Zemi dohodli, že si své poslání budou navzájem připomínat.Tyto bytosti z hvězd se proto vybavily různými kódy- zvuky, barvami, světly, obrazy, slovy a symboly- vibrační rezonancí, aby na svůj závazek nazapomněly. Podle dohody se tyto kódy měly vyskytovat v různých formách, ve vizionářském výtvarném umění, v pronikavém pohledu z očí do očí, v řeči a pcitech – ve všem co vyvolává hlubokou touhu po probuzení a uskutečnění lásky. Tím, že přinášíte na Zemi lásku, roztahujete Boží plášť. Vysíláte léčivé a láskyplné vlny do těla Země, která po nich dychtivě touží.… Číst vice »

Jana
Host
Jana

Mooc krásně napsané,děkuji Marcelko🙂

Svetbezvalekaneziskovek
Host
Svetbezvalekaneziskovek

Díky fantazie! Však jsou lidé kteří vědí co je to za symbol! Neví pan Tomáš kdo by nám pověděl o jakou symboliku jde? M.

tomáš marný
Admin

Milý světe,
vzhledem k dvojité dualitě se jedná zde o zobrazení a prolnutí muže a ženy, dvou symbolů, které nám mají něco říci. Nebudeme tvrdit že hákový kříž je takový či makový, když lidé nepochopily podstatu…..
tm

Milan
Host
Milan

Děkuji Tomáši. Milan Curych ale už vlastně Prachovske skály!

Nula
Host
Nula

mužský princíp je tu v úzadí a prekrýva ho ženský – t.j. ženy preberajú/resp. je to teraz na ich pleciach aby rozvinuli v spoločnosti tri stupne vývoja vedomia človeka – oni budú tie, ktoré rozložia programovacie riadky Matrixu do troj rozmerného vnemu /pozn. pridaním ďalšej dimenzie z trojrozmerného hmotného rozmeru v tvare kocky v strede obrazca po hroty šesť cípej hviezdy/. S tým sa však neztotožňuje ego mužov v riadiacich pozíciách operačných systémov náboženstiev – preto ten chaoz naokolo tu na Zemi…. Duchovná časť obrazca – tj. tie kruhové časti okolo – tam zatiaľ nedosiahnem. Tu bude musieť zabrať bádaním… Číst vice »

pépé
Host
pépé

Rosekruciáni moc dobře vědí kdo vytváří ty symboly a co znamenají 🙂 https://cs.wikipedia.org/wiki/Rosekruci%C3%A1ni

Sys
Host
Sys

Jj, co když to nejsou vzkazy pro nás, ale pro kabalu. Je tam toho požehnaně. 9 hranolů, uprostřed kostka (jako v Mekce), po rozložení je z ní rovnoramenný kříž, pak jsou tam dvě pyramidy (jak nahoře, tak dole) atd.

Sys
Host
Sys

Oprava: 10 hranolů a pokud bych započítala ještě další 3, které se víceméně jeví jako rozpůlené trojúhelníky, bylo by jich 13.
Černobílých spojených kruhů je 6×2 = 12.
Ostatní geometrické tvary jsou po šesti.

Petra
Host
Petra

Platonova tělesa jsou obsažena v květu života. Od krychle až po 16-ti stěn. Kdo se začne zajímat o květ života, tak ty obrazce uvidí. …Všechno živé je tvořeno podle stejného vzoru, květ života vysvětluje i dělení buněk.

pépé
Host
pépé

Dobrá dedukce Sys,ty symboly skutečně nejsou pro nás to ale neznamená že (jistý) okruh lidí nezná pravý účel těch symbolů.

Petra
Host
Petra

Květ života, posvátná geometrie člověka….ty trojúhelníky jsou mužská a ženská energie 🙂

Mato
Host
Mato

Symbol v strede sa volá Merkaba – je to silný žiarič a v preklade znamená svetelné telo….

Petra
Host
Petra

Ahoj Mato, před rokem jsem zkoušela si aktivovat Mer-ka-bu, slouží k tomu 17 meditačních dechů, kdy se roztáčí ve směru a proti směru hodinových ručiček mužská a ženská energie, meditovala jsem ve vaně(…jediný místo, kde mám klid:-), ale když za mnou začaly praskat šampony, tak jsem dostala strach :-D…od tý doby jsem to nezkoušela. …četla jsem Prastaré tajemství květu života, od Melchizedeka, ale ten patří do sekty new age. Tak nevím kde je pravda, ať si pravdu najde každý sám….Když se chce člověk malinko osvobodit od matrixovýho světa a nastavenýho systému, tak na něj číhaj sekty v podobě New age… Číst vice »

áťa
Host
áťa

Davidova hvězda. Ta je ale destruktivní, ne?

.lak
Host
.lak

Taky jsem to zaujetím pozoroval a vytanulo mi na mysli že to co je vevnitř kruhu je oddělené od okolí i ta hvězda může cosi naznačit ale kdy jsem to chytnul už nevím ale nejméně před 5.let taky s obrazci a tedy tam to znamenalo oddělení reality od všeho okolo. Nicméně kruh není pravidelný a to by mohlo že není v pohybu oddělený vnějšku. Ale to je jenom možný plytký dojem že jsme v řízeném řekněme „akvárku. https://www.youtube.com/watch?v=T7bbUPSgKAM

Jiří Lexa
Host
Jiří Lexa

je to symbol nanebevzetí

Petra
Host
Petra
Host
Petra

Solfeggio frekvence, jsou frekvence blahodárný pro lidský organismus. Uvnitř je květ života, každá frekvence působí na jinou čakru . Ten kruh v obilí mi to připomíná