Chateaux des Amerois: Hrad „Matek temnoty“

Myslím, že mám určitou posedlost tímto hradem, a jak se zdá, majitel dělá vše pro to, aby zůstal tento hrad neviditelný. Téměř všechny jeho obrázky byly z internetu odstraněny, a jakmile se na YouTube objeví o něm video, je rychle smazáno. Obrázky zde byly zachráněny z mezipaměti (cache) Googlu, pohled na hrad v mapách Google je také zajímavý; vypadá jako anonymní modrá bublina.

Při vyšetřování jsem zjistil, že hrad je ve vlastnictví rodiny Solvay, lidí, kteří nám poskytují kontroverzní antidepresiva, například Prozac a Paaroxetina. Léky, které byly považovány za odpovědné za nárůst masových vražd ve školách a univerzitách po celém světě. Solvay také nabízí dětské tábory po celém světě, a také zajímavým způsobem v Bruselu. Věřili byste těmto lidem, že se postarají o vaše dítě?

 

 

V roce 2008 se administrátoři případů Child Focus zabývali 2 177 pohřešovaných osob a případy se sexuálním zneužíváním, do kterých bylo zařazeno celkem 2 388 dětí. Z těchto případů: 1 041 souvisejících s dětskými uprchlíky (1 053 dětí); z toho 47% se vztahuje na děti ve věku 13 až 15 let a 12% na děti do 13 let; 435 spisů týkajících se únosů rodičů (331 dětí); 351 spisů se týkalo pohřešovaných dětí migrujících bez doprovodu; 49 spisů se týkalo únosu vykonaného třetí osobou, z toho 3 únosy, kterých se zúčastnili cizinci; 21 spisů se týkalo ztracených nebo pohřešovaných dětí (24 dětí); 280 případů se týkalo sexuálního zneužívání dětí (294 dětí), z nichž 60% se týkalo dětí mladších 12ti let.

Tento článek je zajímavý, protože žádost Kate a Gerryho McCanna o celoevropský výstražný systém, který má pomoci najít pohřešované děti, byla zamítnuta, a místo toho si členské státy mají vytvořit vlastní systémy a budou spolupracovat, aby varovaly po únosu dítěte pohraniční úředníky a cizineckou policii co nejrychleji. Což je něco bez nejmenšího smyslu, samozřejmě, nejlepším systémem by byla centralizovaná databáze, k níž by úřady měly přístup při příchodu rodičů pohřešovaného dítěte, a mít tak okamžitý přístup ke kompletním datům, namísto zmatků mezi zcela decentralizovanými systémy, které spolu nespolupracují. Považuji za hrozné zjistit, že je pravděpodobnější, že najdete zmizelé auto než pohřešované dítě. Tady je něco trochu podezřelého, že? Mohlo by se stát, že všichni tito významní jednotlivci, členové královské rodiny, politici a další zainteresovaní nechtějí, aby jejich zvrácené pedofilní hry skončili, a udělají cokoli, aby se jim umožnily tyto jejich deviantní praktiky.

 

 

 

Článek: Objevena masivní síť pedofilů, která byla skryta před veřejností a 20 klíčových svědků „spáchalo sebevraždu.“ Skandál pedofilů v Belgii / Pokryli úřady svůj dosah? Barry James, International Herald Tribune, 12/1999

BRUSEL – V Belgii tzv. „X-Files“ se netýkají amerických televizních seriálů, ale řady strašných příběhů z prostředí pedofilní sítě. Pět žen a transvestitů, kteří v Belgii anonymně svědčili pod kódovým označením „X“, popsali podzemní svět tabákového kouře a sadomasochistického mučení, které bylo natáčeno, a kterému bylo téměř nemožné uvěřit. A tito vypověděli, že zapojeni do těchto strašných případů byli hlavně politici a další členové vysoce postavené společnosti.

Konvenční moudrost spočívá v tom, že svědci byli rozčilení nebo si vymýšleli fantazie. Byl to v žargonu psychiatrů špatný případ syndromu falešné paměti. Ale nové vydání knihy tří reportérů těchto zločinů „The X Files: Co by Belgie neměla vědět o problému Dutroux“, vydaná ve francouzštině a nizozemštině v listopadu, uvádí, že svědci X byli daleko důvěryhodnější, než naznačuje konvenční moudrost.

 

 

 

Zakrývání a tutlání této kauzy bylo tak zřejmé, že 300.000 Belgičanů vyšlo do ulic, aby protestovali proti způsobu vyšetřování. Nejméně 3 rodiny obětí byly přesvědčeny o masivním krytí celé kauzy a nejméně 20 klíčových svědků „spáchalo sebevraždu.“

Zdá se, že přístup k těmto „X-Files“ je velmi obtížný. Možná to souvisí se skutečností, že mnoho vysokých úředníků bylo jmenováno za účastníky těchto vyšetřovaných zločinů, včetně členů královské rodiny a alespoň jednoho bývalého evropského komisaře (název nebyl zveřejněn). V tuto chvíli nevím, jak mohli mít Springmeier nebo Wheeler přístup k těmto utajeným souborlm, ale uvidíme, kam tento příběh v budoucnu bude směřovat. Pojedu také, při první možné příležitosti, zkontrolovat místo samotné. Hrad není na obvyklých seznamech belgických hradů. Obrázky a reference jsou velmi omezené. (Zůstává velmi dobře skryto. Proč ? Pokud tito lidé nemají co skrývat!)

Zámek Chateaux des Amerois byl ve vlastnictví prince Philippa von Saxe-Coburg-Gotha a později rodiny Solvayů. Rodina Solvay je jednou z hlavních průmyslových evropských rodin (výrobce léčiv, plastů a chemických látek, jako je fluorid). Ve své knize z roku 1996 ho Fritz Springmeier a Cisco Wheeler (nevím, co si o jeho informacích myslet) označují jako „Hrad Matek Temnoty.“ Dokumentace ukazuje, že hrad stále vlastní rodina Solvayů.

 

 

 

Tento temný hrad skutečně existuje a byl pojmenován na konci roku 1996 a začátkem roku 1997 alespoň jedním „X“ přeživším svědkem z aféry Dutroux jako TO místo, kde se staly všechny ty příšerné věci. Různí svědci, kteří popsali mučení dětí, jejich znásilňování, jejich lov v místních lesích stejně tak, jako jejich zabíjení, byly oficiálně uznáni za „blázny“, ale hned po těchto prohlášeních byli najednou všichni vyšetřovatelé nahrazeni jinými. Existovalo velké množství požadavků na různé jiné sexuální večírky, které se konaly na jiných hradech v okolí. Nezáleželo na tom, že svědecké výpovědi obsahovaly mnoho ověřitelných doplňujících údajů, a pomohly tak vyřešit několik předchozích vražd dětí.

Udělejte prosím jakýkoli výzkum, kterým můžete odhalit tuto otřesnou skupinu lidí, informace se vždy objevují většinou s tématem satanistického rituálního zneužívání, přičemž informace o tomto tématu každý den na internetu mizí nebo jsou deaktivovány pod rouškou „komunitních pravidel.“

pro tadesco přeložil Pedro | zdroj: adoninas.com

Nemusíme chodit daleko. Víme, že i někteří čeští politici se zůčastnili tajných schůzek, kde docházelo k sexuálnímu zneužívání dětí. Je třeba si uvědomit, že účast na těchto zvrácených setkáních je vstupenka do zvrácené vysoké politiky. 

 

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

15 komentářů

 1. Miroslav napsal:

  No, u nás ta aféra s Maurerovou, nebo jak se jmenovala, a ty čachry okolo. Jel v tom i její táta, a nic velkého se neděje. Ta pipka si odseděla pár let, a je ticho po pěšině, co ? naši novináři

 2. zilvar napsal:

  sleduji vaše články, a věřím že se svět jednou osvobodí od chátry která mu vládne a zde o ní také píšete, nicméně nevím co si mám o článku myslev v okamžiku, když si vložím název zámku v mapách Googlu a „vygůglím“ následující https://www.google.cz/maps/place/Chateau+des+Amerois/@49.7484375,5.1510802,294m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x47ea7db863860159:0x8caee6c0a0df9a25!8m2!3d49.7486496!4d5.151105
  a na mapách seznamu https://mapy.cz/zakladni?x=5.1510343&y=49.7484500&z=17&base=ophoto&q=Chateaux%20des%20Amerois
  prostě ten barák na fotkách v článku neodpovídá realitě a na googlu není bublina, ale zámek! Tak teď přemýšlím čemu věřit?!?

  • Carlos napsal:

   Udělal jsem totéž. Fotky v článku navíc jsou navíc ve vzájemném rozporu. Objekt na mapě, byť skrytý, nemůže být v kontextu krajiny tentýž jako na fotce… Tož tak…

 3. Iva napsal:

  Z našich to budou jistě Piráti – tedy asi hlavně jejich šéfík.
  A možná i šláfendědek tam hledá elixír mládí.

