Chazarská pohádka o klimatické změně ožívá

Stovky pražských studentů se připojily k celosvětové protestní akci, která má za cíl přimět politiky důsledněji chránit klima a snižovat emise. Namísto školy se středoškoláci v Praze vydali na Malostranské náměstí, kde zopakovali své požadavky a poté se vydali na průvod centrem metropole. Projdou kolem úřadu vlády a před polednem se vrátí zpět na náměstí. Následovat budou projevy studentů a jejich hostů z řad vědců a akademiků. „Stávky studentů“ se účastní mladí lidé z víc než stovky zemí světa v rámci iniciativy Friday for future, při níž studenti od loňského září protestují po vzoru šestnáctileté Švédky Grety Thunbergové.

 

Studenti, kteří zaplnili náměstí, byli vybaveni transparenty s nápisy jako „Dinosauři si taky mysleli, že mají čas“ nebo „Save our planet, save our future“ (Zachraňte naši planetu, zachraňte naši budoucnost). Na Malé Straně se shromáždění mladých lidí, tvořené zejména gymnazisty, začalo scházet po osmé hodině a před půl desátou se vydalo na pochod. K dnešní akci se vedle pražských studentů přidali také středoškoláci z Ostravy, Olomouce, Liberce a dalších měst, podpořily ji rovněž ekologické organizace Hnutí Duha či Greenpeace a stovka vědců a akademiků.

Více ZDE

Někde jsem četla, že Grety Thunbergovou chtějí nominovat na Nobelovu cenu. V nedávné době byl největším propagátorem oteplování Země, údajně způsobené činností člověka, chazarský poskok Al Gore (celým jménem Albert Arnold Gore Jr.), více-prezident USA v letech 1993 až 2001. Chazarská mafie ho svého času nasadila jako hlavního maskota a propagátora této agendy. Agenda o klimatických změnách má sloužit Chazarům jako jeden z „argumentů“, proč snížit populaci na planetě Zemi na 500 mil. Většinu lidí na Zemi totiž chazarská mafie považuje za tzv. „zbytečné jedlíky.“ Další jejich snahou je závěst tzv. uhlíkovou daň. Jelikož jim Aliance / Společnost Bílého draka (jména teď nejsou podstatná) odstřihává jeden zdroj peněz za druhým, začali Chazaři oživovat pohádku o globálním oteplování a hledají tak další zdroj peněz pro sebe a zrychlení nástupu NWO.  

 

Já celkem chápu ty prostestující studenty a studentky, kteří to určitě ve své podstatě myslí dobře. Ostatně já souhlasím s tím, že je určitě třeba zlepšit životní prostředí (lepší ovzduší, čistější řeky, více stromů, lepší zpracování odpadu apod.), ale jistě cítíte ten rozdíl mezi touhou zlepšit životní prostředí a mezi AGENDOU, která se teď rozjíždí a nabrala už mezidárodní rozměr. Zeptala bych se všech těch protestujících, jak oni přispívají ke zlepšení klimatu na Zemi??

t.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

14 komentářů

 1. octomaník napsal:

  Legendární scénka o hadech z filmu – S tebou mě baví svět
  https://www.youtube.com/watch?v=aOJBj-wsY10
  —–
  Vzdělanost a výchova v české společnosti – 1. část – vystoupení Mgr. Václava Klause (VIDEO)
  https://youtu.be/BQwFiGmzwrU
  ——
  Babičky už nechtějí mlčet o podílu vojenského komplexu na současném stavu Země
  V této souvislosti je chvályhodným počinem dopis, který zaslala předsedkyně rakouské pobočky mezinárodního hnutí „Planetární hnutí za matku Zemi“ (Planetare Bewegung für Mutter Erde) emer. Prof. Dr. Claudia von Werlhof z University v Innsbrucku, Gretě Thunberg. Překlad uveřejňujeme pod názvem „Skutečné příčiny planetární katastrofy“.

