Clintonová slíbila, že udělá vše pro to, aby v roce 2020 vyhráli Demokraté

Hillary Clintonová ve své novoroční zprávě na Instagramu uvedla, že rok 2018 byl pro americkou zemi v mnohém pochmurným obdobím. Informoval o tom deník The Independent.

Clintonová poděkovala všem, kteří do uplynulého roku vnesli světlo, včetně aktivistů, novinářů, organizátorů voleb, kandidátů či protestujících. Kromě toho uvedla, že si přeje, aby byl rok 2019 díky společnému úsilí co nejradostnější.

Autor v článku píše, že Clintonová připojila ke své zprávě i fotografii z roku 1996. Na snímku je Clintonová se svým s manželem Billem Clintonem a jejich dcerou Chelsea. Všichni tři se přitom dívají na ohňostroj uspořádaný na počest znovuzvolení Billa Clintona jako prezidenta USA.

 

 

 

The Independent informoval o tom, že Hillary Clintonová nevyloučila možnost, že bude v příštích prezidentských volbách, které se budou konat v roce 2020, kandidovat. Podotkla, že pokud v lednu 2021 usedne v Oválné pracovně prezident demokrat, bude mít hodně práce. „Všechny ve světě jsme znepokojili, včetně nás samotných. Přivedli jsme do rozpaků naše přátele i naše nepřátele. Ti už nechápou, co vlastně USA chtějí, co budou USA dělat a co pokládají za důležité. Vzhledem k tomu, že jsem pracovala osm let v Senátu a byla jsem také diplomatkou na MZV, tak jsem velmi dobře připravena na nadcházející práci.

Clintonová si ale není jista tím, že právě ona bude kandidátkou za demokratickou stranu. Všechny však ujistila, že udělá vše pro to, aby se v lednu roku 2021 v Bílém domě ocitl demokrat, píše The Independent.

zdroj: 9

Ta Clintonová je opravdu naivní. Já si myslím, že v roce 2020 bude trvalé bydliště Clintonové a jejího manžela na Guantanamu.

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

7 komentářů

 1. Fanny napsal:

  Jak jsem to začala číst,tak mě napadlo to samé.
  Doufám,že to vyjde.

 2. alena napsal:

  …kde je Gitmo?

 3. Achelop napsal:

  Tak by som rád vedel, čo na toto povie Fulford….

  • tereza napsal:

   Nevím, co by na to řekl Fulford, ale dle mých informací je naživu už jen poslední klon Hilary. Takže já to vnímám jako poslední výkřiky této kreatury, aby ovčané USA, její příznivci, měli „radost.“

 4. Fanny napsal:

  Tedy myslela jsem,že vyjde to Gitmo..aby nedošlo k omylu.

 5. dastin napsal:

  Ta chazarska pi…. uz neudela nic, mozna se akorat tak pohoupe……..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.