CNN je největší fake news ze všech! Trump vyhlásil vítěze soutěže o největší falešnou zprávu.

Americký prezident na Twitteru prohlásil, že rozhodl o udělení své slibované ceny za „falešné zprávy“.

„A vítězi FAKE NEWS (falešných zpráv — red.) jsou…,“ napsal Trump na Twitteru a přiložil odkaz na stránky Republikánské stránky.

Celkově je jedenáct vítězů, na čele stojí Paul Krugman z The New York Times, který v den vítězství Trumpa v prezidentských volbách prohlásil, že americká ekonomika (se z toho — red.) nikdy nevzpamatuje.

 

 

Hned za Krugmanem je ABC News, která falešně informovala ohledně Trumpa a Ruska a tím poslala trhy do spirálovitého pádu. Své místo v žebříčku sdílí s TIME, který tvrdil, že Trump odebral bustu Martina Luthera Kinga z Oválné pracovny Bílého domu.

Bronz vyhrála CNN s příběhem, který obviňoval Trumpa a jeho syna Donalda Trumpa juniora z toho, že měli přístup k hacknutým dokumentů z WikiLeaks. Nehledě na to, že CNN nevyhrála „zlato“, je „favoritem“ celého soupisu, jelikož se tam nachází hned čtyřikrát. Dalšími vítězi jsou The Washington Post, Time a Newsweek.

Toto vyhlášení způsobilo na Twitteru velký rozruch. Jedni zpochybňují Trumpův výběr, jelikož některá média se následně omluvila poté, co publikovala falešné zprávy, jiní prohlásili, že tento krok se zaměřuje proti svobodě médií.

​(Ceny za falešné zprávy je tak populární událost, že doslova rozbila stránku Demokratické strany, na které se nachází! Neuvěřitelné ratingy)

(Sdílejte, pokud souhlasíte s tím, že CNN je největší fake news (falešné zprávy) ze všech!)

(Prezident Trump se vysmívá fake news idiotům vytvářením ceny za falešné zprávy a vytváří trendovou bouři na Twitteru. Je to marketingový génius! A gratulace CNN, vy jste zdaleka nejdůvěryhodnější jméno ve falešných zprávách! Vsadím se, že Donna Lemonová je v hysterii)

 

 

 

​(Řekl bych, že dnešní udělování cen za falešné zprávy bylo naprostým úspěchem a stálo za to na to čekat! Nemůžu se dočkat dalšího kola!)

 

​(Když prezident Spojených států útočí na svobodu tisku, stáváme se méně a méně zemí svobodných. Stáváme se více a více zemí tyranie)

„Nehledě na velmi zkorumpované a nečestné informování v médiích, existuje mnoho výborných reportérů, kterých si vážím, a hodně dobrých zpráv, na které může být hrdý americký národ,“ dodal Trump.

Zdroj: 1

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
jirikMartin Rubáš Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin Rubáš
Host
Martin Rubáš

Průměrný věk diváka CNN je nad 60 let. Takže za 10-20 let už nikdo nebude CNN dívat. Mainstreamovým médiím už stejně nikdo nevěří. U nás ani v zahraničí. Poslouchají to už jenom důchodci. Takže by nás to nemuselo až tak zajímat.

http://www.epshark.cz/clanek/93/smrt-mainstreamovych-medii

jirik
Host
jirik

Tanker, dopravující do USA plyn, vytěžený v Rusku, se otočil den před tím, než dojel do amerického Bostonu. V pátek 19. ledna to uvádí Bloomberg. Loď Gaselys měla připlout k východnímu pobřeží USA 13. ledna. Teď míří do španělského přístavu Algeciras, kam dorazí příští týden. Majitel nákladu, severoamerická filiálka společnosti Engie SA, nekomentuje změnu trasy tankeru, uvádí agentura. Dne 9.ledna noviny Kommersant uvdly, že tanker, patřící francouzské společnosti Engie, veze náklad tekutého paliva z projektu Jarmal SPG do USA. „Tato dodávka zcela odporuje strategii rozvoje amerického trhu, podle níž se z USA stává velký vývozce zkapalněného přírodního plynu a regasifiční… Číst vice »