České sračkomety opět na scéně. Světe div se – v roli protivládní kampaně a dalšího „sametového“ proamerického puče

…..na tak vysokou hru už nebude v budoucnu stačit převlékání kabátů a chudáčci se nebudou mít kam schovat. Uznejte sami….

00:05

Panika ve vedení České televize: Padáky do roka? Hráli vabank a už vědí, že prohráli. Buď Babiš, nebo oni. “S podporou protivládních demonstrací jsme to přehnali,” šuškají si mezi sebou

 

Mezi členy vedení České televize roste nervozita v souvislosti s právě probíhajícími protivládními demonstracemi, které Česká televize podporuje. Podle dobře informovaného zdroje počítají vedoucí funkcionáři ČT, že ve svých křeslech vydrží maximálně ještě rok.

„Takhle se o tom spolu baví. Vědí, že to přehnali. Počítají s tím, že do roka skončí,“ uvedl pro portál hoppner.cz zdroj, který má přístup do vnitřního kruhu vedení této státní televize.

Ideologická zatíženost České televize dosáhla takových rozměrů, že i prezident Miloš Zeman opakovaně vyzval diváky, ať neplatí koncesionářské poplatky.

Výzva prezidenta Zemana občanům neplatit poplatky České televizi ZDE

Ohroženi jsou z vedení České televize ředitel Martin Dvořák, vedoucí programu Milan Fridrich, ředitel zpravodajství Zdeněk Šámal, šéfredaktor zpravodajství Petr Mrzena, moderátor Václav Moravec, šéfredaktor publicistiky Marek Wollner a další.

Nic nenasvědčuje tomu, že by se premiér Babiš chystal podat demisi, na což údajně vsadilo vedení České televize. Naopak je stále zřetelnější ideologická prázdnota demonstrací, na nichž je k demisi vyzýván. Údajným důvodem pro demisi je přípravná nepodepsaná zpráva Evropské komise, že je Babiš ve střetu zájmů. Objevily se dokonce spekulace, že jde o padělek.

Nepodepsaná zpráva bez razítka ZDE

O protivládních demonstracích na Václavském náměstí informují i zahraniční média. Nikdy však neopomenout dát do reportáží i názor těch, kteří s demonstracemi nesouhlasí a považují je za uměle vyvolané, aby oslabily premiérovu pozici. Toto základní pravidlo žurnalistiky Česká televize opakovaně opomíjí a naopak diváky na demonstrace zve.

Hnutí ANO Andreje Babiše získalo ve volbách hlasy 1,5 milionů lidí a se ziskem 30 % je suverénně vyhrálo. V různých volbách zvítězilo už šestkrát za sebou.


 

 

Vedení České televize hoří koudel na několika místech. Například přes několik výzev odmítá zveřejnit platy svých členů a některých zaměstnanců, přestože jí to ukládá zákon a jsou placeni daňovými poplatníky. Generální ředitel veřejnoprávní televize Petr Dvořák sdělil, že “česká společnost na takový krok není připravena”. Například britská televize BBC, kterou ČT prohlašuje za svůj vzor, však platy zaměstnanců již zveřejnila.

To samozřejmě vede ke spekulacím, že vedoucí pracovníci a elitní moderátoři České televize berou horentní částky v řádech statisíců měsíčně.

Víme například, že ředitel ČT bere měsíčně 242 tisíc korun a ročně mu přistává na účtu 2,5 milionu jako bonus. To máme v průměru pěkný měsíční plat půl milionu korun. Kolik ale bere třeba moderátor Václav Moravec?

Plat ředitele Dvořáka + bonusy ZDE

Můžeme se jen dohadovat, zda měsíční příjem tohoto kritizovaného moderátora Václava Moravce opravdu dosahuje výše jednoho milionu korun, jak se šušká. Nebo že moderátorka pořadu 168 hodin Nora Fridrichová (bývalá manželka člena vedení Milan Fridricha a současná partnerka elitního sportovního moderátora ČR Roberta Záruby) má měsíční příjem kolem půl milionu korun.

Rozhovor s poslancem u výroční zprávě ČT ZDE

Dalším vážným problémem vedení České televize je výroční zpráva o hospodaření, která už několik měsíců leží v parlamentu České republiky. Zpráva o hospodaření ČT obsahuje velké nesrovnalosti a mimo jiné z ní vyplývá, že klesá hodnota majetku České televize. Několik poslanců se již vyjádřilo, že ji neschválí.

Podle interních zdrojů má být tato zpráva použita jako páka na odvolání Rady České televize a následně i vedení České televize.

Zdroj: (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. Maroš napsal:

  Ľudia začínajú byť ZORIENTOVANÍ!

  „Moldavské média dnes chrlia správami, v krajine to ozaj vrie. Včera večer a dnes z hlavného mesta Kišiňov odletelo hneď niekoľko súkromných a „biznis“ lietadiel. Krajinu opustil oligarcha Vladimír Plachotňuk, ktorý v ostatných rokoch urobil z Moldavska „súkromný podnik“ a vládol tvrdou rukou.
  Z republiky utiekli aj niektorí ministri jeho vlády a vysokí funkcionári. Podľa všetkého, Plachotňuk a spol. priznali svoju porážku a v Moldavsku na prekvapenie prehráva miestny majdan.
  Moldavské média uvádzajú, že utiekol diktátor Plachotňuk, najlepší priateľ Petra Porošenka, ktorého však v Rusku dali na zoznam hľadaných zločincov. V ostatných dňoch to v Moldavsku bolo ako na hojdačke a často sa zdalo, že definitívne zvíťazí tá alebo iná strana. Plachotňukovi ľudia, ktorých oligarcha (moldavský Kiska) nasáčkoval prakticky na všetky úrady a vysoké funkcie, odmietli uznať novú vládu, ktorú podporil aj prezident Igor Dodon. Nečakane ju, okrem Ruska a iných „neslniečkarských“ vlád, podporila aj Európska únia.“
  https://www.hlavnespravy.sk/v-moldavsku-vrie-zapad-slnieckari-su-v-smutku-vitazi-antimajdan-oligarcha-plachotnuk-utiekol-z-krajiny/1789138

 2. martin martin napsal:

  Následně je všechny pozavírat.

 3. Mikessska napsal:

  A až mi přijde exekuce, že neplatím koncesionářské poplatky, to mi uhradí pan president Zeman?
  Tohle je už moc, prosím, aby Zeman odstoupil, neboť jeho výroky jsou trapné, hanebné a s panem Babišem patří do koše. Stydím se za ně za oba.

  • Jarda z Brna napsal:

   Vypadá to že ovčani neznají svá práva na občanskou neposlušnost. Tak prostě konají i to co nemusí, i když je to zločin proti lidskosti proti nim, békají, že půjdou s těmi růžovými prasaty až na kraj světa a zase to svým zas tupitelům hodí, protože na ně spoléhají, ačkoli je tisíckrát okradli a podvedli.
   Tož takovým to patří.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..