  Milá Greto Thunberg,
  stejně jako mnoho jiných jsem sledovala Tvoje aktivity i aktivity těch mnoha mladých lidí, kteří si dělají starosti s tím, jak trpí naše planeta. Ano, potřebujeme paniku místo naděje, která není již odůvodnitelná. To říkám také, poněvadž jsem ráda, že se mladí lidé nyní stávají aktivními!
  Jsem zakladatelkou a vůdčí silou „Planetárního hnutí za matku Zemi“, které bylo založeno v Německu v roce 2010 a má sídlo v Rakousku (www.pbme-online.org). V minulých týdnech mne oslovilo více lidí a navrhli mi, abych Tě kontaktovala. Takže se o to pokouším. Jelikož si myslím, že jde o velkou otázku:
  Příčinou všech těch hrozných změn, které pozorujeme na naší Zemi, není CO2. Skutečným důvodem je vojenský geo-engineering. Byl vynalezen ve 2. světové válce a od té doby byl dále vyvíjen, zůstal ovšem v utajení.

  Dozvěděli jsme se to díky paní Dr. Rosalii Bertell, severoamerické vědkyni v oboru přírodních věd a katolické jeptišce, která spolupracovala po celý svůj život s OSN při řešení problémů životního prostředí, než v roce 2012 zemřela. Její poslední kniha „Planeta Země jako válečná zbraň“ (německy Kriegswaffe Planet Erde) vyšla již v roce 2000 v jednom málo známém nakladatelství, které nakonec zbankrotovalo. Když jsem se s Rosalií Bertell v roce 2010 seznámila, založily jsme hnutí a přeložily jsme knihu včetně pozdějších příspěvků autorky do němčiny. Kniha existuje ještě ve španělštině, italštině a francouzštině. (V současné době vychází 4. vydání v Německu, pozn. Laut).

  Kniha objasňuje historii technologií, které ničí biologické systémy na Zemi a mění planetu Zemi v militaristický nástroj a zbraň hromadného ničení, jak to pojmenovává Bertell.

  Přikládám jednu kapitolu z knihy, kterou píši – rukopis, který se zabývá geo-engineeringem. Kniha má název: „Globální varování! Geoengineering vytváří z naší planety vrak“ a vyjde nejprve anglicky u vydavatelství Talma Studios v Paříži. Jedná se o souhrn příspěvků 12 žen z Evropy, Blízkého Východu a Ameriky k tomuto tématu. Popisuje chronologii a komplexnost problému.

  CO2 neobjasňuje nic z toho, co se dnes děje. Naopak, víra v CO2 jako příčiny změny klimatu vede všechna úsilí špatným směrem a nepomáhá jít ke kořenům a skutečným nebezpečím, která jsou jiná, a mnohem větší než ta, která se normálně uvádějí.
  Vzhledem k Tvému věku bych mohla být Tvou babičkou a jsem ráda, že se mohu pokusit předat Tobě i Tvým kamarádům jiné informace, aby mohl být překonán příkop mezi oficiální politikou a tím, co musí být naléhavě vykonáno.
  S pozdravem,
  Prof. Em. Dr. Claudia von Werlhof, Univerzita Innsbruck, Rakousko, „Planetare Bewegung für Mutter Erde“.
  http://news.e-republika.cz/article4137-P%C5%99ipad-Greta-Thunberg-versus-Rosalia-Bertell

  • CZK napsal:

   Paní má sice pravdu, že se počasím manipuluje, ale nevysvětluje to změny i na ostatních oběžnicích naší sluneční soustavy.

