Chamraď ve Francii pochopila, že jim už nejde o korytka, ale o vlastní bytí

…..no jak jinak. Vše zase bude volební podvod a jak to skončí, je jasné. V obou dvou případech bude tobogán, asi to neskončí dobře….

14:54

 

Ve Francii začíná totální mobilizace! Prezident Hollande vybízí vládu, aby za každou cenu zabránila Le Penové vyhrát

 Současný francouzský prezident Francois Hollande se obrátil na ministry, aby za každou cenu zabránili případnému vítězství Mariny Le Penové v blížícím se druhém kole prezidentských voleb.

Jak uvedl mluvčí vlády Stephane Le Foll, Hollande ministry vyzval, „aby se plně zapojili do volební kampaně a zajistili co možná nejmenší výsledek Le Penové“.

Hollande se obává, že Le Penová má stále šanci vyhrát volby, proto ministry poprosil o „totální mobilizaci v kampani“ proti Le Penové.

 

Zdroj (1)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4
Komentujte

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
jirikarijec.lakJara Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jara
Host
Jara

LE Penová,pokud opravdu nepracuje pro svobodné zednáře (jako jejich záměrně nastrčená protipolová loutka,což je jeden z jejich triků),tak je potom hrdinkou,která se jich nebojí.Takových lidí je velmi málo,ale jsou.Kéž by jich bylo více a více.Tito lidé pak velmi potřebují naši podporu.

.lak
Host
.lak

Záletný motorcyklystýr by měl přidělat sajtkáru a vozit voliče.

arijec
Host
arijec

Aj za Trumpela ste sa bili aco je z neho vsetko je iba hra tragikomedia

jirik
Host
jirik

Predsedníčka francúzskeho Národného frontu (FN) a kandidátka na funkciu prezidenta Marine Le Penová informovala o uzavretí dohody s partnerskou politickou stranou „Vstávaj Francúzsko“ (DLF – „Debout la France“) o vytvorení predvolebnej koalície. V prípade svojho zvolenia za prezidentku chce funkciou predsedu vlády poveriť lídra DLF Nicolasa Duponta-Aignana, ktorý sa zasadzuje za obnovenie suverenity Francúzska v duchu ideálov Charlesa de Gaulla.
http://www.hlavnespravy.sk/marine-le-penova-oznamila-kto-bude-francuzskym-premierom-ak-bude-zvolena-za-prezidentku/986300