Chcete znovu ztratit panenství? V Anglii to udělalo už více než 100 žen

Jak zbytečné…podle zákonů RITA (zákon telegonie) něco takového nelze chirurgicky „opravit“. Maximálně na fyzické úrovni, ale na energetické sotva. První partner ženy má nemalý vliv na její budoucí děti, ať už jsou s kýmkoli. Proto než drahá „rekonstrukce“ je lepší správná volba.

raja

V Anglii se více než 100 žen znovu stalo pannami během posledních 10 let díky medicinskému zázraku, kterým je NHS (Národní zdravotnická služba). Vyplývá to z požadavku Freedom of Information (FoI). Přes 80 % žen, které měly £ 35 000 (přibližně milion korun Kč) na operaci, nebyly vdané.

Operace rekonstrukční chirurgie byly provedeny 109krát mezi lety 2007-2017. Národní zdravotnická služba Anglie odmítla odhalit informace, zdali operace byly provedeny u pacientů, kteří mají psychické problémy. Podle pravidel zdravotních služeb ovšem takové operace mohou být prováděny tam, kde jsou „fyzické a psychologické“ problémy.

Rekonstrukční chirurgie byla častěji prováděná v Norfolku a Norwich University Hospital. Nemocnice v Norwich provedla od roku 2012 padesát operací na obnovu panenské blány, nezveřejnila ale cenu za tento zákrok.

Nemocnice The Luton and Dunstable University Hospital v Bedfordshiru uvedla cenu £12 727 (370 000 Kč). Centrum provedlo celkem 12 operací. The Royal Wolverhampton NHS Trust — 15 operací za průměrnou cenu £743 (21600 Kč), North Bristol NHS Trust zaplatil £11,950 (350 000 Kč) za neznámý počet operací.Podle mezinárodní odbornice a právní zástupkyně Louise van der Velde, motivátorem k takovým operacím může být náboženství, hlavně pro ty ženy, které neměly radost z první zkušenosti.

Podle informací FoI 3 ženy, které měly operace, byly muslimkami nebo hinduistkami, 15 — křesťankami, 8 dalších byly příslušnicemi Anglikánské církve. 23 žen neuvedlo své náboženství.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
astonjirik Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
aston
Host
aston

V nadpisu je zřejmě chyba 😉