Chemtrailovací letadla a zařízení, které se nachází uvnitř

…..abyste si mohli udělat přehled, z jakých letadel na nás sypou COCTAILY tak jsme Vám zpřístupnili nějaké obrázky zařízení, které se v ledadlech ( popřípadě trysky na nich ) nacházejí…..

15:54

Jsou to originální snímky z dopravních či vojenských letadel. Popřípadě některých koupených soukromých firem, které měly taxislužby a zkrachovaly. Předělali je a zaplatili je za rozprašovací taxi po nainstalování zařízení do letadla. Taxikaření jim potom vynášelo mnohonásobek původních příjmů…..

Mnoho lidí s vymytým mozkem či zaprodaných raději potom natáčejí filmy, jak jsem před několika dny uvedl, že chemtrails neexistují. Takovíto méně duševně zámožní lidé by si měli uvědomit, že se sami podílejí na zločinu a řadí se do jedné stejné skupiny osob, která v blízké budoucnosti za tyto podvody draze zaplatí. Peníze jim nepomohou….

Dnes jsem dostal od lidí z celé EU mnoho mejlíků, kde mně posílají obrázky jak se po celé EU vesele chemtrailuje. Je to Švýcarsko, kde chemtrailují celkem hustě 3 týdny, a teplota na horách v 1000 metrech je nepochopitelná kolem 19°C, žádný gletcher a sníh, vše roztálo.

Dále z celého Německa, Rakouska a dva z Francie. Všude se hustě chemtrailuje!!!!!

Prosím, už mi neposílejte žádné snímky, měl jsem úplně zacpaný mail. Děkuji.

Zároveň děkuji všem, co si vzali čas a nafotili nebe nad hlavou…..

Další článek napíši o tom, jak nejlépe se můžete už před nadýchaným COCTAILEM bránit a co dělat v nejhorších případech. Lékaři Vám v tomto případě nepomohou, max Vám řeknou že ty stíny na plících je rakovina…..

Nyní se podívejte na snímky, které jsem Vám slíbil:

 

 

Na konec ještě kratičký film natočený z cockpitu letadla které letělo za chemtrailovacím letadlem KC 10

Vzhledm k tomu, že nemáme tak obrovskou kapacitu na obrázky na webu, musím se krotit s důkazy. Domnívám se ale, že Vám to naprosto dostačuje.

Děkuji za pochopení a čtení tadesca.cz a čas strávený na našich stránkách. Určitě Vám ve Vašm životě moc pomohou…..

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

31 komentářů

 1. Ctenar napsal:

  Nic nového pod sluncem. To se ví přece roky. Můžeme o tom diskutovat, můžeme s tím nesouhlasit. Ale to je tak všechno, co s tím uděláme….kdo nechce být nemocný, ať nechodí ven. To je tak všechno, co se dá poradit. Chcete to snad jít někomu zakázat? Komu? A jak? Nebo snad čekáte, že to za Vás někdo vybojuje? A kdopak? Zdravotní pojišťovna? Stát? To asi těžko. Víme o tom. Víme o tom roky. Nikdo nic neudělal a ani neudělá. Nebo snad chcete podat žalobu? A na koho? Chcete stávkovat? Kde? V USA? Před továrnami, kde to svinstvo vyrábí? Před Bílým domem? Chcete si lehnout do cesty startujícím letadlům?
  Pokud ano, tak jste stále nepochopili, jak tento svět funguje – názor lidí nikoho nezajímá…
  Vymyslete řešení, pokud si myslíte, že máte o všem ty správné informace. Jsem zvědavý, jaký odpor, protest vymyslíte, zrealizujete a jaký bude výsledek…

  • tereza napsal:

   S tím nesouhlasím, že jediné, co s tím uděláme, je diskuze a náš nesouhlas. Minimálně můžete koupit ultrazvukový zvlhčovač vzduchu, nalít do něj ocet a nechat venku u svého domu / bytu „kouřit.“ A to vše do 500 Kč. Váš komentář působí dojmem, že abyste pro to nemusel nic dělat, tak si sobě i nám namlouváte, že s tím nic dělat nejde. A vaše poslední dvě věty jen dokazují, že čekáte, až někdo vymyslí řešení a do té doby budete doma asi jen čekat. Ale do jisté míry i chápu, že jste tou situací frustrován.

