Český politik o rozhodnutí vůči migrantům: Jestli toto Němci realizují, tak jsme v pr****

Politik KSČM a poslanec Zdeněk Ondráček na své stránce na Facebooku zareagoval na zprávu o tom, že německý ministr vnitra Horst Seehofer chce vracet migranty přímo na hranicích.

Tento návrh se týká i České republiky, přes níž se do Německa dostává hodně lidí. Německý ministr chce, aby migranty, které už registrovali v jiných státech EU, v Norsku nebo ve Švýcarsku, vraceli zpět na německých hranicích.

 

 

Seehoferovy plány nejsou v souladu ani s německou kancléřkou Angelou Merkelovou, která je nazvala „jednostrannými“.Ondráček okomentoval rozhodnutí Seehofera a napsal, že to k ničemu dobrému nepovede.

«Jestli toto Němci realizují, tak jsme v pr****. Více než tři roky tady říkám, že ČR není připravena, že to policie ani armáda nezvládnou. Tři roky to nikoho nezajímá,» postěžoval si poslanec.

Uvedl také informaci o svém záměru vytvoření aktivních záloh bezpečnostních sborů.

«Včera jsem byl na policejním prezidiu představit svůj záměr vytvoření aktivních záloh bezpečnostních sborů. V úterý to předložím na ministerstvu vnitra. Všechny sluníčkáře, pražskou kavárnu, neomarxisty a DemoŽumpu možná zklamu, ale nebudou to Lidové milice, domobrana ani Národní garda,» uvedl Ondráček.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

  1. Dastin napsal:

    Tak stahnou ty namachrovane blbecky v uniformach z bleskovych passatu a superbu a muzou chytat opicaky.

  2. Požadovaný formát napsal:

    To není chyba těch sluníčkářů, pražské kavárny, neomarxistů, demožumpy apod. Ti jsou celkem v pořádku, a v malém množství by ani neškodili. Určité malé množství rakoviny je v organismu vždycky přítomno. Je to chyba voličů, kteří zvolili takové politiky, kteří následně této rakovině vytvořili podmínky pro bujení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.