Čím více do nás bijí

…..bylo by dobrý si poslechnout rozhovor ohledně alternativních médií a jiných možnosti v Čr, jak se dá postupovat proti oblbování dětí a vysvětlení skutečného stavu věcí…..

08:54

Také se dozvíte, co funguje a co už nemé šanci. Připojit se může každý

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

3
Komentujte

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
JzejaLiběna Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Liběna
Host
Liběna

tak tomu se uz musi clovek fakt smat…jsem zvedava na komentare lidi na novinkach..to se zase pobavim 😀 https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/483598-rusko-dodalo-severni-koreji-jed-pouzity-pri-vrazde-bratra-diktatora-tvrdi-americane.html

Jzeja
Host
Jzeja

S bludem potřeby neustálého růstu populace se ale v současné době nejvíc setkáváme v souvislosti s údajným „vymíráním Evropy“ a lží o potřebě megaimigrace. Evropa rozhodně nevymírá a je naopak nejzalidněnějším kontinentem. Jak z etologie víme, jakmile hustota populace přesáhne určitou mez, příroda si to vyřeší. Nárůstem agresivity, kterou se daná populace nakonec sama zničí, hromadným úhynem na zdravotní problémy, kterými daný druh jinak netrpí, současným namnožením predátorů, pochody lumíků do moře… Je možné, že evropská populace této meze dosáhla (kromě hustoty záleží také na druhu prostředí a způsobu života), a na nebývalý nárůst agresivity sebezáchovně zareagovala tak, že svůj… Číst vice »