   • eva napsal:

    Jste trochu mimo – budu octovat na lodžii bytu? Při každém chemtrailování a nevycházet ven? V práci mi zřejmě kvůli tomu dají volno, nebo budou tolerovat chození s maskou, že?

    • tereza napsal:

     Evo, já jsem nikomu nedoporučovala nevycházet ven. Tu ironickou poznámku a doporučení učinil čtenář se jménem Ctenar. A taky neočekávám, že bude octovat každý. Vy nemáte ani parapet, na který byste položila zvlhčovač?

   • terezkaterka napsal:

    tereza, takto iba do istej miery znížite dopad na váš dom. Idete v meste, idete po prírode, kupujete potraviny zamorené týmto svinstvom. Padá to na lúky, polia, rieky i moria. Takže veľmi si asi nepomôžete.

    • tereza napsal:

     terezkaterka,
     ale to já přece vím. Na druhou stranu, kdyby si toto řekl každý, tak nikdo neoctuje. A jde právě o snížení dopadu. A kdybyste zkusila octovat s kyselinou octovou min. padesáti procentní, tak uvidíte, jak velké kolo modré oblohy nad sebou vytvoříte. 🙂

     • Tauri napsal:

      A já si dovolím zase zastát názor, že ten, kdo octuje, decimuje přírodu ještě víc. Takže skutečně s tím nic nenaděláme, ledaže bychom stříleli po letadlech špuntovkou.
      Ať už má někdo cloudbuster, nebo jiné orgonity, ať už někdo octuje..čím si pomůžem? Oblačnost se rozpustí a letadla budou létat nad mým barákem x krát tolik, stojí to lidem za to? Dochází někomu, že octováním se soce rozpustí oblačnost, ale letadla dostanou pokyn, létat ještě víc, aby tu díru zacelily?

      • tomáš marný napsal:

       Milá(ý) tauri,
       pokud skutečně nejste na danné téma odborník, tak je lepší skutečně nevstupovat tímto do diskuze. Pokud nejste ten slušný a milý trol, kterých zde také bylo v minulosti několik.
       Mohu Vás zdvořile opravit, že nemáte pravdu s Vašimi názory a jsou dost nepřesné. Nad Evropou létá v současné době 1500 neoznačených většinou bílých letadel bez imatrikulačních znaků a jsou to právě ty chemtrailáky.
       Já octuju nejen v Čr ale i v zahraničí přes 13 let a nikde v okolí není příroda zničena, ba naopak. Znám experty, kteří octování vymysleli kdysi v Rusku (Z NAPROSTO JINÉHO DŮVODU A K JINÝM ÚČELŮM) a je to ta nejjednodušší, nejdokonalejší a nejrychlejší deaktivace částic na nás rozptylovaných. Nebudu Vám brát Váš názor, myslete si co chcete a dělejte si také co chcete. Nezapomeňte, MYSLET NENÍ VĚDĚT
       Více letadel zde už nemohou dát a nemáte pravdu, že tam budou létat více, aby zatáhli, dle Vás, díru. Všemu je jinak…..
       tm
       ps pokud nechcete lidem, sobě a přírodě pomoci, neospravedlňujte si to Vámi uvedenými názory. Děkujeme Vám….

       A ještě jeden dodatek:
       Ze všech studií a rozborů vyplývá, že celoplošné rozprašování aerosolu přetransformovalo atmosféru, a že lidská populace dýchá jakýsi typ plazmy. To vede k abnormalitám v lidském chování, ke změnám v lidském myšlení, emocích a rozhodovacím procesu, z čehož lze
       vyvozovat, že jde o program kontroly mysli.
       Prosím popřemýšlejte milá(ý) tauri o výše uvedené větě…..
       Ještě jednou děkuji
       tm

       • Tauri napsal:

        Milý tome,
        Píšu zde do dikuze už pěknou řádku let. Píšu zde normální věci, s kterými souhlasím, či nesouhlasím. Snažím se nad věcmi přemýšlet, než něco vypustím do éteru.
        Beru, že možné je vše. Troll popírá, vyvrací…Někdy je lepší ne-útočit, než hned někoho označit za trolla i v tom dobrém smyslu.
        Dříve jsem věčně používal orgonity, octoval..občas jsem koupil litry octa, aby se oblačnost rozpustila, protože orgonity už neučinkovali, jelikož posílily sve snahy a orgonity mají co dělat s čištením kolem, natož s chemtrailem.
        Jenže když se to rozpustí, koukal jsem, že tu díru nademnou často hned zalátali a bylo po srandě a teď si vemte o kolik toho člověk víc dýchá, v podobě bária, hliníku a jiného sajrajtu, který se díky octu nerozpustí.
        Chápu snahy o rozpuštění, ale někdy si člověk víc ublíží, než pomůže.
        Hezký den tome.