 2. Jura napsal:

  Zdravím, je tu taky možnost, že to většina z nich má u pr…., hlavně že nemusí v pátek do školy. Prodloužený víkend je prodloužený víkend 🙂

 3. Maroš napsal:

  Ad „Já celkem chápu ty prostestující studenty a studentky, kteří to určitě ve své podstatě myslí dobře.“…“Zeptala bych se všech těch protestujících, jak oni přispívají ke zlepšení klimatu na Zemi??“ – oni to robia každý rok tak, že svojho riaditeľa prinútia, aby im v škole od novembra do februára nekúrili!!! Tým pádom škola ušetrí aj za upratovanie toho ich humusu v šatniach. Navyše – vo vetrovkách je kopec vačkov navyše, takže nemusia do školy nosiť ani prezuvky, ani tašky. Eskimáci chodia do školy vykurovanej aljašským ropovodom?

 4. Maroš napsal:

  Inak – protesty týchto debilných detičiek len „nútia“ vládu daňovo čím ďalej tým viac zaťažovať všetky palivá na zimu – a o to predsa ide! A debilné detičky zjavne už v zime nechodia za svojimi starými rodičmi na dedinu, ani neriešia čím ďalej tým drahšie vyúčtovanie za ich teplé detské izbičky, aby sa mohli v trenkovej teplote predvádzať na Skype.

 5. Lekno napsal:

  jediny zmysluplny vyvoj je na baze zdielania vsetkych pravdivych informacii.
  sucastna moc je zalozena na kontrole, filtrovani a klamstvach, takyto sposob nedokaze zabezpecit rozvoj pozemskej civilizacie ale iba jej cielenu kontrolu.
  500mil ak nebude plne informovana, bude kontrolovana a nestabilna (skor ci neskor degeneruje a vybuchne). asi preto sa na istom stupni vedomia, nespokojne civilizacie nicit a vytvarat ine.
  cielom gp je teda uplna kontrola a zotrocovanie.

 6. octomaník napsal:

  A tady vyjádření *grínpíz*

  Greenpeace co-founder and former president of Greenpeace Canada Patrick Moore described the cynical and corrupt machinations fueling the narrative of anthropocentric global warming and “climate change” in a Wednesday interview on SiriusXM’s Breitbart News Tonight with hosts Rebecca Mansour and Joel Pollak.
  https://www.breitbart.com/radio/2019/03/07/greenpeace-founder-global-warming-hoax-pushed-corrupt-scientists-hooked-government-grants/
  ——-
  Cílené ochlazování planety je možné a nemusí být nebezpečné. „Zatím to ale nedělejme,“ žádá nová studie
  12. 3. 2019
  Lidský zásah do pozemského klimatu by mohl potlačit problémy způsobené klimatickou změnou. Takzvané klimatické inženýrství s sebou ovšem nese obavu, že by takový zásah mohl negativně ovlivnit počasí. Tyto obavy nyní mírní studie zveřejněná v časopise Nature Climate Change. Její autor ovšem doporučuje, aby se lidstvo tomuto řešení zatím vyhnulo. Klimatickému inženýrství totiž současná věda zatím dostatečně nerozumí.
  https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/2757506-cilene-ochlazovani-planety-je-mozne-a-nemusi-byt-nebezpecne-zatim-ale-nedelejme-zada?fbclid=IwAR0CbOdlebOWKB2Qc9j8sAYgAySQtcHInGcdsnBhhgQ9E4mvEN0d2Ez7wHg
  zdroj – https://www.nature.com/articles/s41558-019-0398-8
  Změnám klimatu by se mohlo vzdorovat cíleným ochlazováním. Variantou je odrážení slunečních paprsků
  https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/2703149-zmenam-klimatu-se-mohlo-vzdorovat-cilenym-ochlazovanim-variantou-je-odrazeni-slunecnich

 7. Liběna napsal:

  jak uz nekdo v komentarich na „Novinkach“ psal neco v tom smyslu…kdyz uz dítka nesla dnes do školy (a ucitele urcite za dnesek financne kraceni nebyli,kdyz nevyucovali) a chtěla se ta ditka ekologicky projevit, mohla misto noseni anglicky psanych transparentu, jit treba sbirat odpadky kolem reky, nebo do lesa … : ) uz to! ze mela ang. psane transparenty o necem svedci..,ze ano..? 🙂

 8. CZK napsal:

  Také se kloním k závěru, že pátek je ideální den, jak si prodloužit víkend 🙂 Zaslechl jsem tu informaci několikrát denně v rádiu v autě. Prý tam nesli i transparent „Uhlí patří do země“. A tak jsem si říkal, že zemní plyn taky patří do země, uran taky, ropa taky a dříví patří do lesa.

