Čínský inženýr se po neúspěšném shánění lidské ženy „oženil“ s robotkou

‚Žena‘ výstižně ztvárňuje čínský charakter a mluví i pár slovy, je s ní ale spousta plánů na její upgrady. Inženýr Zheng Jiajia prošel svatební ceremonií s robotem stvořeným ve formě mladé ženy.

Zheng Jiajia, 31, expert na umělou inteligenci, který konstruuje a vytváří roboty v Hangzhou, v provincii Zhejiang, vytvořil koncem loňského roku robotickou „ženu“, hlásí Qianjiang Evening News.

Robot, kterému dal jméno Yingying, vystihuje čínský charakter a podobu a říká i několik slov, uvedla zpráva.

Zhen v pátek během jednoduchého obřadu se svým výtvorem uzavřel „sňatek“, hlásí zpráva.

Yingying byla během ceremonie tradičních čínského svatebního rituálu oblečena do černých šatů a hlavu „jí“ pokrýval červený šátek.

Svědky při této svatbě byli Zhengova matka a jeho kamarádi.

Jeden z jeho přátel novinám řekl, že Zhen začal být frustrovaný, když se mu nedařilo najít si přítelkyni.

Zpráva uvádí, že Zhen plánuje upgrade své robotické „ženy“, aby byla schopna chodit a také mu pomáhat s domácími pracemi.

Zheng dříve pracoval pro čínskou nadnárodní telekomunikační firmu Huawei, uvádí zpráva, tuto firmu ale v roce 2014 opustil a loni nastoupil k internetové podnikatelské základně Hangzhou’s Dream Town.

 

zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7
Komentujte

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
jirikSotoRobinsonka.lakMaroš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Soto
Host
Soto

Možná už brzy vyhraje miss world robot k nerozeznání od člověka. No a ženský se mají na co těšit , budou se muset naučit být spokojené a naučit se chovat jako žena a odnaučit se být chlapem. Budou muset neco umět, náladovost bude přežitek. Bude to ale jedno, konkurence bude tak jako tak. Chlapi budou mit ovšem taky konkurenci. Nám co jde hlavně o to, aby bylo kafe, je to všechno stejně úplně jedno. Pozvu si na něj domů robotici, nebude s tím mít problém, ještě mě náramně pobaví a eště mi pak uklidi, vyžehlí a nakonec se mě zeptá… Číst vice »

.lak
Host
.lak

Tomu se dá říct magor, dělký z korporátu budou již brzo asi všichni a s hodnotou robotky. Ovšem to jim fandím protože pro zaměstnavatele jsou laciný a nahraditelný přívěšek stroje. Korporát je vláda peněz a ouvej pro lidstvo protože vláda peněz je nejhorší možná a lidi z lidí rozhodně nedělá ale každýživočich v zoo má vyšší hodnotu v tom systému bulici.

áťa 77
Host

aktuálnější virtuální katastrofou je spíš tahle hra http://echo24.cz/a/w5vg6/modra-velryba-co-stoji-za-hrou-jake-ukoly-vedou-deti-k-sebevrazde

Maroš
Host
Maroš

Tá „ženská“ vyzerá ako adolescentná 13-ka, takže problém je zrejme inde – ten spotený ksicht by sa asi najradšej stýkal len s dievčatkami a ich bábikami… Ďalší výsledok čínskej feminizácie – 31-ročný pako bez mužskej vzorovej sexuálnej vyzretosti a sebavedomia – mamičkársky infantilný IT úchylák…

Robinsonka
Host
Robinsonka

Prehovorím za seba a za všetky ženy, ktoré majú podobné životné skúsenosti s mužmi, ako ja. Za celý svoj život, tzn. od 18. rokov až do svojej súčasnej päťdesiatky, som bola mužmi 2x unesená (v aute, do ktorého ma nalákali sľubom, že ma odvezú domov, nestalo sa tak…..), 4x som čelila pokusu o znásilnenie), raz som zažila lúpežný prepad, z ktorého som sa liečila 3 roky a nemala som počas celej tej doby takmer žiadne príjmy, od expriateľa alkoholika som zažila niekoľkonásobné fyzické napadnutie. (Nepočítam sexuálne obťažovanie, ktoré som zažila snáď úplne všade v jeho najrozmanitejšej podobe.) Priatelia, čo myslíte,… Číst vice »

Soto
Host
Soto

Máte pravdu , že se muži musí naučit se chovat. Jenže není kdo by je to všechny naučil, když každý potřebuje individuální přístup. Že je to měli naučit rodiče a škola?. Rodiče čas nemají , nemají ani schopnost své děti naučit nějaké teorie co a jak v životě a sami většinou ideálním příkladem taky nejsou. Takže roboti k nerozeznání od lidí mohou být vynikajícími učiteli na všechno možného, protože má čas se zabývat jedním člověkem , také mohou být terapeuty do určitého stupně amo a mohou zastoupit libovolnou profesi, kterou každý člověk momentálně potřebuje. Já konkrétně poptávám domácí práce, občas… Číst vice »

jirik
Host
jirik

Největší tuzemská pojišťovnická instituce Česká pojišťovna (ČP) si do své infrastruktury pouští určitou formu umělé inteligence. Systém, který člen skupiny Generali rozjíždí, se jmenuje EMMA a je postaven na platformě Watson od IBM. EMMA se konkrétně stala novým jádrem zákaznického centra České pojišťovny. To ročně vyřídí 3,6 milionu příchozích a odchozích hovorů, zaznamená 300 tisíc hodin konverzací a kolem 600 tisíc e-mailů. „Doposud jsme byli schopní v rámci zpětných odposlechů analyzovat pouze dvě procenta takové komunikace,“ popisuje v pražském sídle IBM šéf kontaktního centra ČP Miroslav Sovják. „Do systému EMMA nyní dostaneme 100 procent.“ Na Watsonovi vybudovaná technologie zjednodušeně řečeno… Číst vice »