       • tomáš marný napsal:

        Milý tauri,
        omlouvám se ti za onačení trola, vím že píšeš řádku let na tadesco a dříve i jine, tak to neber osobně, nevěděl jsem taky jestli to není někdo kdo použil tvůj nick, i také prípady tu boli…..
        Věř prosím, že je to vyzkoušené, podložené, a na východě používáno jako nejdokonalejší čistič atmosféry při různých haváriích v chemičkách a nejen tam.
        Jsem na jedné lodi a musíme si navzájem pomoci, MUDR, JUDR, PUDR, DR, CSC ING, nám už nepomohou, musíme si pomoci sami. Je důležité zachovat klid a když víš, že to funguje, tak aplikovat.
        Jěště jednou prosím neber to osobně a omlouvám se ti a to…..
        tm

       • Tauri napsal:

        V pohodě tome, vše je dobré 🙂
        Víš, dřív jsem měl stejný názor jako ty, odmítám se nechat sprejovat. Jenže jak z toho ven? Octováním sice rozpustíme oblohu, ale déšť je potřeba jako sůl. Když to rozpustím, skutečně se to letadla snaží zase zalátat.Tím pádem více smetí na mě padá a nejen na mne.. Když vezmu, co smrkám no fuj..dokonce i plíce už řekly dost a vykašlával jsem pěkné hnusy. Skutečně jen pomůže dýchat sůl, jak popisuješ..jiný boj není, jinak se stáváme jejich nevědomí komplicové.Jen jsem řekl, že takhle to nejde, jak bojovat, samotného mě zatím nic nenapadá, jak z toho ven, Já jim souhlas nedal, aby mi ubližovali, ale činí tak. Tím pádem máme v nějakém měřítku právo se bránit, ale bohužel zbraně na ně nemáme a jak zas vědět, zda skutečně v onom letadle jsou jen nádrže a ne lidi.
        Bohužel jsou mezi nimi i dopravní letadla, která vozí turisty. Flightradar je ukáže..ale ne všechny. Nevím tome, nevím.
        Musíme jen věřit, že vše dobře dopadne. nejlepší způsob boje je vždy odmítnutí pozornosti. Zkrátka s nimi tu hru nehrajem, jen nenacházím způsob, jak napsat jinak tuto větu, protože ne-znamená, že jen balamutíme naší mysl a vlastně lžeme jen sami sobě a nikdy znamená vlastně někdy.Takže je to takové, no jakoby ne, ale jo :)) Proto se snažím mluvit ve větách v kterých není ne.
        Asi nejlepší způsob je fakt tichý protest, zkrátka vzpoura proti „bohům“ a nepřijít do práce, ať se to podělá. Jinak si stále ti nahoře budou myslet, že tupé ovce sice bečí, ale jsou v pohodě. Musí padnout systém, který lidi udržují a že si člověk nekoupí, co dřív? hmm.. je lepší to utnout teď, než v okovech.
        Měj se hezky a ještě jednou, vše je v poho, děkuju:)

       • Tauri napsal:

        Každopádně za mne, pokud by hrozily přívalové deště, určitě octovat.

      • Vladimir Vladimirovič .P. napsal:

       Ja sa bojim že aj výroba octu bude zakázana EU aj USA .Tak ma napadlo,preto že určite nám nenechaju ani najmänšiu šancu .Moj oco minuly rok zomrel na chronicku obštrukciu pluc. A chcem sa spýtať prosim Vás kedy a kde najdem ten dalši článok ??? -Další článek jak nejlépe se můžete už před nadýchaným COCTAILEM bránit. Dakujem.

  • Ivan Trefny napsal:

   Jste na stestí o jeden krok pozadu za vývojem událostí. Jde o sirsí koncept satanické moci ovlivnující/rídící dení naseho sveta, (jaksi tady „na zemi“ zastoupené Rímským klubem, financní svetové mafie, t zv stínové vla´dy sveta, to jest tech nejzazobnejsích bankovních bohácu/mafistu typu napr Soros, jo a jak se jmenujou tamty dve nebo tri velkofinancní rodiny, které se do vseho pletou, a kterí si ponekud omylne myslí, ze jsou reditely této planety),. V poslední dobe jsou tyto temné mocnosti na ústupu – a jde to s nima fakticky uz spirálovite dolu. Lze ocekávat,ze tato stará odveká temná moc na této planete uz brzy tím ci oným zpusobem padne. Není to prosím tak docela beznadejné, jak se vám to asi jeví.

