Chazarští satanisté se odhalili tím, že z Trumpa dělají poslušnou zombie

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

10/04/2017

Jak zdroje z Pentagonu tak i další nás informovali, že Chazarská mafie uctívající Satana se v posledních týdnech dopustila závažné chyby, když začala vydírat prezidenta USA Donalda Trumpa, a vytvořila z něj poslušnou zombie.

Tito satanisté zveřejnili videa, na kterých jsou vidět malé děti otrávené opiem, které byly zavražděny lékaři a použity na to, aby Trumpa podnítily přikázat nelegální raketový útok proti Sýrii.

Http://www.veteranstoday.com/2017/04/06/swedish-medical-associations-says-white-helmets-murdered-kids-for-fake-gas-attack-videos/

Skutečný důvod, proč Trump přikázal tento protiprávní útok, je však tento: satanisté ho vydírají videem, na kterém zavraždil 12 letou dívku jménem Mary, jak uvádějí zdroje z Pentagonu i CIA.

Zdroje z Pentagonu vysvětlují, „před útokem proti Sýrii dostalo ruské vojsko varování, aby se mohly omezit škody, přičemž útok vyvolal rozsáhlé protesty po celé zemi s cílem odstavit Trumpova chazarského (satanistického) přisluhovače Jareda Kushnera a vykopnout neokony.“

Pokud se vám to bude zdát neuvěřitelné, že Kushner je satanista, pak si položte otázku, proč koupil budovu s číslem domu 666 (číslo antikrista) na Páté Avenue, ve které sídlila společnost se jménem Lucent Technology, která vyvíjela mikročipy, aby je implantovala do lidí, jinými slovy, „známka Šelmy.“

Https://www.youtube.com/watch? v=x8k9CMy8LXw&feature=youtu.be]

Kushner se nyní stal oficiálním terčem a pravděpodobně již nepobude dlouho na této planetě, uvádějí zdroje z CIA a agentur.

Byl tu ještě jeden důvod, proč zoufalá Chazarská kabala rozjela úder proti Sýrii. A to ten, že Rusko vyhrálo válku o energie, když se EU přestala bránit projektu plynovodu Nord Stream 2 vedoucího do Německa“, uvádějí zdroje z Pentagonu.

Dalším důvodem pro útok proti Sýrii bylo to, že měl pomoci Chazarské žoldnéřské armádě DAESH dobýt zpět Baalův chrám v Palmýře (Baal = Moloch, Seth, Satan). Tento pokus však selhal.

Nyní, když byl Trump přeměněn na satanistickou zombie, satanistický generál David Petraeus převzal Radu národní bezpečnostní, uvádějí zdroje z Pentagonu. Jeho lokaj H. R. McMaster je nyní poradcem Trumpa pro národní bezpečnost a plánuje vyslat 150 000 vojáků pozemních sil s cílem vpadnout do Sýrie, tvrdí zdroje.

„Jenže přesně to vůbec nebude sedět do plánů náčelníků spojeného generálního štábu Pentagonu, který to neschválí, a proto je třeba počítat s dalším rozruchem“, informují zdroje. Je zbytečné dodávat, že vyslání 150.000 vojáků pozemních sil na vpád do Sýrie by vyvolalo 3. světovou válku a vedlo by k likvidaci 90% populace, jakož i ke zničení severní polokoule, a přesně proto se to, přátelé, nestane.

Izraelci si sami něco namlouvají, pokud si myslí, že americké letectvo postaví velkou leteckou základnu v Sýrii, poté co byly ukončeny drogové lety satanistů pašujících heroin přes tureckou vojenskou základnu Incirlik

Http://www.debka.com/article/26004/US-Air-Force-to-quit-Incirlik-move-to-Syria-base

Co teď sledujeme, je zoufalá ofenzíva satanistů okupujícíchcich vládu Izraele.

„Rusové by mohli vyzbrojit Hizballáh, Sýrii a Írán těžkými zbraněmi, aby tito dobyli Golanské výšiny, protože odpálením tomahawků a bombardováním koptských kostelů během neděle v Ramosu byly překročeny červené čáry,“ vysvětlily nám zdroje z Pentagonu. Egypt, Jordánsko, Sýrie, Turecko, Írán, Irák a Libanon bojují po boku Ruska a americké armády, aby donutily Izraelce, Saudy a jejich žoldnéřské armády skončit své nelegální, nekonečné válečné štvaní, jak nám vysvětlilo shodně více zdrojů.

