Čína: Nový obranný rozpočet USA je zásahem do naší vnitřní politiky

Podle Pekingu je nový americký obranný rozpočet zásahem do vnitřní politiky ČLR. Washington přehání úroveň konfrontace mezi dvěma zeměmi, stojí ve zprávě čínského ministerstva obrany.

 

 

„USA 13. srpna podepsaly zákon o obranném rozpočtu na rok 2019. Tento zákon je naplněn myšlením dob studené války, přehání úroveň čínsko-amerického vzdorování, je zásahem do vnitřní politiky Číny. Porušuje principy politiky Číny a třech čínsko-amerických komuniké, ničí atmosféru rozvoje čínsko-amerických vojenských vztahů, škodí vzájemné důvěře a spolupráci,“ uvádí se v prohlášení.

Ve zprávě čínského ministerstva se zdůrazňuje, že Čína protestuje v souvislosti s podepsáním nového zákona.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2 komentáře

  1. Vít Henok napsal:

    Čína skupovala americké dluhopisy s cílem koupit si Ameriku tak, aby jí Američané spláceli astronomické dluhy. Tyto dluhy však jsou jedné banky, která tiskne dolary. Všichni tamní zákonodárci dobře vědí a věděli, že Čína si koupila papír v hodnotě papíru, podloženého zase jenom papírem. . Nikdo si přece nemůže koupit kontinent i s jeho obyvateli. Nechť si tedy situaci představitelé Číny vyříkají a administrativou Bílého domu, kdo co komu dluží. . Přestřelený rozpočet na zbrojení financovaný fedem, je jenom úsměvný nápad kongresu, jak získat zbrojní zakázky od Číny za dolary s pyramidkou a očkem. . Tato hra s mezinárodním přesahem jen dokresluje absurditu současné situace na trhu Státních systémů s ručením omezeným. Omezení lze rozšířit i na omezené iniciativy umělých existencí ve vládách všeho druhu. Vládnout Životu totiž nelze stejně tak jako nelze vládnout planetě Zemi. Ten, kdo tohle nechápe, kupuje dluhopisy a chce dolary a jiné peníze z kvantitativního uvolňování národních bank, které nepatří národům, ale mají svou vlastní jurisdikci. Nepokradeš sem, nepokradeš tam, o tohle jim přece nejde. Přesto tyto banky řídí koupěschopnost národů a chtějí tento dluh po národech. Ten dluh ale není národní, ten dluh je těchto bank vůči národům.

    Vít

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..