Copak nám chtěl symbolicky Michael Jackson sdělit?

…..je zde mnoho symboliky, který Vám měla značně mnoho budoucích dějů napovědět….

11:54

Michael Jackson-Black Or White „Panther Dance“

Mohlo by se vám líbit...

Komentujte

3 Komentáře zapnuto "Copak nám chtěl symbolicky Michael Jackson sdělit?"

avatar
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Vítek K.
Host
Vítek K.

Zde chtěl Michael J. říci elitám, že s nimi skončil a nebude pro ně dále pracovat.

jirik
Host
jirik

Výskumníci z Austrálskej národnej univerzity vyvinuli vhodný materiál pre rast mozgových buniek a vytváranie vopred definovaných nervových obvodov, ktoré by mohli prispieť k rozvoju mozgovej protetiky.

Mozgové bunky pestujú na polovodičovom substráte s nanovodičmi, slúžiacimi ako neuroprotetické lešenie na usmernenie ich rastu. Informáciu zverejnili na univerzitnom webe. Štúdiu publikoval odborný časopis Nano Letters.
http://www.zive.sk/clanok/125175/vedci-buduju-mozog-na-cipe

jirik
Host
jirik
Účastníci konference Bilderberg nám určují naši budoucnost Posledním příkladem je Emmanuel Macron, který byl v roce 2014 na zasedání v Kodani a nyní je prezidentem Francie. Tento „klučík“ bez zkušenosti byl uveden na místo „šéfa“ velkého národa. Francouzi si zvolili Emmanuela Macrona, Rothschildovu panenku z Bilderbergu, hlasovalo pro něj téměř 65 procent. Macron v politice ještě nebyl nikam zvolen , ani ve vesnici, ve městě nebo provincii. Co ho tedy kvalifikuje, aby vedl „Grande Nation“ jako prezident? Takže zde máte někoho, kdo nemá manažerské zkušenosti, Macron je jen etatistický. V ekonomice také neřídil žádné oddělení ani pobočku. Macron byl vybrán… Číst vice »

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílet

Líbil se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli!