Chazarská mafie hraje ve finále s Trumpem vydírací hru, aby se vyhnula vyhlazení

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 25.02.2019

Chazarská mafie je ve stavu hluboké paniky, protože stále více lidí, včetně mnoha Židů, se probouzí ke zděšení. To je důvod, proč Chazaři vytáhli svoji trumfovou kartu – vydírání amerického prezidenta Donalda Trumpa, že mu znemožní obnovu Republiky USA a zabrání zahájení dalších vojenských tribunálů, říkají zdroje Pentagonu a MI6.

Pokud se Trump bude dále paktovat se svým zetěm Jaredem Kushnerem a jeho plánem Chabad (2 800 gojimských otroků za každého Žida), aby zahájili třetí světovou válku pomocí války proti Íránu, Trump půjde od válu. K tomu dospělo americké vojenské zpravodajství.

„Donald Trump je pentagonský mírový prezident, takže kolem něj je významná vojenská zpravodajská komunita. Opravdu jsme nechtěli, aby on ani někdo jiný to řešil, a tak jsme se museli do záležitosti ohledně Bushe vložit my,“ vysvětloval zdroj vojenského zpravodajství na vysoké úrovni. Výsledkem bylo, že Barbara Bushová a George Bush Sr. byli popraveni za velezradu, řekl zdroj.

 

Nicméně, když Trump jmenoval generálního prokurátora Williama Barra z éry Bushe staršího opět prokurátorem, vyslal znamení, že on nepůjde po pachatelích z 11. září a dalších členech ze zločinecké rodiny Bushů a Clintonů. Trump také blokuje vojenské tribunály a jiné formy spravedlnosti, říkají zdroje Pentagonu.

Mnoho lidí, včetně tohoto dopisovatele, doufalo, že Trump bude osvoboditelem USA. Nicméně Trumpovo najímání radikálních neokonzervativců jako Jeff Bolton a zločince Elliot Abramse nás donutilo uvědomit si, že Trump je „poškozené zboží.“

Pokud chcete další znamení, že je něco opravdu špatně na prezidentství Trumpa, zeptejte se sami sebe, proč se Trump pokouší přemístit technologii jaderných zbraní do nepoctivého státu Saudská Arábie.

Zdroje z Pentagonu říkají, že to dělá částečně na pokyn svých chabadských mistrů, aby zahájili jadernou světovou válku.

Důvodem těchto nepřirozených akcí Trumpa je vážné vydírání, jak říkají zdroje Pentagonu a MI6. Konkrétně se říká, že „Trump je nafilmován, jak rozbil hlavu dítěte.“ To potvrzují jak britští tak i američtí vojenští zpravodajové.

Nyní existuje potvrzující důkaz, který se dostal na veřejnost. Zejména noviny Miami Herald dělají opravdovou novinářskou práci tím, že píší o odsouzeném pedofilovi Jeff Epsteinovi, jehož Orgy Island Trump navštěvoval. Nyní soudce rozhodl, že Trumpův ministr práce Alexander Acosta porušil zákon, když přešel Epsteinova obvinění za pedofilii. Když se na to zeptal, Trump řekl: „Já o tom moc nevím. To už je dávno. Jako ministr práce odvedl skvělou práci.“

Mimochodem, a co řekl Trump o Epsteinovi: „Úžasný chlap. Je s ním spousta legrace. Dokonce se říká, že má rád krásné ženy stejně jako já a mnohé z nich jsou mladé.“

Probuďte se a „ucítíte kávu“, lidi – Trump se stal překážkou spravedlnosti v USA. A nejen to, on se veřejně připojil k radikálním chabadským fanatikům, kteří se pokoušejí zahájit světovou válku po celá desetiletí. Moje otázka zní, proč armáda nechytila Abramse, Boltona, Kushnera a další, a nedala je do vězení, kam patří? Také, proč nenajdou to video, s nímž je Trump vydírán a nepoužijí ho, aby ho donutili k jeho rezignaci?

V každém případě, i přes Trumpův nepřirozený obrat v otázkách ohledně 11. září, zdroje Pentagonu tvrdí, že armáda byla nucena k tomu, aby podnikla kroky proti níže postaveným figurkám.

Také špionážní operace Mossadu pomáhající židovským zločincům byly neutralizovány odstraněním skupiny Psy Group a odhalením Black Cube, stejně tak spywaru Pegas,“ říká zdroj Pentagonu.

Odstranění výše postavených pedofilních katolických kardinálů je dalším pozitivním znamením, že je demontována pedofilní síť chazarské mafie. Zbavení kněžství sexuálního dravce, bývalého kardinála v D.C., Teda McCarricka, bude pravděpodobně následováno zbavením kněžství odsouzeného pedofilního kardinála George Pella, bývalého šéfa Vatikánské banky, tvrdí zdroje.

Chazarská mafie hledá ochranu a sponzoring u Číňanů. Trump dokázal ukončit přerušení vlády USA a získat finanční prostředky na to, aby aparát Washingtonu DC běžel, výměnou za čínskou kontrolu nad Japonskem a Korejským poloostrovem, podle japonských zdrojů blízkých císaři. V rámci této dohody se americké síly stáhnou z Japonska a Koree na Havaj, tvrdí zdroje. Toto bude i předmětem diskuse na schůzce, která se bude konat tento týden mezi Trumpem a severokorejským vůdcem Kim Jong-unem, říkají dále zdroje.

 

 

 

Zdroje Asijské tajné společnosti nezávisle potvrzují, že kontrola nad Japonskem byla slíbena Číně. Říkají, že jedině záležitost volby Trumpa nezpůsobila odložení této dohody, kterou vyjednala již Hillary Clintonová.

Dalším znamení podlézání chazarské mafie číně se objevilo minulý týden, kdy Čínu navštívil klon Saudského prince Mohammed Bin Salmana. Dokázal získat peníze z Číny tím, že nabídl, že tam postaví obří rafinerii a také slíbil vyučovat čínštinu všech saudskoarabských školách. Ukázal také, že je falešným muslimem tím, že podporuje umístění čínských ujgurských muslimů do koncentračních táborů.

Saudské a americké pobočky chazarské mafie také hledají čínskou ochranu, protože Židé nakonec zjistí, že Chazaři jsou jejich nejhorším nepřítelem. Vysoce postavený americký vládní úředník Steve Pieczenik potvrzuje to, co mi říkalo mnoho zdrojů v průběhu let: Židé, kteří pracovali pro Adolfa Hitlera a nacisty zabíjeli své soukmenovce-Židy během druhé světové války.

Někdo by měl Macronovi připomenout, co se stalo s Nicolae Ceauşescem z Rumunska nebo s italským Benito Mussolinim poté, co se pokoušeli posílit represe, aby zastavili vzpouru lidu proti jejich vládě.

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11 komentářů

 1. Imikin napsal:

  Ušáci jsou údajně už připraveni zaútočit na Irán.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201807277790145-USA-Iran-Valka-hrozba/
  Iráčané slibují odvetu. Můžeme tedy čekat začátek ww3? Iráčané jsou vcelku dobří hakeři.. Už několikrát to v minulosti dokázali. S ušáckou armádou se nemůžou rovnat.( Navíc se určitě připojí i Izrael, pro kterého je Irán nebezpečí.) Otázka je, co udělají spící iránské buňky ve světě. A kdo jim přijde na pomoc. Celý arabský svět?
  Zatím to moc dobře nevypadá. Tak snad abychom začali pořizovat zásoby na „ještě horší“ časy… a v duchu poprosit původní obyvatele planety, aby případným jaderným bombám udělali utrum…

 2. noro napsal:

  nechcem to kazit moralku,,ale ak sa Trump v niecom obratil proti ocakavanemu, tak bud ho maju v hrsti a on sa z toho posr.l, alebo tu nikto nevie nic a tazko sa da dacomu verit. Mimoto, i tak jedine co mozme je citat a kupovat zasoby ako pise Imikin. To aby sme si nasli nejaku jaskynu a postupne sa tam zabyvali.

  • tereza napsal:

   Je možné, že Trumpa zabili a místo něj nyní vystupuje poslušný klon. Nebo na něj mají tolik nechutných videií, že nyní radši skáče podle jejich not.

   • Ales V napsal:

    Vydiratelny je kazdy z nich. Proto je dosazuji do vysokych funkci. Daji jim moc a pak ze stinu narizuji co a jak bude. Je to vsude stejne

 3. Maroš napsal:

  Takto – chazarská mafia je svetová horizontálna organizácia! Teda – aj u nás prebiehajú procesy na jej potieranie – konkr. na Slovensku NAKA potiera „slovensko-maďarskú“ chazarskú mafiu na južnom Slovensku!

 4. kublajchan napsal:

  Curnik shopa, tož nevím…Tentokrát je to Benův totální guláš, zase je vše jinak z dobrého Trumpíka je teď zlej, Sodoma, Gomora…
  Mám niterný pocit, že se tomu všemu moc nedá věřit…

  • Joe Doe napsal:

   same fantasmagorie, Barbara a Goerge Bush popraveni? Kedy ? Kde? ako hovoris gulas ako s predpovedami konca sveta najprv v Septembri, nic, potom v oktobri , nic, tak v januari a tak to ide uz roky. Taraz velke zmeny uz v Marci, a co sa stalo s velkymi zmenami v Januari 2017?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..