Chemtrailovací letadla a zařízení, které se nachází uvnitř

…..abyste si mohli udělat přehled, z jakých letadel na nás sypou COCTAILY tak jsme Vám zpřístupnili nějaké obrázky zařízení, které se v ledadlech ( popřípadě trysky na nich ) nacházejí…..

15:54

Jsou to originální snímky z dopravních či vojenských letadel. Popřípadě některých koupených soukromých firem, které měly taxislužby a zkrachovaly. Předělali je a zaplatili je za rozprašovací taxi po nainstalování zařízení do letadla. Taxikaření jim potom vynášelo mnohonásobek původních příjmů…..

Mnoho lidí s vymytým mozkem či zaprodaných raději potom natáčejí filmy, jak jsem před několika dny uvedl, že chemtrails neexistují. Takovíto méně duševně zámožní lidé by si měli uvědomit, že se sami podílejí na zločinu a řadí se do jedné stejné skupiny osob, která v blízké budoucnosti za tyto podvody draze zaplatí. Peníze jim nepomohou….

Dnes jsem dostal od lidí z celé EU mnoho mejlíků, kde mně posílají obrázky jak se po celé EU vesele chemtrailuje. Je to Švýcarsko, kde chemtrailují celkem hustě 3 týdny, a teplota na horách v 1000 metrech je nepochopitelná kolem 19°C, žádný gletcher a sníh, vše roztálo.

Dále z celého Německa, Rakouska a dva z Francie. Všude se hustě chemtrailuje!!!!!

Prosím, už mi neposílejte žádné snímky, měl jsem úplně zacpaný mail. Děkuji.

Zároveň děkuji všem, co si vzali čas a nafotili nebe nad hlavou…..

Další článek napíši o tom, jak nejlépe se můžete už před nadýchaným COCTAILEM bránit a co dělat v nejhorších případech. Lékaři Vám v tomto případě nepomohou, max Vám řeknou že ty stíny na plících je rakovina…..

Nyní se podívejte na snímky, které jsem Vám slíbil:

 

 

Na konec ještě kratičký film natočený z cockpitu letadla které letělo za chemtrailovacím letadlem KC 10

Vzhledm k tomu, že nemáme tak obrovskou kapacitu na obrázky na webu, musím se krotit s důkazy. Domnívám se ale, že Vám to naprosto dostačuje.

Děkuji za pochopení a čtení tadesca.cz a čas strávený na našich stránkách. Určitě Vám ve Vašm životě moc pomohou…..

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

31
Komentujte

avatar
11 Comment threads
20 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
Ivan Trefny.lakTauriMartinIvan Trerfny Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Ctenar
Host
Ctenar

Nic nového pod sluncem. To se ví přece roky. Můžeme o tom diskutovat, můžeme s tím nesouhlasit. Ale to je tak všechno, co s tím uděláme….kdo nechce být nemocný, ať nechodí ven. To je tak všechno, co se dá poradit. Chcete to snad jít někomu zakázat? Komu? A jak? Nebo snad čekáte, že to za Vás někdo vybojuje? A kdopak? Zdravotní pojišťovna? Stát? To asi těžko. Víme o tom. Víme o tom roky. Nikdo nic neudělal a ani neudělá. Nebo snad chcete podat žalobu? A na koho? Chcete stávkovat? Kde? V USA? Před továrnami, kde to svinstvo vyrábí? Před Bílým… Číst vice »

tereza
Admin

S tím nesouhlasím, že jediné, co s tím uděláme, je diskuze a náš nesouhlas. Minimálně můžete koupit ultrazvukový zvlhčovač vzduchu, nalít do něj ocet a nechat venku u svého domu / bytu „kouřit.“ A to vše do 500 Kč. Váš komentář působí dojmem, že abyste pro to nemusel nic dělat, tak si sobě i nám namlouváte, že s tím nic dělat nejde. A vaše poslední dvě věty jen dokazují, že čekáte, až někdo vymyslí řešení a do té doby budete doma asi jen čekat. Ale do jisté míry i chápu, že jste tou situací frustrován.