 9. kalia napsal:

  Mám doma krátce měřič CO2. Když se vyvětrá, tak je na nule nebo téměř na nule a většinou nějakou dobu trvá, než to dosáhne nějaké hodnoty, že by se mělo větrat. Když ale prožívám nějaké emoce a nebo cítím nějaké energetické pole (egregor?), tak během 5ti minut hodnota stoupne tak, jako běžně za 2 hodiny. Samozřejmě CO2 obecně asi není takový problém, když by stačilo vysadit více stromů a bylo by to vyřešené. Píšu to sem proto, že nevím, jestli to někdo jiný také takto změřil, ale zatím to vypadá, že nejvíce CO2 produkují přehnané/nezpracované emoce a systém/řízení lidí (=egregory). Egregory se „živí“ emocemi lidí.. (a proto je vyvolávají)

  Dále jsem si všimla, že když hned jak hodnota stoupne, vždy vyvětrám, tak toho za den pak stihnu mnohem víc (mozek má asi více kyslíku). Že by „zkracování času“ souviselo s vyšším výskytem CO2 (či s úbytkem kyslíku)?

  • CZK napsal:

   Je fajn, že si někdo dá tu práci a sleduje tu úroveň. Správně jste uvedla, že hodnota venku je skoro neměřitelná. To proto, že ho stále je 0,4%. A pokud jde o tu zvýšenou úroveň produkce emocemi, tak musím upozornit, že lidské tělo nemůže do prostoru uvolnit více CO-2, nežli samo přijalo ve formě potravy, obzvlášť cukru. I mozek zpracovává cukr. Spaluje ho, vytváří energii potřebnou pro jeho provoz a odpad je CO-2 a voda. Emoce pomáhají vylučovat do těla hormony a hormony urychlují metabolické procesy v těle. Až na jaře zasejí řepu, tak ta ten Váš CO-2 opět zapracuje do svého těla a Vy si s ním pak osladíte kávičku a koláč 🙂 Takže je to uzavřený koloběh, během kterého rostliny pomocí fotosyntézy a chlorofylu odebírají CO-2 ze vzduchu a staví z něj vlastní tělo. A kdybyste náhodou tu řepu nesklidila, tak shnije na poli a při tom hnití uvolní veškerý CO-2 zpět do vzduchu. A tak je to se všemi zelenými rostlinami. Včetně stromů.

   • kalia napsal:

    Tak to jste mi to dobře vysvětlil 🙂

    Dnes se mi tedy stalo, že jsem vyvětrala (=hodnota byla blízko nuly) a odešla jsem do jiné místnosti a za půl hodiny měřič ukazoval hodnotu kolem 700. Nikdo v pokoji nebyl. Jediné vysvětlení je, že když se zapne topení, tak jelikož je na tom topení větráček, způsobí cirkulaci vzduchu (při krátkém větrání se např. vzduch v rozích místnosti asi nevyvětrá – a tam může být „usazený“ ten CO2, který se pak rovnoměrně rozptýlí po pokoji?). A nebo ty egregory:) (ale zase – co by dělali v prázdné místnosti?) Včera jsem ale také odešla z místnosti po vyvětrání (včera jen na 10-15 minut) a když jsem se vrátila, tak byla hodnota stále blízko nule (zvýšila se např. jen o 5 bodů).