  • Martin napsal:

   Nic na svete se neudeje bez naseho souhlasu !

 2. Dracon napsal:

  Jak by napsali zmr.dátoři – fakta vítězí, že ano…
  Co by na t ořekli asi tentokrát, že jsou to fotopodvrhy?

 3. Dracon napsal:

  Když se hustě chemtrailuje tak hustě octujme!

 4. Tak tohle je nářez!!!!!

  PS: Našel jsem původní zdroj: http://agenda21news.com/2015/04/chemtrail-pilot-blows-the-lid-off-operation-indigo-skyfold/ (Kdyby náhodou chtěli šťourat zHnědátoři – sedmá rota a děda kořenář.)

 5. merit napsal:

  Dobrý den!
  Poprosím, kdo by poznal nějakou adresu, kde je vidět to svinstvo ze satelitu. Byl bych povděčný.
  Děkuji
  Merit

 6. terezkaterka napsal:

  No a hlupáci vravia, že sú to konšpirácie. Tých dôkazov je veľa na internete. Aj kedysi lietali lietadlá, aj kedysi boli rôzne poveternostné podmienky a rôzne teploty. Takto zamorená obloha nebývala.

 7. Oliwer napsal:

  Dobrý den,pokud to tak lze nazvat,vzhledem k výše uvedenému článku!
  Ale tady není prostor na otazníky,pouze na důrazné vykřičníky,protože pokud o těchto (nazvěme to) „PRÁŠKOVACÍCH LETADLECH“ mají naši zákonodárci,byť jen tušení,je to na vojensky tribunál…
  dále raději jen “ NO COMMENT „

  • tomáš marný napsal:

   MIlý oliwere,
   ano a ty se brzy po celé EU rozjedou, nemějte obavu. Vykřičníky jsou zde proto, aby si vše lidé konečně uvědomili…..
   tm

 8. Ivan Trerfny napsal:

  desivý hromadný zlocin,já jen zasnu nad jednou vecí: pod jakými záminkami a jak si to ty lotri oduvodnují sami prpo sebe a pro svuj personál (komu vlastne ten personál slouzí?). Prece jim nemuzou ríct tak a dneska budeme hromadne trávit lidstvo ze vzduchu. Jakým zpusobem ten svuj personál balamutí, aby to poslusne delali… vzdyt tohle jsou ciny jednak na úrovni velezrady proti vlastní zemi, jednak zlocin masového rozsirování jedu. (To opravdu nechápou, ze za to jednou pomnesou sosobne zodpovednost?) A za 2) jaký je tedy pravý zámer této gigantického superzlocinného rádení? Ten je trochu nejasný. Chteji znicit zdraví… koho zdraví, prece to padá na vsechny co jsou na zemi. Tak tecdy proc to delají?

  • Tauri napsal:

   Nevím, co všechno v tom je, každopádně i pár malých pilotů, co řídi jen obyčejné motoráky o tom ví, ale podepsali slib mlčenlivosti a nafasovali injekci proti tomuhle svinstvu. Osobně jsem je potkal, jsou to jen ovce, které si myslí, že jsou víc, než druzí. Ale jsou chytří..
   Je to jako klan, který drží pohromadě..Zkuste někdy poslouchat dispečery letových provozů. jednají jak stroje. Používají jen rozum, ale chybí jim cit. Namlátili jim do hlavy, že je to pro dobro lidstva a pár lidí tomu věří i z obyčejných lidí, že je to proti oteplování a neim čemu ještě. Víš, možná že reptiliánům to nevadí, ale lidem ano. Jenže to jim asi moc nedochází..Věří, že když dostanou jednu injekci, že jsou chráněni.
   Jak se jednou pokloní reptiliánům už jsou v háji a přitom si lidi myslí, že je za to reptiliáni odmění. Jenže temná strana se nikdy nedělí o svou moc, stejně jako Orájové ve Star Gate. Jen je využijí a kopnou do zadku.
   A že je to proti lidskosti? To ano, ale ostatně to temná strana, destrukce dělá..sama si řeže větem po sebou..a vydrží to tak dlouho, dokud jim tu větem budem pomáhat držet.