eva
Host
eva

Jste trochu mimo – budu octovat na lodžii bytu? Při každém chemtrailování a nevycházet ven? V práci mi zřejmě kvůli tomu dají volno, nebo budou tolerovat chození s maskou, že?

tereza
Admin

Evo, já jsem nikomu nedoporučovala nevycházet ven. Tu ironickou poznámku a doporučení učinil čtenář se jménem Ctenar. A taky neočekávám, že bude octovat každý. Vy nemáte ani parapet, na který byste položila zvlhčovač?

terezkaterka
Host
terezkaterka

tereza, takto iba do istej miery znížite dopad na váš dom. Idete v meste, idete po prírode, kupujete potraviny zamorené týmto svinstvom. Padá to na lúky, polia, rieky i moria. Takže veľmi si asi nepomôžete.

tereza
Admin

terezkaterka,
ale to já přece vím. Na druhou stranu, kdyby si toto řekl každý, tak nikdo neoctuje. A jde právě o snížení dopadu. A kdybyste zkusila octovat s kyselinou octovou min. padesáti procentní, tak uvidíte, jak velké kolo modré oblohy nad sebou vytvoříte. 🙂

Tauri
Host
Tauri

A já si dovolím zase zastát názor, že ten, kdo octuje, decimuje přírodu ještě víc. Takže skutečně s tím nic nenaděláme, ledaže bychom stříleli po letadlech špuntovkou.
Ať už má někdo cloudbuster, nebo jiné orgonity, ať už někdo octuje..čím si pomůžem? Oblačnost se rozpustí a letadla budou létat nad mým barákem x krát tolik, stojí to lidem za to? Dochází někomu, že octováním se soce rozpustí oblačnost, ale letadla dostanou pokyn, létat ještě víc, aby tu díru zacelily?

Vladimir Vladimirovič .P.
Host
Vladimir Vladimirovič .P.

Ja sa bojim že aj výroba octu bude zakázana EU aj USA .Tak ma napadlo,preto že určite nám nenechaju ani najmänšiu šancu .Moj oco minuly rok zomrel na chronicku obštrukciu pluc. A chcem sa spýtať prosim Vás kedy a kde najdem ten dalši článok ??? -Další článek jak nejlépe se můžete už před nadýchaným COCTAILEM bránit. Dakujem.

tereza
Admin

Dnes brzy ráno se dočkáte. 🙂

Vladimir Vladimirovič .P.
Host
Vladimir Vladimirovič .P.

Dakujem Vám velmi pekne tešim sa .

Ivan Trefny
Host
Ivan Trefny

Jste na stestí o jeden krok pozadu za vývojem událostí. Jde o sirsí koncept satanické moci ovlivnující/rídící dení naseho sveta, (jaksi tady „na zemi“ zastoupené Rímským klubem, financní svetové mafie, t zv stínové vla´dy sveta, to jest tech nejzazobnejsích bankovních bohácu/mafistu typu napr Soros, jo a jak se jmenujou tamty dve nebo tri velkofinancní rodiny, které se do vseho pletou, a kterí si ponekud omylne myslí, ze jsou reditely této planety),. V poslední dobe jsou tyto temné mocnosti na ústupu – a jde to s nima fakticky uz spirálovite dolu. Lze ocekávat,ze tato stará odveká temná moc na této planete… Číst vice »

Martin
Host
Martin

Nic na svete se neudeje bez naseho souhlasu !

Dracon
Host
Dracon

Jak by napsali zmr.dátoři – fakta vítězí, že ano…
Co by na t ořekli asi tentokrát, že jsou to fotopodvrhy?

Dracon
Host
Dracon

Když se hustě chemtrailuje tak hustě octujme!

⚜️ aston 405
Host

Tak tohle je nářez!!!!!

PS: Našel jsem původní zdroj: http://agenda21news.com/2015/04/chemtrail-pilot-blows-the-lid-off-operation-indigo-skyfold/ (Kdyby náhodou chtěli šťourat zHnědátoři – sedmá rota a děda kořenář.)

merit
Host
merit

Dobrý den!
Poprosím, kdo by poznal nějakou adresu, kde je vidět to svinstvo ze satelitu. Byl bych povděčný.
Děkuji
Merit

Lenka
Host
Lenka
terezkaterka
Host
terezkaterka

No a hlupáci vravia, že sú to konšpirácie. Tých dôkazov je veľa na internete. Aj kedysi lietali lietadlá, aj kedysi boli rôzne poveternostné podmienky a rôzne teploty. Takto zamorená obloha nebývala.