 4. Andy napsal:

  Slyšela jsem od známých, že Václav Klaus je peďa!
  …. Jakože doopravdy. A přitom si o něm lidé myslí jen samé pěkné věci, jaký je chytrý bal bla bla…

   • kiana napsal:

    tady na té fotce na to trochu vypadá (ne kvůli plyšákovi, ale kvůli výrazu v obličeji) – ale zase na druhou stranu ten výraz obličeje „hraje“ pro film:
    https://cdn3.movieweb.com/i/article/7pO0hrFg6GI29L35qkvBAv2t672DNd/798:50/A-Beautiful-Day-In-The-Neighborhood-Movie-Photos.jpg

    Jednou jsem se měla setkat s jedním mužem pracovně. A velkou část noci před schůzkou se mi zdálo, že jsem v těle dospělého muže, který nějak vypadal, a že honím na dětské porno. Vůbec jsem se nevyspala a bylo mi z toho trochu tělesně špatně. Pak jsme se sešli a ten muž vypadal stejně jako v mém snu. Možná jsem ale před tím viděla jeho malou fotku v profilu emailu či tak někde, když jsme si psali, abychom schůzku domluvili (takže jsem věděla jak vypadá a moje podvědomí tedy mohlo vytvořit jeho obraz podle reálné předlohy a zbytek si vymyslet). Když jsme se sešli, tak jsem ho pak kvůli tomu zkoumala (zkoušela jsem mu číst myšlenky, pozorovat jeho energii atd.). Ale nebylo na něm nic divného a byl to profesionál ve svém oboru. Myšlenky při setkání žádné úchylné neměl (ani mě nebalil) – myslel pouze na práci – a energii měl dobrou, na to že to byl dospělý muž, jí měl takovou nevinnou, jako hodně malé dítě (ale ne dětskou ve smyslu naivní dětskou). Do dneška jsem nezjistila, jestli to byl doopravdy pedofil a nebo si to moje podvědomí pouze vymyslelo. Vzhledově to byl podobný typ muže jako Tom Hanks (na fotografiích, kde se tváří normálně), tak proto jsem si na něj vzpomněla.

 5. noro napsal:

  neviem preco si niekto mysli ze odhali veci ktore pachaju ludia ktory system tvoria. A co potom s nimi??? nechaju sa vlastnym systemom zatknut ??, odsudit??, ale no tak. To akokeby ste si vo vlastnom byte narobili smrtelne pasce a este do nich slapali. Aj dokazane je zdiskreditovane, zosmiesnene, pripady odlozene, a pod. Jeden sposob by tu bol, a prostriedky by neboli slovne obraty a dokazovanie. Zneuziva sa vlastnost spolocnosti nejednoty. Kazdy jedinec ktoreho sa problem netyka sa nikdy ku skupine alebo jedincovi s jeho problemom neprida. Kazdy chce vseobecne blaho, ale nikto sa zanho nepostavi, kym je mu teplo.
  Holt, psychologia davu je uz davno preskumana, a funguje.

 6. Aleš K napsal:

  Věřím článku, bohužel to tak je. Prosím síly světla ať se zneužívání a zabíjení dětí zastaví. To bych si přál.

  • Jarda z Brna napsal:

   Ježíš říkal dost významné poučky a jedna z nich zněla:,, Jestliže někdo ublíží jednomu z těchto maličkých, je lépe aby mu uvázali mlýnský kámen na krk a svrhli ho do moře, než aby zažil soud za tyto věci,,. Asi tak. Každej z těchto znásilňovačů bude odměněn.

 7. Dracon napsal:

  Ano, pro reptiloidní hybridy jsme lovnou zvěří…

 8. lenka f napsal:

  Na tenhle hrad jsem se dívala již dříve. Viděla jsem i krátkou reportáž, nebyla v češtině. Ono to tam je hlídané, ale někomu se podařilo proniknout do lesíka a byly vidět ty náhrobky. Dále tam byly záběry z místa poblíž hradu, pár náhrobků malých jsem tam viděla i různé tmavé výklenky a zákoutí. Působilo to neuvěřitelně depresivně. Pár dní jsem ten dojem ze sebe sklepávala. fuj

 9. lenka f napsal:

  Tady je taky krátká ukázka, která jde ale snadno najít na internetu

  https://www.youtube.com/watch?v=aV9JpuC9q-I

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..