    Dnes jsem se dočetla, že v novostavbě se musí větrat snad !!každou hodinu!!. Protože jsou sice stavěné úsporně pro topení, ale právě proto zdi „nedýchají“. Při větrání co hodinu však velká úspora za topení asi nebude (spíš naopak..). Intuitivně jsem začala měřit CO2 po přestěhování do novostavby, jinak jsem dříve ani moc nevětrala, protože jsem věřila tomu, že zdi (a někdy i okna) dýchají a vzduch se jakž-takž vyměňuje (a stačí větrat např. 2x denně, odborníci tedy říkají, že 3x denně by se mělo větrat).

    Když celý den pravidelně poctivě větrám, tak většinou po vyvětrání trvalo 1,5-2 hodiny, než stoupla hodnota nad 600 (asi ppm). Ale při menstruaci po vyvětrání byla stoupla hodnota během 10ti minut z 0 na 1000. Po vyvětrání opět to samé atd. až mě to už pak přestalo bavit (běhat pořád k oknu a zpět, to bych nedělala nic jiného). Také na začátku měření to vypadalo, že když je v místnosti tepleji, tak CO2 rychleji stoupá (občas to tak stále vypadá, nevím, čím to je). To by ale vysvětlovalo, proč ten, kdo bojuje proti CO2, bojuje i proti globálnímu oteplování. Dle své zkušenosti s měřením bych řekla, že nevím, jestli CO2 způsobuje globální oteplování (v místnosti mi teplo nezpůsobil, takže asi ne), ale naopak to platí. Větší teplo způsobuje větší vylučování CO2. Vědci by mohli vymyslet nějaký stroj, který by uměl rozložit oxid uhličitý na uhlík a kyslík. Rostliny to samozřejmě umí, u těch je vždycky dobré, aby jich existovalo co nejvíc. Ale jelikož lidi mají různé továrny, auta, velkochovy atd., tak asi i kdyby existovalo mnohem více rostlin, třeba by to ani tak nedokázaly pobrat a hodil by se jim na pomoc i třeba nějaký stroj. Na druhou stranu na internetu píšou, že venku ve vzduchu je prý běžně CO2 300 ppm, ale to není pravda, protože jak jsem už psala, když vyvětrám, měřič ukazuje 0-1 ppm a když ten měřič vystrčím z okna, tak ukazuje 0. Takže to s tím množstvím CO2 ve vzduchu nebude tak horký (nebo alespoň tady, kde jsem, třeba to může být jinde jinak)..

 10. jirik napsal:

  „Greta Thunbergová trpí Aspergerovým syndromem. Tuto informaci jsem převzal z německé wikipedie, která zcela určitě nechce chytrou Gretu očerňovat. Aspergerův syndrom je varianta autismu, která se projevuje stereotypním chováním, omezenými zájmy a nedostatečnou schopností porozumět řeči těla ostatních lidí. Česky řečeno to znamená, že si postižený prostě mele svou, aniž by bral ohled na to, s kým právě mluví a jak na to ten člověk reaguje,“ pokračoval Robejšek.
  http://www.rukojmi.cz/clanky/7804-politici-na-nazory-lidi-kaslou-a-ted-budou-poslouchat-sestnactiletou-autistku-petr-robejsek-vi-proc
  —-
  Stanislav Novotný je studnice informací. Pokud se chcete domáknout, kdo s kým, proč, kde a jak, on bude s největší pravděpodobností vědět. Na začátku 90. let se pohyboval ve vysokých patrech systému, ale zároveň proti němu nikdy nepřestal aktivně brojit. Ve funkci policejního prezidenta, do níž byl coby právník a tvář nezatížená propojením s komunistickým režimem jmenován, se proto z výše uvedených důvodů moc dlouho neohřál. Byl totiž příliš zvědavý, aktivní, začal vrtat do minulosti i různých žhavých kauz a ještě se mu podařilo snížit kriminalitu. Něco takového, jak jistě uznáte, nemohlo šéfovi policie v Česku jen tak projít.
  http://www.rukojmi.cz/clanky/7805-byvaly-sef-policie-novotny-listopadovy-prevrat-byl-dlouho-dopredu-pripravovan-archivy-byly-vybrakovany-uz-pred-rokem-1989

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..