Chemtraily opět ve velkém po celé EU, je to likvidace národů a lidí ve velkém. Masová genocida. Vypovídají o tom odborníci

…..než zase nastartují své počítače a klávesnice trolové a podplacení likvidátoři webů, bylo by dobré se podívat na následující snímky a fotky. I vy trolové, rozvraceči a likvidátoři webů jste i s Vašimi rodinami likvidováni. Můžete se sami přesvědčit….

00:54

Video s českými titulky, kde hovoří piloti, lékaři a vědci o pravdivosti chemtrails a co je v nich obsaženo. Měl by každý občan jako povinnou četbu shlédnout.

Vážení čtenáři tadesca, proto neustále opakuji dokola je nutné dýchat sůl jak mnohokeráte popsáno. I když nemáte momentálně problémy, mohou přijít v jeden den a to naposledy velkou plicní ebólií a pak už Vám dýchání soli bude k ničemu. Prosím, začněte to dělat s celou rodinou PREVENTIVNĚ!!!!!

A pamatujte:

Je lepší problémům předcházet než problémy řešit, je lepší nemocem předcházet než nemoci léčit.

A následující videjko je natočeno naším čtenářem Jankem Šarmírem z Piešťan, je sice pár dní staré ale stojí za to. A k tomu napsal následující řádky:

Pravda, bohy vydaná, káže nám Slovienom: pána mať je neprávosť a väčšia byť pánom.
A človek nad človeka u nás nemá práva, sväté naše heslo je: Sloboda a sláva!

Slávme Slávne Slávu Slávov Slávnych

tm: děkujeme za příspěvek

Včerejší snímky ze Zvolena

 

 

 

A zde z Malacek

A zde ze včerejška ze Znojma:

 

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

17
Komentujte

avatar
11 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
tomáš marnýMatějMarošKachnaJzeja Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
ginze
Host
ginze

Včera jsem se dívala na nebe a říkala jsem si jak je krásně čisté a asi minutu po tom už začali sprejovat 🙁 A opodál letělo letadlo, které nevypouštělo vůbec nic, jak zajímavé, že. Akorát nechápu, proč někteří lidé potřebují jako důkaz spousty videí a článků, každý, kdo si všímá světa kolem sebe, pozná, že to co děje tam nahoře, není normální a dříve to tak nebývalo.

Stop Chemtrails a vraždění lidstva
Host
Stop Chemtrails a vraždění lidstva

Peníze a není jich málo,na to likvidování lidí tečou i že Švýcarska,jsou to miliardy a miliardy franků. Jsou z penzijních fondů….

jirik
Host
jirik

možná i odtud –

Část finančních prostředků zabitého libyjského vůdce Muammara Kaddáfího zmizela z belgických bank. Informuje o tom kanál RTBF. Přístup k financím Kaddáfího byl v roce 2011 zmrazen dle rozhodnutí Rady bezpečnosti OSN.

https://cz.sputniknews.com/svet/201810308357621-Belgie-Kaddafi-miliardy/

Dracon
Host
Dracon

Já si pěkně naoctuji, mám oorgonitováno, no a hned je po genocídě. 🙂

Merit
Host
Merit

Včera jsem byl v Kitsee v Rakousku asi 5 km od Bratislavy. A potom v Brucku. No šílené. Stovky „kondenzačních“ čar. Já jsem ale s hrůzou zjistil, že když si napustím do čistě umytého poháru vodu z kohoutku, je na povrchu čistá. Ovšem po asi 10 hodinách je na povrch /předtím čistého / olejová skvrna. A to vždy. To budou asi vitamíny že?
m.