   • Ivan Trefny napsal:

    Takze jsou otázky: kdo, na cí príkaz/objednávku, proc je to objednáváno, kdo za tím vezí úplne v pozadí, jaké jsou jeho cíle. Víme, ze se to za 1) deje, 2) na celých kontinentech, nad Evropou, na ruzných místech USA, 3)ze jde o evidentne skodlivý masový zákrok proti lidské populaci, na rozdíl na príklad od masového vyhlazování zidu Adolfa Hitlera zde se jedná o mnohem pozvolnejsí proces, podobne jako on se vsak vinníci snazí své nicemné skutky zatajovat. Navrzené vysvetlení je: pokus o totální kontrolu populace cestou jejího biologického ovlivnení (ci spíse masovéh o priotrávení). Budeme potom povolní a bez protestu? Jiný návrh: Velmi naivní víra, ze je tímto zpusobem opravdu mozné pozitivne ovlivnit pocasí/klima, pak by se jednalo o naivitu kombinovanou s notnou dávkou cynismu a morální lhostejnosti, nezodpovednosti vuci verejnosti – protoze i malému díteti musí být jasné, ze ve vzduchu rozprásený arsenik, hliník, barium, kadmium nebo olovo plus viry a plísnemi nakazené jiné cástice musí mít nejblíze k zámernému pokusu masove uskodit co nejvetsímu poctu obyvatel dole na zemi. At uz za tím vezí kdokoli, a delá pod jakoukoliv záminkou, k ciste satanickému principu zla to má ceklé nejblíz. Jak tedy asi jde hierarchie této zvrhlé moci: naproed Satan sám (=reptiloidi na zemi ci mimozemstí, ti si tady vydrzují své agenty mezi politiky a vudcí elitou sveta, nejsís cestou svých specializovaných poskoku typu Ilumin áti, Rímský klub a pod. Nasi vlastní politici, verné ovce verne vykonávají co o nich vrchnost napríklad z Bruselu bude zádat, a jsou v zebrícku moci a zodpovednosti za napáchané zlo asi na tom nejnizsím a posledním míste a je mezi nimi asi mnoho takových, kterí stále jeste vubec nic nechápou. Jeden z úcinných protredku proti nim vsem: velké odhalení jejich masových, zrejme satanických zlocinu. Satanismus a tajná masová zlovolná hra proti lidstvu jdou asi zde ruku v ruce. Pripocteme: z pozadí narezírované a vsemi prostredky vnucené masové prelidnení Evropy cizími etnitami plus expanzivním, svetovlády chtivým islámem jako prostredek ke zlikvidování Evropy jako kultury a civilizace. Jedna spolecná smísená populace bude povolnéjsím konsumentem a poslusnejsí/lhostejnejsí masa k politickému ovládání. Jeden z úcelu chemtrailu je asi decimovat odbojnost/obranyschopnost prumerného obcana. Zdá se ze to mají dobre vymysleno, alespon z pocátku. Soucasne ale musí pozorovat, ze zacínají prohrávat. Vyssí moc, tentokrát cistá a dobrá je i na nasí strane a zacíná vázne pripravovat zmenu, zrejme chápou, ze jejich doba zacíná definitvne pomíjet. BYLO NA CASE. Budou asi vyvádet jako umírající kobyla která kolem sebe kope, ale zdá se ze tato nase doba je i vyvrcholením a rychlým koncem jejich bytí a vlády na této planete. Vse zálezí na tom, kolik nás a jak rychle je stacíme prohlédnout. Odhalení bude nakonec i
    jejich koncem.

 9. .lak napsal:

  https://www.google.com/search?tbm=isch&source=hp&biw=1084&bih=513&ei=16K8W8LEEIPmsAfnvY6AAQ&q=merkel+chemtrails&oq=merkel+chemtrails&gs_l=img.12…15607.29152.0.32148.26.16.4.6.1.0.202.1723.9j6j1.16.0….0…1ac.1.64.img..0.20.1712…0j0i30k1j0i10i30k1j0i19k1j0i30i19k1j0i5i30i19k1j0i8i30i19k1.0.JekBIVayK74

 10. Ivan Trefny napsal:

  ty chlapeckové v tech letadlech co to obsluhují by si zaslouzili aby je nekdo pri nejjmensím zavrel na pul hodiny do tech sudu s temi jedy. Aby pochopili co vlastne delaji jiným.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.