Oliwer
Host
Oliwer

Dobrý den,pokud to tak lze nazvat,vzhledem k výše uvedenému článku!
Ale tady není prostor na otazníky,pouze na důrazné vykřičníky,protože pokud o těchto (nazvěme to) „PRÁŠKOVACÍCH LETADLECH“ mají naši zákonodárci,byť jen tušení,je to na vojensky tribunál…
dále raději jen “ NO COMMENT „

Ivan Trerfny
Host
Ivan Trerfny

desivý hromadný zlocin,já jen zasnu nad jednou vecí: pod jakými záminkami a jak si to ty lotri oduvodnují sami prpo sebe a pro svuj personál (komu vlastne ten personál slouzí?). Prece jim nemuzou ríct tak a dneska budeme hromadne trávit lidstvo ze vzduchu. Jakým zpusobem ten svuj personál balamutí, aby to poslusne delali… vzdyt tohle jsou ciny jednak na úrovni velezrady proti vlastní zemi, jednak zlocin masového rozsirování jedu. (To opravdu nechápou, ze za to jednou pomnesou sosobne zodpovednost?) A za 2) jaký je tedy pravý zámer této gigantického superzlocinného rádení? Ten je trochu nejasný. Chteji znicit zdraví… koho zdraví,… Číst vice »

Tauri
Host
Tauri

Nevím, co všechno v tom je, každopádně i pár malých pilotů, co řídi jen obyčejné motoráky o tom ví, ale podepsali slib mlčenlivosti a nafasovali injekci proti tomuhle svinstvu. Osobně jsem je potkal, jsou to jen ovce, které si myslí, že jsou víc, než druzí. Ale jsou chytří.. Je to jako klan, který drží pohromadě..Zkuste někdy poslouchat dispečery letových provozů. jednají jak stroje. Používají jen rozum, ale chybí jim cit. Namlátili jim do hlavy, že je to pro dobro lidstva a pár lidí tomu věří i z obyčejných lidí, že je to proti oteplování a neim čemu ještě. Víš, možná… Číst vice »

Ivan Trefny
Host
Ivan Trefny

Takze jsou otázky: kdo, na cí príkaz/objednávku, proc je to objednáváno, kdo za tím vezí úplne v pozadí, jaké jsou jeho cíle. Víme, ze se to za 1) deje, 2) na celých kontinentech, nad Evropou, na ruzných místech USA, 3)ze jde o evidentne skodlivý masový zákrok proti lidské populaci, na rozdíl na príklad od masového vyhlazování zidu Adolfa Hitlera zde se jedná o mnohem pozvolnejsí proces, podobne jako on se vsak vinníci snazí své nicemné skutky zatajovat. Navrzené vysvetlení je: pokus o totální kontrolu populace cestou jejího biologického ovlivnení (ci spíse masovéh o priotrávení). Budeme potom povolní a bez protestu?… Číst vice »

.lak
Host
.lak

https://www.google.com/search?tbm=isch&source=hp&biw=1084&bih=513&ei=16K8W8LEEIPmsAfnvY6AAQ&q=merkel+chemtrails&oq=merkel+chemtrails&gs_l=img.12…15607.29152.0.32148.26.16.4.6.1.0.202.1723.9j6j1.16.0….0…1ac.1.64.img..0.20.1712…0j0i30k1j0i10i30k1j0i19k1j0i30i19k1j0i5i30i19k1j0i8i30i19k1.0.JekBIVayK74

Ivan Trefny
Host
Ivan Trefny

ty chlapeckové v tech letadlech co to obsluhují by si zaslouzili aby je nekdo pri nejjmensím zavrel na pul hodiny do tech sudu s temi jedy. Aby pochopili co vlastne delaji jiným.