Zdroje z CIA, FSB, japonského vojenského zpravodajství a další informují shodně, že navzdory všem těmto ohňostrojům na Středním východě se rozhodující akce v současnosti odehrávají v Japonsku a Severní Koreji.

Zdroje z japonské armády informují o rozhodnutí satanova otroka Donalda Trumpa vyslat skupinu letadlových lodí k Severní Koreji, což souvisí s jeho rozkazy uskutečnit 27. dubna jaderný útok proti Severní Koreji.

Když Xi Jin-ping minulý týden navštívil USA, Trump se ho zeptal, proč Čína tvrdě nezakročí proti Severní Koreji. Xi mu vysvětlil, že Severní Korea a severní část Číny jsou prý ovládané vojenskou skupinou, kterou on nemůže nijak ovlivnit, uvádějí japonské zdroje.

Zdroje z Pentagonu tvrdí, že Xi se vyhnul Bílému domu a nástrahám státní návštěvy, protože Trump vydírán Izraelem nemusí zůstat dlouho ve funkci.

To je důvod, proč Trump ztratil nervy a poslal k Severní Koreji letadlovou loď, což je poselství Číně a Severní Koreji. Bez ohledu na to, co si Trump myslí, nebude mu dovoleno vést válku, slibují nám zdroje z Pentagonu.

Skutečný důvod, proč chce Trump zaútočit na Severní Koreu, souvisí se skutečností, že Chazaři jsou již těsně před ztrátou kontroly nad Japonskem, jejich hlavní dojnou krávou, která jim vydělávala více než 2 biliony dolarů (krátký evr. počet) ročně. Nyní jim tyto příjmy z obchodování s drogami a energiemi vysychají, říkají zdroje ze Společnosti Bílého draka jakož i další.

Smrt Davida Rockefellera vytvořila velké mocenské vakuum na vrcholu japonské mocenské struktury. Společnost Bílého draka a její spojenci označili Japonsko za klíč k trvalému ukončení vlády Chazarské mafie na celém světě. Zatímco podle odhadů se v USA nachází milión árijských, chazarských satanistů, v Japonsku je jich méně než 1000.

Pokud by se obsadilo sídlo CSIS [Centrum pro mezinárodní a strategické studie] v Japonsku, které je v blízkosti Tokijské věže, Japonská centrální banka a Prudential Tower v Akasakace v Tokiu, způsobilo by to konec Chazarské kontroly nad Japonskem. Mělo by to za následek bankrot Japonska, a kabale by se sesypala a zanikla celá nosná kostrukce její planetární kontroly.

V každém případě můžeme potvrdit, že šedá eminence v Japonsku, Iciri Ozawa, se vzdal svých ambic, stát se novým šéfem, který má povolení od Henryho Kissingera sjednotit Severní a Jižní Koreu a Japonsko a Malajsii, a vytvořit tak nový, jím vedený státní útvar.

A už je tu i další uchazeč, který by se chtěl stát pánem Japonska, jménem Takao Našimoto, který zase

každému povídá, že je u moci právě on. V skutečnosti dostává příkazy od jedné japonské nadace, kterou provozuje Ryohei Sasagawa. Sasagawa dostává své rozkazy od CSIS a zednářské lóže P2.

Dva zdroje potvrdily, že Společnost Bílého Draka se v posledním týdnu pokusila kontaktovat nového velmistra zednářů a šéfa CSIS, Ralpha Cosse, nedostala však žádnou odpověď, takže možná tam budeme muset jít a zaklepat přímo na jeho dveře. Coss ví, že pokud dojde k boji, on a jeho kumpáni budou čelit přesile 1000 na 1, takže doufejme, že se vzdá bez boje.

Gnostičtí ilumináti prohlásili, že pokud to bude nutné, jsou ochotni zničit Řím, pokud je to to, co je potřebné k osvobození lidstva od kontroly satanistické Chazarské mafie.

V rámci dalšího sledu událostí byla Kissingerova chráněnka, Kathleen Troia McFarland minulý týden vyhozena z NSC [Národní bezpečnostní rada US] a vyslána do Singapuru jako americká velvyslankyně. V Singapuru se nachází regionální centrála CIA pro Asii, a proto se zde McFarlandová zřejmě pokusí připravit rabování zlata pro svého pána Kissingera.

