Dolar těsně přes kolapsem: CIA insider varuje Američany před bezprostřední finanční krizí

Nový průvodce odhaluje nejlepší alternativu dolaru

Tohle je pravděpodobně ten nejdůležitější průvodce, který si máte možnost přečíst. Jak s těmito informacemi naložíte může znamenat rozdíl mezi 80% ztrátou hodnoty vašich finančních zásob a investičních účtů a ochranou vašich těžce vydělaných peněz

Jak víte, poslední tři roky byly pro americký dolar velmi těžké, spadl na své historické minimum. A Čína nyní vše zhoršuje svou tajnou dohodou s Ruskem o nákupu ropy v čínských jüanech. Jen tento rok Čína varovala Spojené státy, že možná zastaví obchod s US Treasuries a k tomu všemu ještě nedávno zavedla tarify, které mohou být posledním hřebíčkem do rakve amerického dolaru.

 

 

Co to bude pro běžné Američany znamenat?

Americký dolar může ztratit své prestižní postavení světové rezervní měny a více než 80% jeho hodnoty přes noc zmizí.

Mějte na paměti, že investice ceněné v dolarech se týkají akcií, dluhopisů, důchodů, rent fondů obchodního trhu, ale hlavně také sociálního zabezpečení.

Proč je kolaps dolaru nevyhnutelný?

Abychom v tom měli jasno, na této planetě jsou národy, které by rády viděly postavení USA coby globální velmoci padnout. Přes 70% našich peněz se nachází v zahraničí a pokud se tyhle dolary vrátí domů, bude to mít DEVASTUJÍCÍ následky.

Co dělá USA pro to, aby tento proces zastavily?

Nic. Národní dluh je tikající časová bomba – Spojené státy dluží 21 bilionů dolarů. Žádný národ na světě podobnou krizi nepřežil. Od roku 1971, když jsme upustili od zlatého standardu, dolar ztratil 98% své kupní síly.

Pamatujete si na Výmarskou republiku? Argentinské peso? Zimbabwský dolar? Ruský rubl? Všechny tyto národy čelily podobnému rozsudku, když byli jejich občané nuceni k ilegálnímu obchodu jen aby si zajistili své základní potřeby.

Je způsob, jak se před nadcházející krizí ochránit

Zlato a stříbro. Když dolar spadne až na samotné dno, stále tu bude zlato, jako tu bylo posledních 4000 let. Od roku 1971 se hodnota zlata zvedla o 3800% a mnoho odborníků předpovídá, že v případě kolapsu dolaru by se cena dostala až na rekordních 8000 dolarů za unci.

Centrální banky po celém světě a národy jako Čína se hromadně zásobují zlatem. Náhoda?

Připravte se a nakupte drahé kovy, jako je zlato a stříbro. Může vás to uchránit před těžkou dobou.

 

S úctou,

David Buchanan
The Hartford Gold Group

 

 

 

Pozn. raja: Zlato a stříbro můžete nakoupit například zde: https://ceskamincovna.cz/investicni-zlato-a-stribro-332/ ideálně ve formě mincí

KLIKNĚTE ZDE POKUD CHCETE KOPII PRŮVODCE KOLAPSEM DOLARU ZDARMA (v angličtině)

 

Překlad: raja, Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
patacekVítězslav Crha Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Vítězslav Crha
Host
Vítězslav Crha

V roce 2008 padla na hubu jedna z největších amerických bank Lehman § Bradrs protože neměla kryté hypotéky a měla navexlováno příliš málo dluhopisových úpisů. V podstatě ukázala tato banka jak ukončí v brzké době svoji tiskařskou dráhu ekonomika celého světa,protože nedodržel nikdo zásadu pokrytí peněz silnou komoditou,jakou jsou drahé kovy.Nyní po 10.letech se situace vyhrotila do stádia,kdy i státy navázané na dolar,potažmo na euro jsou ve stejně nevýhodné situaci. Centrální národní banky jsou z toho na palici a neví kudy kam.Tak se přistupuje k postupnému zvyšování úrokových sazeb a přitvrzování hypotéčních úvěrů a to tak, že na ně už… Číst vice »

patacek
Host
patacek

Rámcově samozřejmě nelze této analýze nic vytknout.Světový finanční systém postavený na USD se hroutí a nevidím cestu záchrany. Nejvíce na to doplatí občané USA. Je třeba hledat cestu „ven“. A v tom je problém. Jediné, co všude čtu, je nákup zlata či stříbra.Dokonce souhlasím s tím, že stříbro má vyšší potenciál. Jenže tohle jsou poměrně zoufalé snahy něco zachránit na individuální úrovni. Ale problém to bude celospolečenský, a proto potřebujeme řešení na celospolečenské úrovni. Jistě, i jednotlivá osobní řešení jsou lepší než nic, ale celkově to bude stále zoufale málo. Ještě poznámka, nejsem zastáncem měny kryté konkrétní komoditou (např. zlatem).… Číst vice »