Copak na nás z nebe v EU sypou????? Mnoho lidí po posledních deštích onemocnělo

…..doba pokročila a jejich stále sofistikovanější metody začínají lidem dělat vážné problémy. Coctaily z chemtrails, které údajně neexistují, jsou celkem dosti děsivé a osobně se divím, že lidstvo ještě žije….

10:54

Když jsem projížděl po Německu, tak mně to nedalo a hned jsem musel vyfotografovat zajímavě chemtrailovanou oblohu. Nikde nebylo nebe jasné nebo bez šedi shozené z letadel.

Hned při vjezdu do Německa se na nebi objevil zajímavý obraz. Dravec s velkými křídly a silnýma nohama se pokouší něco vzít. Nebo se mýlím? Pokojně si sedá na zem?????

Nebo dokonce chce ukrást slunce????? Něco velikého se bude odehrávat…..

A zde se nachází v Norimbergu místo, kde A. Hitler pořádal své přehlíky a mluvil k lidem. Také to zde pěkně sypou…..

 

 

 

Mnoho lidí trpí bolestmi plic a hlavně také záněty močového měchýře, bolesti ledvin a zánětem močových cest. Také se objevují na pokožce zajímavé fleky, plísně a lišeje. O Morgelonech už nebudu ani mluvit…..

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

20
Komentujte

avatar
10 Comment threads
10 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
pavel blahetamariankosnachana žúborováMarošMili Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Linda
Host
Linda

Streptokoky na nás sypou a lidi už jdou dobrovolně na antibiotika 🙁 Já ho teď řeším také, hnízdo má u mě v mozku a plicích a vlezl mi do krevního řečiště + lymf.syst. Všichni dýcháme to stejné … Pak jen záleží na silné imunitě! Lepší řešení jsou homeopatika Streptococcinum, ale ty jsou na objednání na netu, nejlépe ze slovenska, takže i já jsem musela zatím jako 1. pomoc na antibiotika, které na ně fakt zabírají – zabíjí je 🙂 jelikož by mi asi brzy byli moji streptokoci smrtelní a Mudr. mi sám přiznal, že jich je obrovské množství venku ve… Číst vice »

Hela
Host
Hela

Vstoupit do diskuze…

Hela
Host
Hela

O víkendu chemtrail pouštěli hlavně na velká města, na vysočině to bylo jasně patrné. Jinak u nás doma všichni nemocní – streptokoky, ale také paraziti!!! nechte se proměřit – nečekaně byli zjištěny améby, škrkavky! tak zahajujeme detox a anitirazitální kůru. a začínáme s návštěvou solné jeskyně…. hodně zdaru a zdraví všem.
nesmíme se dát!

Linda
Host
Linda

Přesně tak – nejsilnější dávky dostávají Brno + Praha. Bydlím u Znojma, pracovala jsem roky v Brně a už jsem teď skončila, jelikož se to tam už nedá 🙁 Chudáci 🙁 Jsou na tom mnohem hůř než my vesničané 🙂 Ale je to jejich volba tam být, já jsem se přestěhovala – uklidila jsem se na čistější místo 🙂

jirik
Host
jirik

a to kdys(te) viděla Moskvu v červnu……katastrofa slabé slovo…….

hana žúborová
Host
hana žúborová

Prý v Rusku nekropěj

ČESKÝ LEV
Host
ČESKÝ LEV

Máš pravdu Tome 🙂 nevypadá to pěkně.Orel s ROZTAŽENÝMI KŘÍDLY,je možno vidět i na jedné z dalších fotek a vidím tam 3krát i GREYS…

Linda
Host
Linda

Hmm fakt to vypadá, jako kdyby chtěl ten orel ulovit slunce a nejde mi do hlavy, proč poslední týdny ze sluníčka smrdím úplně stejně jako ze solárka?!

Milo
Host
Milo

Prečo je na fotkách rok 2055

jirik
Host
jirik

A u nás dva dny stříkaly ve výšce s s miznoucí stopou. občas stopa zůstávala a dneska – jak to říkal kermr
https://youtu.be/GkFCNRZ9-Y0

.lak
Host
.lak

Někam jsem již vrazil na PL? 2-3 dny že z 20. lítadel během čtvrthodinky s čubíkem jsem v podvečer před 6. napočítal pjet chemtrailsáků ale byl tam zřejmě binární specoš, takže dva + 3, ale i jedno hodně veliké a nízko nebylo bez kondenzační stopy?

