Chemtrail letadla v akci

Na německém FB je video chemtrailových letadel, které je natočeno přímo z kokpitu letadla včetně výškoměru,…… video bylo nahráno na německý FB 4. března a má víc jak 100 000 shlédnutí

https://cs-cz.facebook.com/kristijan.vonyots.9/videos/274428996804234/

Komentáře v češtině a video lze dohledat na Chemtrails Czech republic

https://www.facebook.com/pg/Chemtrails-Czech-Republic-134186823387005/posts/?ref=page_internal

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10 komentářů

 1. mariankosmac napsal:

  Neviem, či dokážeme takto na pohľad rozoznať chemtrails od contrails. Museli by sme vidieť ako to niektorému lietadlu počas letu skape.

  • tomáš marný napsal:

   Milý marian,
   už o tom nepochybuj, bo pochybuješ sám o sobě, aby bylo jasno. Na netu je dost videí, jak zapínají a vypínají chemtrails. To video máme dokonce někde na webu. Vzhledem k tomu, že mám možnost občas letět se švýcary Gulfstream G650 do Peru, Brazilie, Novosibirska a jinde, tak ti to mohu potvrdit že tomu tak skutečně je. V letadle mají před kompresorem do kabiny několik filtrů a nechtěj vědět, co vše je za 5 letů po 13 hodinách, kdy je musejí měnit, zachyceno uvnitř. Jsou to filtry aktivní i pasivní. A pořád o něčem prosím nepochybuj…..
   tm

  • Anan napsal:

   Nerozezná to jenom slepec. Měl jsi napsat nedokážu na pohled rozeznat…. Píš za sebe.

 2. m.petr napsal:

  posledního půlroku létají letadla s chemtrails téměř nonstop!kdykoli vyjdu ven,slyším tato letadla,která předtím létala v mnohem větší výšce.létají tak nízko,že jsou slyšitelná.odhadem ve výšce 5km.osobní letadla mají výšku 8-10km.bydlím blízko letiště, proto poznám tato letadla od osobních.za jasného dne létá několik letadel naráz.chemtrails lze od mraků poznat velmi jednoduše-vypadá to jak roztažená vata.

 3. Irena napsal:

  Že na nás sypou léta to svinstvo, o tom žádná !! Mě by ale zajímalo, PROČ s tím piloti jako lidé souhlasí a proč to tolik let dělají. Ať mi nikdo neříká, že NEVÍ co dělají a jaký to má dopad. Musejí to přece vědět. A nevěřím, že to jsou jen letadla vojenská. Co jejich svědomí ?

  • mariankosmac napsal:

   Co jejich svědomí? Možno si myslia že zachraňujú planétu, proste že robia dobrú vec. Alebo jednoducho svedomie nemajú. Keď minule veselo rozprašovali Agent Orange, prečo by mali mať dnes nejaký problém rozprašovať chemtrails.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..