Čína: Nový obranný rozpočet USA je zásahem do naší vnitřní politiky

Podle Pekingu je nový americký obranný rozpočet zásahem do vnitřní politiky ČLR. Washington přehání úroveň konfrontace mezi dvěma zeměmi, stojí ve zprávě čínského ministerstva obrany.

 

 

„USA 13. srpna podepsaly zákon o obranném rozpočtu na rok 2019. Tento zákon je naplněn myšlením dob studené války, přehání úroveň čínsko-amerického vzdorování, je zásahem do vnitřní politiky Číny. Porušuje principy politiky Číny a třech čínsko-amerických komuniké, ničí atmosféru rozvoje čínsko-amerických vojenských vztahů, škodí vzájemné důvěře a spolupráci,“ uvádí se v prohlášení.

Ve zprávě čínského ministerstva se zdůrazňuje, že Čína protestuje v souvislosti s podepsáním nového zákona.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
LiběnaVít Henok Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Vít Henok
Host
Vít Henok

Čína skupovala americké dluhopisy s cílem koupit si Ameriku tak, aby jí Američané spláceli astronomické dluhy. Tyto dluhy však jsou jedné banky, která tiskne dolary. Všichni tamní zákonodárci dobře vědí a věděli, že Čína si koupila papír v hodnotě papíru, podloženého zase jenom papírem. . Nikdo si přece nemůže koupit kontinent i s jeho obyvateli. Nechť si tedy situaci představitelé Číny vyříkají a administrativou Bílého domu, kdo co komu dluží. . Přestřelený rozpočet na zbrojení financovaný fedem, je jenom úsměvný nápad kongresu, jak získat zbrojní zakázky od Číny za dolary s pyramidkou a očkem. . Tato hra s mezinárodním přesahem… Číst vice »