Maroš
Host
Maroš

Foto v článku dole vyvoláva u nezainteresovaných ľudí zdesenie, že jedna poľská firma šikanuje svojich robotníkov tak, že im pri práci zakazuje používať stoličky, resp. státie pri montážnom pulte – a evokuje to klasický trest pre deti – kľačanie! A tiež – kam až sú schopní ľudia kvôli zamestnaniu zájsť pri svojom ponižovaní. ??? Lenže – kto trochu pozná bojové športy – pozná aj meditatívny a rituálny posed na lýtkach – sensei, ktorý uvoľneným a vytrénovaným športovcom nerobí žiaden problém – naopak – ženie krv do hornej časti tela, teda do vnútorných orgánov aj do hlavy. Detto – stačí pozorovať… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

Torzo článku „Slovensko sa mení na bravčové smetisko“ „Mäso dovezené z Nemecka malo najvyšší obsah tzv. voľnej vody. Spotrebiteľ si však nekupuje vodu, ale mäso. Poľská vzorka mala najnižší obsah bielkovín a najviac vytečenej šťavy. Mäso dovezené z Belgicka, kde nedávno zaregistrovali prvé ohnisko afrického moru ošípaných, malo na obale slovenskú oválnu pečiatku. To môže niekedy viesť k dojmu, akoby pochádzalo zo Slovenska. Martina Gondeková, ktorá mäso testovala, prirovnala farbu šťavy, čo vytekala z mäsa, k farbe zakaleného burčiaka. Vzorka z Holandska sa vyznamenala zasa kančím pachom mäsa. Najlepšie dopadla slovenská vzorka mäsa, mala najkratšiu uhlíkovú stopu, teda mala najkratšiu… Číst vice »

Maroš
Host
Maroš

V Čechách – z iného kontextového článku – bolo tohto roku až 30 prípadov nakazenia pásomnicou líščiou – pričom údajne tisíc rokov predtým tu neexistoval nijaký lekársky záznam príznakov tohto smrteľného ochorenia – treba brať s rezervou, ale ani 100 rokov žiaden záznam. Smrť nakazeného nastane v priebehu pár hodín v dôsledku toxického šoku po prasknutí cysty plnej zárodkov, ktorá sa môže latentne – ako hrča – vyvíjať 5 až 10 rokov. Podľa najnovších zistení – nakazených je až 60% líšok. Zber a konzum tepelne neupravených lesných plodov a húb je vysoko riziková – riziko predstavujú aj líšky vyskytujúce sa… Číst vice »

mariankosnac
Host
mariankosnac

Ako by tých strašiakov nebolo dosť, ešte nejaká pásomnica líščia nám chýbala. Ale je to skôr blbost z bulvárneho zdroja než reálna hrozba.

Maroš
Host
Maroš

mariankosnač – keby si chodil na huby – ako „profík“ – poznal by si trochu osvetovú činnosť pani RNDr. Ketmanovej – robia hubové poradenstvo už asi 20 rokov – choď na http://www.nahuby.sk – a sama vždy zdôrazňovala možnosť nákazy od lesných zvierat – všeobecne. V mojom okolí existoval chovateľ maďarských mangalíc – srsť majú ako ovca,pasú sa, polodivoké svine – exkluzívna 4-5x prerastená slanina – lahôdková – musel to dať preč – všetky mali hrče! Líšky sú všade – existuje pekný dokument o nočnom živote líšok v Londýne. Ad “ Ale je to skôr blbost z bulvárneho zdroja“ – dal… Číst vice »

mariankosnac
Host
mariankosnac

Blbost je to v tom zmysle že pravdepodobnosť nákazy od líšky je veľmi málo pravdepodobná (aspoň na slovensku). Sú tu aj poľovníci čo lovia načierno divé svine srny zajace čo jedia a žijú aj keď nejaké parazity budú mať…

mariankosnac
Host
mariankosnac

V dnešní dobe je asi nejlepší nechodit moc ven

Mili
Host
Mili
pavel blaheta
Host
pavel blaheta

Mili ani jsem to nezvládl dívat se na celé tvé video. Mícháš jablka a hrušky a současně i lžeš. Když jsi někde v tom videu řekl. že žádný rozbor nedokázal, že by ve spadu po „chemtrails“ byly nějaké těžké kovy, kysličníky hliníku a soli barya tak v hrdlo lžeš. Ty rozbory byly a existují. Asi ne u nás, protože pro naši pavědu žádné chemtrails neexistují že. Ale v USA se tím zabývali i vědci (tedy ti kteří nejsou navázání na cecíky státu a mohli si tudíž dovolit toto zveřejnit) a výsledky se dají najít. A to nehovořím o shazování různých… Číst vice »