Co se bude odehrávat 17. září na americkém dolarovém trhu? Dojde k restartu?

…..jak jsem celé roky varoval před pádem dolaru, tak asi skutečně tentokráte stojí před námi. Těsně před námi….

08:54

Minulý týden jsem byl za jedním dlouhodobým známým v Německu, u Karlsruhe, který obchoduje se vzácnými kovy. Potvrdil mně, že se musí něco velkého odehrávat, protože mnoho lidí, kteří mají zlato, byli u něho v celých skupinách, které nezvládal ani s perzonálem obsluhovat. Všichni prodávali zlaté unze, cihličky či slitky a chtěli okamžitě za ně stříbro.

Prosím udělejte si úsudek sami. Varuji celá léta.

Zlato určitě nestojí v popředí…..

Zde máte potvrzení jeho výroků odborníky, kteří pracovali ve vládě a na finančním trhu:

Vážení,

Co se chystáte přečíst, je výsledek informací, které jsem obdržel během soukromé večeře jeden blok od Trump Tower.

Ono místo je na 58. ulici na Manhattanu v New Yorku, kde jsme se setkali se sedmi dalšími lidmi. Právě tam jsem potkal muže, který mi sdělil informace, jež v příštích šesti měsících otřásly mým pohledem na americký dolar.

Stručně řečeno, můj výzkum naznačuje, že Donald Trump by mohl plánovat radikální „restart“ amerického dolaru.

Uvidíte proč…

 

 

 

Nejen že věřím, že se to blíží … ale věřím, že vím, kdy se to také stane …

17. září 2019.

Nevíme, zda se to stane do té doby … mohlo by se to stát o něco dříve nebo i později, na základě toho, jak se vše bude odvíjet … ale předpokládám, že by se to mohlo stát před tímto datem.

Proto vám píšu tento dopis.

Já osobně jsem před tímto potenciálním „restartem“ přesunul více než 1 milion dolarů svých vlastních peněz.

A chci vám ukázat, jak…

A co byste také měli dělat se svými penězi.

Jmenuji se Jim Rickards, mimochodem.

 

 

 

A událost „restartu“, o které se s vámi chci podělit, je zakončením podrobného výzkumu, který jsem prováděl a publikoval ve svých třech knihách, a které jsou jedny z nejprodávanějších v edici New York Times. Čerpám také z mých zkušeností, kdy jsem dělal poradce americké vládě.

Bylo to něco, co Ronald Reagan jako prezident podporoval, ale nemohlo být dosaženo kvůli politickým tlakům…

Ale na základě soukromé večeře s mužem, kterému říkám „Pan Davose,“ jsem v kontaktu s některými velmi důležitými lidmi a jsem přesvědčen, že Donald Trump to dokáže a zvládne to.

Klíčem je tajná dohoda o penězích, kterou by mohl Trump v nadcházejících měsících podepsat…

Pokud tak učiní, jsem si jist, že dobře investované peníze mohou vydělat až jedenáctinásobek.

Bude to znamenat zásadní posun od strašných Obamových let.

A co je důležitější, věřím, že k „restartu“ dolaru dojde do 17. září.

Článek je z března 2019. Autorem je:

Jim Rickards

Zakladatel Jim Rickards’ Strategic Intelligence

Přeložila tereza. Další info ZDE

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8 komentářů

 1. PTZ napsal:

  „Dolar“ vstane z popela?

 2. Adam napsal:

  Zajimavy clanek-uvaha.
  Pridam svoji: pokud se lide zbavuji zlata,znamena to,ze honem kupujte zlato byl jen velky boom a podvod.
  A tak jak jsem zde upozornoval jiz drive. Pokud se nasly velke zasoby zlata (Zimbabwe, nebo kde jsem zde cetl, v nejakem Africkem state), taky v Rusku… tak zakonite zleto klesne na hodnote. Tedy akce kupujte zlato byl jen podvod,jak z lidi vytahnout penize,znehodnotit pak zlato a lide prodelaji.
  A ten,komu zlato zustane, a ma nakoupene investicni,stat si jej v dobe velke krize vyhleda a bude muset zlato odevzdat na pokryti nove meny,ktera ma byt kryta zlatem.
  Opet vyvstava otazka: kdo je vlastne ta Aliance?

 3. Liběna napsal:

  17.9.2019 , 1+7+9+2+1+9=29, 2+9=11

  • Maroš napsal:

   We’re Sorry!
   The page you requested cannot be found.