V USA nyní pokračuje útok na Federální Rezervní Banku. Jeff Lacker, prezident FEDu v Richmondu byl „vykopnut, zatímco byly zabaveny počítače a kódy na generování nekrytých měn, aby se umožnil restart globální měny“, uvádějí zdroje z Pentagonu.

Vojenské zpravodajské agentury Japonska nás informují, že fyzické zabavení amerických federálních centrálních bank, japonské centrální banky a centrální banky EU nemá smysl, dokud nebude zajat Henry Kissinger, a nebude donucen předat hlavní [master] kódy na generování dolarů, eur a jenů. Proto byl vydán celostátní zatykač na Henryho Kissingera. Jakmile bude chycen a donucen předat kódy, bude možné dát trilióny dolarů (v krátkém evr. počtu) na financování nového věku.

Členové japonské královské rodiny nás informují o tom, že když výbor královské rodiny dával tradičně na žádost o tvobu nových peněz svou pečeť, dělali to vždy na pokyn Kissingera, Rockefellerů nebo chazarské chátry. Stále mají příliš velký strach na to, aby podnikli samostatné úkony, a to do té doby, než jim bude potvrzeno, že Kissinger byl zajat, informují zdroje z královské rodiny. Vysvětlují, že je to prý proto, že Kissinger v poválečném období objednal vraždu mnoha japonských premiérů a politiků.

Poslední zprávy o Kissingerovi říkali, že se údajně skrývá na základně v Antarktidě. Z poznámky vyplývá, že speciální jednotky už jsou v jeho patách, aby ho dostali.

Na závěr bychom chtěli vysvětlit, co se stane poté, když Společnost Bílého Draka a její spojenci vyhrají bitvu o planetu Zemi.

Naše skupina plánuje:

  • Oznámení výročí nebo jednorázové odepsání všech veřejných a soukromých dluhů.

  • Vrácení všech majetkových hodnot, ilegálně získaných Chazarskou mafií měnovými podvody.

  • Amnestii všech nenásilných vězňů odsouzených pro trestné činy obchodování s drogami nebo jejich držení.

  • Znárodnění centrálních bank nacházejících se v soukromém vlastnictví, aby je mohl kontrolovat lid.

  • Vyhlásit světový mír a zrestaurovat mezinárodní architekturu tak, aby korektně reflektovala demografickou a ekonomickou realitu.

  • Zřízení agentury na plánování budoucnosti, aby mohly být lidstvu uvolněny triliónové finanční prostředky, které by byly použity zodpovědně, bez způsobování inflace tak, aby bylo možné přeměnit tuto planetu v ráj.

  • Uvolnění zakázaných technologií, jakož i spuštění velkého, mocně podporovaného projektu, který ukončí smrt a nemoci, a který nás udělá nesmrtelnými, pokud o to budeme stát.

  • Sestavení výboru pro pravdu a usmíření proto, aby všichni lidé mohli znát svou skutečnou historii, a aby každý člověk dostal možnost na čerstvý, čistý nový začátek.

  • Kolonizace jiných planet v galaxii a expanze do vesmíru.

  • Začátek Zlatého Věku.

Zdroj: 1

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

9
Komentujte

avatar
7 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Belakarusjiriktomáš marnýSoto Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
jirik
Host
jirik

Americké úrady podľa CNN pripravujú obžalobu voči zakladateľovi WikiLeaks Julianovi Assangeovi. CNN cituje anonymný zdroj z bezpečnostného aparátu
http://www.hlavnespravy.sk/usa-planuju-zatknutie-zakladatela-wikileaks-juliana-assangea/975652
Ministerstvo spravodlivosti sa už dlho snaží prijať opatrenia proti Assangeovi, WikiLeaks a transgenderovi Chelsea Manningovej. Doteraz zástupcovia argumentovali slobodou prejavu a faktom, že Assange bol doslova zasypaný tlačou. V súčasnosti sú však podľa CNN presvedčení, že sa im podarilo nájsť spôsob, ako proti Assangeovi zakročiť.

