Český politik o rozhodnutí vůči migrantům: Jestli toto Němci realizují, tak jsme v pr****

Politik KSČM a poslanec Zdeněk Ondráček na své stránce na Facebooku zareagoval na zprávu o tom, že německý ministr vnitra Horst Seehofer chce vracet migranty přímo na hranicích.

Tento návrh se týká i České republiky, přes níž se do Německa dostává hodně lidí. Německý ministr chce, aby migranty, které už registrovali v jiných státech EU, v Norsku nebo ve Švýcarsku, vraceli zpět na německých hranicích.

 

 

Seehoferovy plány nejsou v souladu ani s německou kancléřkou Angelou Merkelovou, která je nazvala „jednostrannými“.Ondráček okomentoval rozhodnutí Seehofera a napsal, že to k ničemu dobrému nepovede.

«Jestli toto Němci realizují, tak jsme v pr****. Více než tři roky tady říkám, že ČR není připravena, že to policie ani armáda nezvládnou. Tři roky to nikoho nezajímá,» postěžoval si poslanec.

Uvedl také informaci o svém záměru vytvoření aktivních záloh bezpečnostních sborů.

«Včera jsem byl na policejním prezidiu představit svůj záměr vytvoření aktivních záloh bezpečnostních sborů. V úterý to předložím na ministerstvu vnitra. Všechny sluníčkáře, pražskou kavárnu, neomarxisty a DemoŽumpu možná zklamu, ale nebudou to Lidové milice, domobrana ani Národní garda,» uvedl Ondráček.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Požadovaný formátDastin Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Dastin
Host
Dastin

Tak stahnou ty namachrovane blbecky v uniformach z bleskovych passatu a superbu a muzou chytat opicaky.

Požadovaný formát
Host
Požadovaný formát

To není chyba těch sluníčkářů, pražské kavárny, neomarxistů, demožumpy apod. Ti jsou celkem v pořádku, a v malém množství by ani neškodili. Určité malé množství rakoviny je v organismu vždycky přítomno. Je to chyba voličů, kteří zvolili takové politiky, kteří následně této rakovině vytvořili podmínky pro bujení