Buba
Host
Buba

Až se přestanou vyrábět na obloze čáry přes celou délku od horizontu po horizont, aspoň po nějakou dobu, tak budu věřit i tomu, že začnou zatýkat ty lumpy a spravedlivě potrestají. Už jsem na zemi dost dlouho podle dnešních měřítek, zklamání z jakési pseudozměny v r. 89 stále přetrvává, ale chtěl bych zažít aspoň začátek změny, která opravdu povede k lepším zítřkům

Maroš
Host
Maroš

Nemáte šajnu, v akom elektrosmogu sa pohybujeme! Máte vy, alebo váš blízky bipas a elektrický stimulátor srdca? No tak bacha na SMART elektromery – sú to zabijaci! A na dialniciach čo všetky tie scannery? V Tesco nascannovali známeho – práve so stimulátorom – že má pri sebe zbraň! Okrem stresu a hanby mal šťastie, že ho to nezabilo! Mne osobne el. distribučná doteraz neposlala vyhlásenie o zhode – bezpečnosti smart elektromeru čo sa týka vyžarovania. Treba ísť na to cez verejné ohrozenie – má na Slovensku zavedený el. stimulátor viac ako 8 osôb? No tak ak existuje možnosť rušenia tohto… Číst vice »

Ivan
Host
Ivan

To co sa rozprasuje teraz vidno hlavne v plucach a hrtane, adenovirus, candida crusei, meningocela, mucor racemorsus, vidno to aj na vegetaci listy su zaplesnene biele povlaky viac ako inokedy, zelenina, vinnic aj burina. Coloidne striebro, chlorphyl liqid, kava ranna cierna, echinacea a tee tre oil to pomaha tiez proti virusom a plesniam na pluca;)

Len
Host
Len

Jo, stříkají, ale i jim to poškozuje životní prostředí. Chemie bude v půdě – nezmizí. Myslím, že je z a tím něco jiného. Těch pilotů, co s tím může létat zas není tolik – proč to dělají??

Maroš
Host
Maroš

Len – sú to vnútorne vyhoretí „ondigo“ piloti, ktorí majú za sebou bombardovanie Juhošky a iných cieľov – ďalších vyprodukovalo hromadné prepúšťanie – v Lufthanse napr., a to podstatné – právnici s nimi vybabrali tak, že v zmluvách majú plnenie technologických letov, za ktorých prezradenie hrozí žalár a prenasledovanie, takže kto raz strčil hlavu do tejto oprátky – nevie ju vybrať bez vlastnej ujmy von – a platení sú dobre! To by sa musel nájsť chlapík-kamikadze, ktorý by sa rozhodol aj s plnými cisternami zapikovať do vládnej budovy – ale zase na to slúžia psychotesty a sledovanie súkromia pilotov –… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Oprava „indigo“ piloti – nemá to nič s indigo deťmi – ich zložka je „začiernená“.

Jzeja
Host
Jzeja

Článek z 1. listopadu 2018 • 11:46 https://www.info.cz/energetika/belgie-prisla-o-temer-polovinu-energie-hrozi-blackout-a-modli-se-aby-neprisla-tuha-zima-37571.html
Belgie zastavila provoz v šesti ze sedmi jaderných reaktorů, ty za plného provozu dodávají zemi přibližně polovinu potřebné energie. Obyvatelé mají zase k dispozici bezplatnou aplikaci, díky které mohou sledovat situaci v okolí a také je včas upozorní na případnou odstávku.

Kachna
Host
Kachna

Normálně bych je sestřelovala

Maroš
Host
Maroš

Kachna – iste – len ešte treba dekontaminovať tie jedy z cisterien – ideálne by bolo, keby zhoreli ešte v atmosfére. ???

Maroš
Host
Maroš

Kľúčové riešenie!!! Keďže táto chemtrails agresia je organizovaná USA a CIA – a USA zneužívajú právny stav – výhody víťaza mocnosti v WW2 nad napríklad Slovenskom a Nemeckom, teda výhody jurisdikcie víťaznej mocnosti – možnosť ovládať vzdušný priestor Nemecka a Slovenska – vzhľadom na skutočnosť, že Vojtech Tuka svojvoľne 12. decembra 1941 vyhlásil USA vojnu – a ja osobne doteraz nemám info o uzatvorení mierovej zmluvy medzi USA a Slovenskom – aj v zmysle právneho nástupníctva za Slovensko – teda – treba iniciovať tento proces na ujasnenie si stavu: 1/ Je, alebo nie je Slovensko de jure vo vojnovom stave… Číst vice »

Matěj
Host
Matěj

Stáhněte si aplikaci flightradar24. Jsou tam veškeré civilní letadla v reálném čase na celém světě. Stačí se dívat nahoru co zrovna prolétá. Ty letadla co čárají na radaru nejsou, zbytek tam je.