Chcete si zaplakat nebo se pozvracet? Nabízíme srdceryvné video, ve kterém se Anděla Merkelová vrhá do moře a sama zachraňuje tzv. uprchlíky

Kuvajtská mediální skupiny Zain vytvořila u příležitosti ramadánu srdceryvný klip, ve kterém muslimský chlapeček zpívá o trudném osudu mohamedánů.

Na videu vidíme řadu světových vůdců, které zmíněný chlapec seznamuje se svými nočními můrami. Vedle netečných Putina, Trumpa a Kim Čong-una v klipu vystupují i německá kancléřka Angela Merkelová a francouzský prezident Emmanuel Macron, kteří podají muslimským uprchlíkům pomocnou ruku.

 

 

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

4 komentáře

 1. Martin Rubáš napsal:

  Hezké video. ve skutečnosti ale Merkelové o nějaké děti vůbec nešlo. Nechtěla jenom vypadat špatně v médiích, proto nařidila zavření hranic. Merkelová je nejhorší kancléřkou poválečného Německa, skazila co mohla – krize eura, migrační krize, zelená energie… Naštestí protesty proti ní se rozšiřují a její moc slábne.
  http://www.epshark.cz/clanek/400/merkelova-ztraci-kontrolu-nemci-zahajili-velke-protesty-proti-migrantum-a-otevrenym-hranicim

 2. .lak napsal:

  Dydlace vydydlaná. 😀

 3. Arisston napsal:

  Proc jim nepomuzou jejich bohati muslimsti bratri

 4. jirik napsal:

  Rakouský kancléř Sebastian Kurz prohlásil, že aby mohl být omezen příliv nelegálních migrantů do EU, je potřeba zastavit činnost jejich dopravců v Africe. Řekl to v interview pro Welt am Sonntag.

  Podle jeho názoru se to dá realizovat, pokud získá Agentura pro pohraniční a pobřežní stráž EU (Frontex) pravomoci pro boj s nelegální migrací v třetích zemích za souhlasu jejich úřadů.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201805277424989-Rakousko-kancler-prohlaseni-priliv-migrant-EU/

  Tohle říkal i Zeman, ale teď po Marakéši už je to putna……..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.