Co se nemá říkat před zrcadlem a proč

Zrcadlo jako předmět častého použití provází lidi už po velmi dlouhou dobu. Vývojem prošel materiál, z něhož se zrcadla vyráběla a vyrábějí a samozřejmě se měnil také jeho vzhled. Od leštěných měděných nebo stříbrných plátů starých Egypťanů téměř tři tisíce let před naším letopočtem až po dnešní skleněné plochy, na něž je nanášena tenká vrstva kovu, to byla dlouhá cesta. Ať to však byly luxusní předměty v domech těch nejbohatších nebo obyčejná zrcátka prodávaná na poutích, k zrcadlu se vždycky pojily jisté pověry, zákazy a pravidla, podle kterých bylo třeba s nimi zacházet a v jejich blízkosti se chovat.

Rozšířené bylo přesvědčení, že právě zrcadlo umožňuje do našeho světa vstup nejrůznějším bytostem ze světů jiných. Mágové a odborníci na esoteriku si byli odjakživa jisti, že hladká plocha zrcadla je schopna shromažďovat a posléze odrážet zpět informace. Bylo tedy zřejmé, že před zrcadlem není radno říkat něco zlého, nedobrého. Proto se to přísně zakazovalo. A platí to dodnes.

Naopak pokud před zrcadlem pronášíme jenom dobrá slova a laskavé věty, uvede se všechno v soulad a vše bude v pořádku. Kladné výroky přinášejí zrcadlu kladnou energii.

Co tedy nikdy nesmíme říkat před zrcadlem?

Zrcadlo hromadí informace. Vše, co se před ním řekne se v něm shromažďuje. Pokud se na lesklé ploše nahromadí mnoho negativity, může se začít uvolňovat. Všechno vyslovené se mění v realitu. Proto není opatrnosti nazbyt. Můžeme ovlivnit svůj vlastní osud.

Obecně platí, že negativní slova před zrcadlem pronesená oslabují naši energii a mohou způsobit i nemoc.

Existuje přitom mnoho dívek a žen, které právě před zrcadlem zlořečí svému zevnějšku. Jsou ošklivé, mají křivé nohy, nemožný nos atd. To je ovšem zásadní chyba, protože to vše se může změnit v realitu; je to svého druhu jakási zpětná autosugesce.

Před zrcadlem nemáme plakat protože se k nám tento stav bude vracet.

 

Co by nikdy nikdo neměl před zrcadlem vypustit z úst:

o Nestojí to za nic.

o Nejsem hezká.

o Jsem hrozná.

o Život je hrozný.

o Jsem chudá.

o Umírám únavou.

o Nikdo mě nepotřebuje.

o Všechno mi leze krkem… a tak dále.

Naopak se doporučuje přicházet k zrcadlu vždycky v dobré náladě a říkat jen to nejlepší. Chvalte sami sebe a představujte si, že v životě je všechno krásné a veselé. Zrcadlo všechny vaše pocity vstřebá a později je vrátí zpět. Zrcadlo nabité pozitivitou se může stát ochranným předmětem celé rodiny.

Usmějte se na zrcadlo a ono se usměje na vás!

Zdroj: 9

To, že mnozí autoři zaměňují pojmy pozitivní / negativní a konstruktivní / destruktivní, rozebírat nechci. Co chci zdůraznit je to, že zrcadla opravdu fungují jako portály do a z jiných světů. Bylo nám to ukázáno v pohádkách, ve kterých se mnohdy lidem odhalí pravda. Také platí, že zrcadlo by nemělo být v ložnici.

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

5 komentářů

 1. Evička napsal:

  JAK SE VYHNOUT SEDMI LETŮM SMŮLY Z ROZBITÉHO ZRCADLA https://1url.cz/kMuie

  • Maroš napsal:

   Evička – dostala obratom „mínus šípku do svojho ega“ – otázka – prečo?!
   Lebo DEBIL/ka/ v tejto redakcii!!! – zaviedol/la/ možnosť hodnotenia pre debilov ako v pionierskom tábore pre decká neomarxistických dementov! „DAJME PRIECHOD ZLOMYSELNÝM DEBILOM!“

   Dajte sem už konečne počítadlo návštev – čítanosti článkov a komentárov a toto debilné „lajkovanie“ si strčte do vlastnej kuchyne! Hneď prejde doma variť, keď vám vaše sprosté decko vykydne to vaše žrádlo „podľa svojej chuti a „názoru““! Tento web – náladu na tomto webe – rozkladajú kreténi, ktorí sem neprispejú ničím, len svojou zlomyseľnostou! Idioti – z debilov ste tu urobili Veľkú manipulačnú komisiu! Asi to tak má byť – že?! Mám v pi… „vaše“ lajky – mne ste nedali 21 plus – dali ste ich Janovi Kozákovi – tak o čom to je?! Máte to komunistické blbé kádrovanie vytetované v hlavách – súdruhovia z Tadesko! Tadesco – pioniersky tábor pre pohodlných „závisláčov“ na tom, čo si môžu nájsť inde! Informační paraziti!

 2. Maroš napsal:

  Mágia ako alternatívna fyzika…
  Prečo netreba rozprávať nikomu rozprávať o svojich túžbach /víziách/ – treba poučiť aj svoje deti – egregor neprajníkov – konkurentov – je reálna veľmi negatívna – aj keď často len podprahová energia /súrodenci – konkurenti/ – program proti nám! O tom sú aj trolli tu! „Lajkári“.
  Почему нельзя никому рассказывать о своих мечтах
  https://www.youtube.com/watch?v=KJddk8cgKuw

  Poznámka – Evička sem zavesila link na článok o vplyve zrkadiel na psychiku, ktorý v skratke popisuje veci, ktoré sú obsiahnuté v mnohých videách – tie veci fungujú – viem, čo som videl v zrkadle, keď som mal na kahánku a bol som v excitovanom stave! Pozor na „rozbité“ – kedysi moderné zrkadlové rastre – toto vás po čase môže úplne rozhádzať. Inak odporúčam zrkadlá v ktorých sa človek bežne neuvidí, ale ktoré rozvádzajú v dome prirodzené denné svetlo

 3. Maroš napsal:

  „ZRKADLO“

  Nwoo.org is ranked #116,429 in the world according to the one-month Alexa traffic rankings. Nwoo.org has the potential to earn $3,681 USD in advertisement revenue per year. If the site was up for sale, it would be worth approximately $25,767 USD.
  Nwoo.org is rated 4.5 out of 5.0 by StuffGate.
  https://stuffgate.com/nwoo.org
  – – –
  Tadesco.cz is ranked #79,338 in the world according to the one-month Alexa traffic rankings. Tadesco.cz has the potential to earn $5,402 USD in advertisement revenue per year. If the site was up for sale, it would be worth approximately $37,813 USD.
  Tadesco.cz is rated 5.0 out of 5.0 by StuffGate.
  https://stuffgate.com/tadesco.cz

 4. mariankosnac napsal:

  Nejsem hezká – môžete hovoriť do zrkadla a nič sa nestane, tým NE sa to neguje a má to nulovú energiu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.