   • Marci napsal:

    Odkaz funguje

    • Vít Henok napsal:

     Ono to spíš vypadá na to, že dluh, který USA před sebou hrnou, Trump pouze přizná. Nic víc, nic míň. Dolar i Euro je již passé delší dobu. Politici však chtějí print dolar, a to dělají prostřednictvím jak FEDu v Americe, tak přes národní banky v Evropě. To znamená tunel na měny obecně. Proto ti, co jsou u vesla přišli s dalším kardinálním podvodem, což jsou virtuální měny. Jedna kategorie virtuální měny je to, co za práci dostáváte na účty. Podložené to je jenom politikou kvantitativního uvolňování. Další virtuální měnu dostáváte jako hypotéky od bank. Opět je to podloženo kvantitativním uvolňováním. Další virtuální měna je krypto – čili tajná. Co to ve skutečnosti je, vám napoví bit i coin. Kilobaity jsou těženy z vašich paměťových karet spolu s elektronvolty z vašich baterií. Proč je k tomu vhodný váš mobil, je snad jasné každému, kdo si všiml, že každá apka ukradená fejzbůkem vyžaduje vaše číslo mobilu, především toho, které používáte na internetové bankovnictví, viz bit-coin a za to vám dají kód a ověřují, zda jste to opravdu vy. To jen proto, aby nevykrádali vlastní mobily, ale jen vaše. Konto se vám pomaličku tenčí, protože kódy vám těží těžce zaplacenou elektřinu, drahou paměťovou kartu a to, co máte na účtech. Pokud nechcete kód, nedostanete se na aplikace. Toť vysvětlení ohledně kryptoměn všeho druhu.

 4. RD7 napsal:

  Koukal jsem na uvedený odkaz a je třeba upozornit, že některé výpočty ve výčtu doporučených nákupů (zlato a stříbro) trochu pokulhávají. To je ale úplně jedno. Pokaždé, když se objeví nějaká zaručená správa o tom, co kupovat a nekupovat (zlato ano nebo ne apod.), lidé začnou panikařit, zda teda prodat všechno zlato a nakoupit stříbro nebo naopak nebo úplně jinak.

  Lidé by si nejdříve měli ujasnit, o co jim ve skutečnosti jde. Chcete se stát „ze dne na den“ několikanásobně bohatšími nebo si v absolutní hodnotě chcete udržet „+ – to, co nyní máte?“ Nebo ještě jinak: Dáváte v této složitější době prostor vlastní chamtivosti nebo reálné potřebě zajistit, abyste se vy a vaše rodina měli alespoň tak, jako tomu je nyní? To jsou dvě zásadně rozdílné věci!

  Pokud jde o někomu o několikanásobné zisky, nelze se nedivit jeho nervozitě (pokud tedy není velmi informovanou osobou). Troufnu si tvrdit, že o tom, co bude tzv. „trefa do černého,“ dnes netuší ani lidé, kteří se nacházejí na prvních třech stupních pyramidy (takoví lidé navíc v systém zpravidla pevně věří a jakýkoliv jeho pád si nedovedou představit). Výš už možná vědí, ale pravděpodobně neřeknou .

  Pokud vám jde o „+ – udržení toho, co dnes máte,“ měli byste být OK, pokud jste si veškeré úspory nenechali na běžném účtu v bance nebo je všechny nedali jenom do zlata/stříbra/platiny apod. Můj subjektivní pohled? Tady je:

  1) Máte nemovitost (např. rodinný dům)? Super! Je čistě ve vašem vlastnictví? No paráda! Máte jí financovanou hypotékou? OK, pokud přijde měna, dluh pravděpodobně zmizí. A jestli navíc na jejím pozemku něco dobrého pěstujete…krása…

  2) Máte naspořené nějaké peníze (běžný účet, hotovost, penzijní připojištění, životní pojištění apod.)? Tak v nich hlavně nenechávejte všechno, co máte. Dobře si taky rozmyslete, co necháte v bance/spořitelně/pojišťovně a co si dáte radši tzv. „pod polštář“ (pro případ, že se omezí výběry z banky nebo jiných institucí).

  3) Co nemáte v nemovitosti nebo v penězích, dejte třeba do drahých kovů. Sám nevím, zda půjde zlato/stříbro nahoru 2x nebo 20x. No a co? Nepotřebuji být ze dne na den několikanásobně bohatší. Chci mít jen možnost dobře nakrmit a obléct sebe a rodinu. Navíc mám pocit, že ani v nejhorší situaci nepůjde zlato/stříbro strmě dolů (při pádu měny tedy určitě ne). Pro zlato hovoří dohoda Basilej III. Pro stříbro zase hovoří statistika, která jasně říká, že jeho celosvětový objem a průmyslová využitelnost (ve srovnání se zlatem) neodpovídá rozdílu v ceně (ve srovnání se zlatem). Nakupte je třeba půl na půl.

  Takže lidi, nebuďte chamtiví, nehledejte v tom vědu a dobře to dopadne :-).

  POZOR! Do mé úvahy není zahrnuta možnost vyvlastnění čehokoliv státem!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..