jirik
Host
jirik

Podľa poľského ministra vnútra Mariusza Błaszczaka sa krajina chystá vytvoriť špeciálne tábory, kde by žiadatelia o azyl boli sústredení v ubytovacích kontajneroch a v prípade ďalšej migračnej krízy by sa držali za hranicou
http://vool.cz/HVcGJ
“Treba byť pripravený na takúto situáciu vo forme miest, v ktorých by boli sústredení tí, ktorí čakajú na deportáciu a môžu sa pokúsiť porušiť zákon,” vravel minister Błaszczak v utorkovom vysielaní Rádia Poľsko. “Okrem toho existujú podobné kontajnerové tábory vo Francúzsku a v Nemecku,” dodal.

jirik
Host
jirik

Průzkum volebních preferencí podle Institutu IFOP potvrdil až 51 procent policejních zaměstnanců, kteří podpoří Marine Le Penovou. Její soupeři Emmanuele Macron a François Fillon dosáhli u policie pouze 16,5, respektive 14 procent. Le Penová slibovala během volební kampaně, mimo jiné, že dojde k posílení policie o 15,000 policistů, chce vyhostit zločince-cizince a uzavřít mešity podněcovatelům nepokojů. Institut IFOP provedl další průzkum u všech Francouzů, ale tady soupeř Le Penové Macron má mírně navíc. Pro Macrona by hlasovalo 23,5 procenta, pro Le Penovou 22,5 procenta. Třetí místo v pomyslném žebříčku obsadil republikánský kandidát François Fillon s 19,5 procenty před nezávislým socialistou… Číst vice »

Soto
Host
Soto

Tak dieser Kissinger upláchnul na Antarktidu, tam kde jsou zrovna naši přátelé . To by mu ale nemělo pomoct.

Tomu říkám změny. Dovede si u nás někdo představit Babiše , jak si v létě vyhlašuje, že všechny dluhy jsou vynulovány?

tomáš marný
Admin

Milý soto,
není Antarktida a Antarktida to stejné. Nejsou tam u těch z povrvhu ale ve krytech, které si tam dlouhodobě připravovali…..
tm

jirik
Host
jirik

Po vítězství Damašku nad teroristy američtí a turečtí vojáci „musí odejít ze Sýrie sami nebo budou vyhoštěni násilím“, řekl v interview pro Sputnik syrský prezident Bašár Asad.

„Ale jestliže hovoříme o přítomnosti vojáků v zemi, jako v případě tureckých vojsk, když bojujete proti jejich teroristům, tak máte právo bojovat s těmi, kteří okupují vaši zemi. V této souvislosti Američané, stejně jako Turci a libovolní jiní okupanti musí odejít sami nebo budou vyhoštěni násilím“, řekl Asad. https://sptnkne.ws/ejft

Z velkého rozhovoru pro sputnik.

jirik
Host
jirik

Izraelské letectvo podniklo raketový úder proti jednotkám syrských ozbrojených sil v oblasti Chán Arnaba v provincii Kunejtra, oznámil agentuře RIA Novosti zdroj v syrské armádě.

„Izraelské nepřátelské letectvo v 18:45 vypálilo dvě rakety z okupovaného území na jednu z pozic naší armády. Došlo k materiálním ztrátám,“ oznámil zdroj.

Podle něj k úderu došlo v době, kdy se syrská armáda snažila odrazit útok teroristů na své pozice v oblasti Kunejtry.

„Tyto akce nezastaví boj našich ozbrojených sil s teroristickými skupinami, jež mají blízko k Izraeli,“ dodal zdroj. https://sptnkne.ws/ejuw
ps: odedneška ještě i izraelci…

jirik
Host
jirik

Syrský prezident Bašár Asad řekl, že Damašek má informace o plánech Jordánska vyslat na jih Sýrie vojska na základě dohody s USA. V odpovědi na otázku Sputniku, jestli má syrská vláda informace o plánech Jordánska vyslat vojska do Sýrie při koordinaci s USA pod záminkou boje proti Islámskému státu (skupina, zakázaná v RF), syrský prezident řekl, že takové údaje skutečně mají, a to „nejen z médií, ale z různých zdrojů“. „Máme takové informace, ale v každém případě Jordánsko spadalo do amerických plánů od samého počátku války v Sýrii. Ať se jim to líbí nebo ne, musí se podřídit americkým příkazům.… Číst vice »

Belakarus
Host
Belakarus

Společnost Bílého Draka? Drak je symbol ještěrek, ne? Jak to může být důvěryhodný zdroj?